CARBOHYDRATE-PROTEIN PRODUCTS

CARBO MASS GAINER

PROTEIN
12G
CREATINE
2G
TOTAL CARBS
75G
TOTAL SUGAR
>4G

Смаки: шоколад, банан, полуниця, ваніль, лісові ягоди.

Вага: 2000 г, 4000 г.

Підходить для видів спорту: бодібілдинг, бокс, біг, велоспорт, футбол, баскетбол.

Як приймати?

1. Змішайте в шейкері 3 мірні ложки (100g) гейнеру з 450-500 мл води або знежиреного молока.

2. Ретельно розмішайте шейкері.

3. Приймайте:

- в тренувальні дні 2 рази в день між прийомами їжі і 1 раз після тренування.

- в дні відпочинку 2 рази в день між прийомами їжі.

Про CARBO MASS GAINER

СARBO MASS GAINER – новинка від бренду POWERFUL PROGRESS.  Унікальний високоефективний гейнер з високим вмістом вуглеводів, достатнім вмістом білка, креатину та комплексоу амінокислот. Цей унікальний продукт розроблений саме для тих новачків спорту, для яких нарощування якісної м'язової маси - головна мета. Гейнер ідеальний по відношенню ціна/якість, що дозволяє придбати цю спортивну добавку кожному. Не можете швидко набрати якісну м’язову масу? Хочете отримати натуральний продукт без лишніх домішок? Тоді цей гейнер створений для Вас!

 

Новітня формула гейнера містить мінімальну кількість смакових добавок та ароматизаторів, тому цей продукт можна сміливо назвати дійсно натуральним. Варто додати, що протеїн містить виключно натуральний концентрат білка, який виготовляється з молока на німецьких молочних фермах, а також натуральні смакові добавки відомої німецької фірми «Condetta», роблячи вуглеводно-білковий коктейль ніжним, легким та неймовірно смачним.

 

В одній порції вдалося сконцентрувати 12 грами чистого білка, 2 грами креатину моногідрату та цілих 75 грам вуглеводів різної складності, що дозволяє набрати якісну м'язову масу навіть новачкам спорту. Гейнер містить 80% концентрат сироваткового білка з підвищеним ступенем очистки – більш відомий як WPC INSTANT з додатково підсиленим багатим амінокислотним профілем. Для підвищення ефективності гейнера, в нього додана цінна амінокислота - L-глютамін, яка допомагає швидко відновлювати організм після тренувань. Ще одна цікава особливість CARBO MASS GAINER - це велика кількість у складі різних вітамінів, корисних організму речовин і мінералів.

 

Смаковий асортимент дуже різноманітний: для любителів фруктів та екзотики є неймовірні смаки гейнера з полуницею та лісовими ягодами, що нагадують полуничні йогурти або ж освіжаюче морозиво, а  смак бананового або ванільного вуглеводно-білкового коктейлю подарують справді райську насолоду. Для любителів солодкого бренд пропонує гейнери з ніжним смаком молочного шоколаду.

 

Ключові переваги гейнеру CARBO MASS GAINER:

  • 12 грам білка, 2 грами креатину та 75 грам вуглеводів на порцію

  • Відсутність лактози та глютену

  • 25 видів вітамінів та амінокислот

  • Натуральні смакові добавки та компоненти німецького виробництва

​Якщо у Вас є власний інтернет-магазин чи сторінка магазину у соцмережах, Ви можете безкоштовно завантажити наші матеріали - фото та описи продукції, опис компанії та логотипи.

ЦІКАВИЙ ФАКТ

У 2016 році Журнал міжнародного співтовариства спортивного харчування опублікував 12-тижневе дослідження про вплив вживання після тренування протеїну (30 г сироваткового білка), вуглеводів (34.5 г мальтодекстрин) і їх комбінації (30 г білка + 34.5 г мальтодекстрин) на силові показники, м'язову масу і відсоток жиру. В результаті з'ясувалося, що у всіх трьох групах спостерігалося зниження жирової маси, зростання обсягів м'язової маси і сили незалежно від варіанту перерахованих післятренувальних спортивних добавок.

ПРОДУКТИ

НАВІГАЦІЯ

ІНФОРМАЦІЯ

VITAMIN С

© 2014-2020.

POWERFUL PROGRESS. INC

ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ

+38(097)-281-60-44

+38(063)-215-47-87

+38(066)-570-21-01

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАС

  • YouTube - черный круг
  • Facebook - черный круг
  • Instagram - черный круг