top of page

Glucosamine-Chondroitin + MSM

Хондропротекторний комплекс
msm 90 tabs.png
msm 90 tabs.png
msm 90 tabs.png
1500MG
GLUCOSAMINE PER SERVING
1200MG
CHONDROITIN PER SERVING
1200MG
MSM PER SERVING
#MADEINUKRAINE

Якість.

Надійність упаковки.

Якість є найважливішою частиною у виробництві  комплексу Glucosamine-Chondroitin + MSM від бренду POWERFUL PROGRESS – високоефективного продукту з революційною формулою, яку розробили технологи компанії. Преміальна якість компонентів, максимальна натуральність та засвоюваність організмом - це все втілено в Glucosamine-Chondroitin + MSM.

Особлива увага приділяється й упаковці хондропротекторного комплексу Glucosamine-Chondroitin + MSM. Максимальна герметичність, укріплене дно банки, захисна мембрана для герметичного  зберігання продукту, а також використання безпечного харчового пластику.

5stars.png

Ступінь очистки продутку

Очистка від вуглеводів

Очистка від цукрів

Очистка від домішок

5stars.png
5stars.png
msm 90 tabs.png

Захисна мембрана

100% герметичність упакування

Харчовий безпечний

пластик PET-банки

Укріплене дно

Розробляючи
ZERO
SUGAR
FREE
ASPARTAME
FREE
EMULSIFIERS

Чистота продукту.

Натуральність.

Glucosamine-Chondroitin + MSM - це натуральний біологічно активний продукт від POWERFUL PROGRESS, що містить 3 необхідних компоненти: глюкозамин, хонтроїтин та MSM чиє завдання – забезпечити гнучкість, міцність та здоров'я хрящевих тканин та зв'язок, .

 

У хондропротекторному комплексі Glucosamine-Chondroitin + MSM повністю відсутні сторонні хімічні домішки, консерванти та емульгатори, а отже: добавка повністю натуральна. Без цукру, смакових добавок, ароматизаторів та підсолоджувачів. Саме тому цю добавку можна вживати практично кожному, хто має на меті укріпити здоров'я своїх суглобів в цілому.

3
КОМПОНЕНТИ З ВИСОКОЮ БІОЛОГІЧНОЮ ЦІННІСТЮ
100%
НАТУРАЛЬНІСТЬ ПРОДУКТУ
100%
ЗАСВОЮВАНІСТЬ ОРГАНІЗМОМ

Безцінні природні компоненти.

Здоров'я суглобів.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Хондропротекторний комплекс Glucosamine-Chondroitin + MSM розроблений спеціально для людей, які ведуть активний спосіб життя, а також для професійних спортсменів, людей похилого віку та навіть для тих, хто не займаться спортом. У кожній таблетці міститься комплекс з 3-ох корисних речовин, які виконують свою чітку функцію.

 

Головним робочим компонентом є глюкозамін. Саме за допомогою нього вдається домогтися прискорення росту хрящової тканини, яка була пошкоджена при виконанні силових вправ, активних тренувань або передчасному зношуванні тканин. Глюкозамін дозволяє чудово зміцнювати суглоби, знімати неприємні відчуття.

Хондроїтин – виступає як допоміжна речовина, яка здатна підвищувати еластичність хрящової тканини. Як результат, суглоби спортсмена набувають здатності протистояти навіть екстремальним навантаженням і набувають стійкості до зношування навіть при інтенсивних навантаженнях.

 

MSM – речовина, що є будівельним матеріалом, відповідає заформування колагену в організмі, який, у свою чергу, бере участь у підтримці сполучних тканин.

Походження глюкозаміну

Глюкозамін було відкрито наприкінці 19 століття німецьким хірургом Георгом Леддерхосом.
 

Глюкозамін може бути як тваринного, так і рослинного походження. Найбільша концентрація глюкозаміну зустрічається в природі в хітині – основі раковин молюсків та ракоподібних. Панцирі креветок, криля, крабів є цінною сировиною для виробництва глюкозаміну. Також велика концентрація глюкозаміну зустрічається в кукурудзяному лушпинні, грибах, з яких також можна отримувати глюкозамін.

own-natural-sports-drink.jpeg
20170821-Pharmavit-73-LR.jpeg

Сировина для добавки

"PHARMAVIT" - незалежна сімейна фармацевтична компанія родом з Нідерландів, що працює в своїй галузі з 1999 року та спеціалізується, зокрема, на виробництві амінокислот, вітамінів, мінералів та різних корисних речовин, яких потребує організм людини. Саме ця компанія і є постачальником сировини для Glucosamine-Chondroitin + MSM.

 

Якість хондроїтину, глюкозаміну там msm підтверджена міжнародними сертифікатами HACCP і API / GMP. Саме тому вибір сировини є очевидним - натуральні і високоякісні компоненти від компанії "PHARMAVIT" стали основою для нашого продукту.

Укріпи свої суглоби.

MSM GLUCOSOMINE 90 TABLETES.png

Glucosamine

Chondroitin + MSM

whey.png

Фасовка

90 таблеток

3.png

Порцій

33

clipart-clock-time-travel-4.png

Термін придатності

24 місяці

Інгредієнти, харчова цінність

Універсальність.

Для кого підходить?

Хондропротекторний комплекс Glucosamine-Chondroitin + MSM розроблений для всіх людей, як для професійних атлетів, любителів спорту, людей похилого віку, оскільки в продукті міститься необхідні організму компоненти для опорно-рухової системи. Адже в більшості випадків наш організм не отримує необхідні речовини в повному обсязі, а цей комплекс допомагає ефективно і швидко компенсувати їх нестачу.

Зміцнюй своє здоров'я.

Як правильно вживати?

1. Приймайте по 3 таблетки добавки на добу, запивши великою кількістю води або соку.

2. Приймайте кожного дня разом з прийомом їжі, бажано із сніданком, обідом та вечерею.

3. Для досягнення стійкого результату харчову добавку слід приймати курсом 1-2 місяці, за необхідності можна продовжити період прийому.

​​

Перед застосуванням проконсультуйтеся зі своїм тренером або кваліфікованим лікарем.

supplement-feature.jpeg

ФІТНЕС-РЕЦЕПТИ, ПРОГРАМИ ТРЕНУВАНЬ, НОВИНКИ БРЕНДУ, ЦІКАВІ ФАКТИ - ОФІЦІЙНИЙ TELEGRAM-КАНАЛ.

+ 15% знижки на перше замовлення

bottom of page