Як приймати?

1. Змішайте в шейкері 1 мірну ложку (30g) протеїну з 300 мл води або знежиреного молока.

2. Ретельно розмішайте шейкері.

3. Приймайте:

- в тренувальні дні 3 рази в день 1 раз за годину до тренування і до 40 хвилин після і ще 1 раз ввечері.

- в дні відпочинку 2 рази в день між прийомами їжі.

PROTEIN PRODUCTS

100% EGG PROTEIN

PROTEIN
26G
TOTAL FATS
0G
TOTAL CARBS
2G
TOTAL SUGAR
0G

Смаки: шоколад, ваніль.

Вага: 1000 г.

Підходить для видів спорту: бодібілдинг, фітнес, біг, велоспорт, плавання, теніс, футбол, кросфіт, кардіотренінг.

Про 100%EGG PROTEIN

Дієтологи і професійні атлети зазвичай ставляться до яєчного протеїну як до найбільш цінної і ефективної спортивної добавкою. Низьковуглеводний протеїн 100% EGG PROTEIN компанії-виробника POWERFUL PROGRESS дійсно це підтверджує - дуже високий відсоток білка, наявність повного комплексу необхідних амінокислот, повна відсутність жирів, вуглеводів та  глюкози. Хочете отримати рельєфне тіло та чисту м’язову масу, проте без зайвих грамів жиру та вуглеводів? Цей протеїн – дійсно ідеальний варіант для досягнення такої цілі! Адже в період «сушки» спортсмену потрібно отримувати виключно чистий знежирений білок без зайвих калорій.

 

Чим особливий 100% EGG  PROTEIN? В одній порції вдалося сконцентрувати більше 26 грам чистого яєчного альбуміну та фактично нульовий вміст вуглеводів , що дозволяє набрати якісну м'язову масу без втрати рельєфності тіла. Потужний амінокислотний профіль активно допомагає відновленню організму після прийняття даного яєчного протеїну. Варто додати, що добавка містить виключно німецький яєчний білок, знежирений на 99% та виключно німецькі смакові добавки відомої фірми «Condetta» - вони повністю натуральні та безпечні для здоров'я споживача, роблячи протеїновий коктейль легким і приємним на смак.

 

Для любителів солодкого бренд пропонує протеїни з легким смаком молочного шоколаду. А для тих, хто полюбляє ніжні смаки протеїнових коктейлей, в асортименті є 100% EGG PROTEIN зі смаком ванілі.

 

100% EGG PROTEIN від POWERFUL PROGRESS  – це яєчний протеїн найвищого ступеня очистки, який підійде як для чоловіків, що мріють про м’язисте тіло та рельєф, так і для жінок, які мріють про ідеальну фігуру та можуть комбінувати протеїн разом з дієтою.

 

Отже, ключові переваги протеїну 100% EGG PROTEIN:

  • 26 грам білка, повна відсутність жиру та 2 грами вуглеводів на порцію

  • Без цукру, лактози та глютену

  • Комплекс із 18-ти незамінних амінокислот

  • Більше 4000 мг глютаміну на порцію

  • Натуральні смакові добавки німецького виробництва

  • Швидке розмішування та 100% засвоюваність протеїну

​Якщо у Вас є власний інтернет-магазин чи сторінка магазину у соцмережах, Ви можете безкоштовно завантажити наші матеріали - фото та описи продукції, опис компанії та логотипи.

ЦІКАВИЙ ФАКТ

Яєчний білок знижує тиск, перешкоджаючи розвитку гіпертонії не гірше деяких ліків. До такого висновку прийшли японські вчені з Інституту фізико-хімічних досліджень RIKEN. Їм вдалося отримати в лабораторних умовах докази того, що особливий пептид, що входить до складу яєчного білка і є будівельним речовиною, здатний знижувати кров'яний тиск.

 

Експерименти показали, що білок свої корисні властивості зберігає навіть при нагріванні. Пептиди яєчного білка, як відзначають вчені, в самих яйцях або в якості окремої добавки до їжі цілком можуть стати корисним і ефективним доповненням до традиційних видів лікування гіпертонії. У більш ранніх дослідженнях вчені виявили, що в боротьбі з підвищеним тиском ефективні не тільки яйця, але і йогурти і протеїнові коктейлі.

ПРОДУКТИ

НАВІГАЦІЯ

ІНФОРМАЦІЯ

VITAMIN С

© 2014-2020.

POWERFUL PROGRESS. INC

ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ

+38(097)-281-60-44

+38(063)-215-47-87

+38(066)-570-21-01

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАС

  • YouTube - черный круг
  • Facebook - черный круг
  • Instagram - черный круг