top of page

Magnesium + B6

Вітамінно-мінеральний комплекс
MG+B6.png
MG+B6.png
MG+B6.png
1600MG
MAGNESIUM PER SERVING
2.6MG
VITAMIN B6 PER SERVING
#MADEINUKRAINE

Якість.

Надійність упаковки.

Якість є найважливішою частиною у виробництві  комплексу Magnum + B6 від бренду POWERFUL PROGRESS – високоефективного продукту з революційною формулою, яку розробили технологи компанії. Преміальна якість компонентів, максимальна натуральність та засвоюваність організмом - це все втілено в Magnum + B6.

Особлива увага приділяється й упаковці вітамінно-мінерального комплексу Magnum + B6. Максимальна герметичність, укріплене дно банки, захисна мембрана для герметичного зберігання продукту, а також використання безпечного харчового пластику HDPE.

5stars.png

Ступінь очистки продутку

Очистка від вуглеводів

Очистка від цукрів

Очистка від домішок

5stars.png
5stars.png
MG+B6.png

Захисна мембрана

100% герметичність упакування

Харчовий безпечний

пластик PET-банки

Укріплене дно

ZERO
SUGAR
FREE
ASPARTAME
FREE
EMULSIFIERS

Чистота продукту.

Натуральність.

Magnesium + B6 - це натуральний біологічно активний продукт від POWERFUL PROGRESS, що містить 2 необхідних для організму компоненти: магній та вітамін В6, завдання яких – потужне зміцнення нервової системи, підвищення стійкості до стресу.

 

У вітамінно-мінеральному комплексі Magnesium + B6 повністю відсутні сторонні хімічні домішки, консерванти та емульгатори, а отже: добавка повністю натуральна. Без цукру, смакових добавок, ароматизаторів та підсолоджувачів. Саме тому цю добавку можна вживати практично кожному, хто має на меті укріпити стан здоров'я свого організму.

3
КОМПОНЕНТИ З ВИСОКОЮ БІОЛОГІЧНОЮ ЦІННІСТЮ
100%
НАТУРАЛЬНІСТЬ ПРОДУКТУ
100%
ЗАСВОЮВАНІСТЬ ОРГАНІЗМОМ

Біологічно цінні природні компоненти.

Здоров'я нервів. Здоровий сон.

Вітамінно-мінеральний комплекс Magnesium + B6 розроблений спеціально для людей, які не тільки ведуть активний спосіб життя і професійних спортсменів, а й для людей молодого і похилого віку та навіть для тих, хто не займається спортом. У кожній таблетці міститься комплекс з 2-ох корисних компонентів, які якісно і ефективно виконують свою функцію.

 

Головним робочим компонентом є магній (цитрат магнію). Магній - один з найважливіших макроелементів, він бере участь в білково-вуглеводному обміні і метаболізмі, синтезує РНК і ДНК, регулює артеріальний тиск і рівень глюкози в крові, процесах згортання крові. Регулює натрієві і кальцієві канали в клітинних мембранах, запобігає гіперактивність, підтримує серцевий ритм. Є активатором вітаміну D, тому має велике значення в засвоєнні кальцію. У поєднанні з вітаміном В6 забезпечує легкий седативний ефект.

Вітамін B6 - це частина групи важливих поживних речовин, відомої як комплекс вітамінів B. Вітаміни групи B, включаючи B6, підтримують і прискорюють енергетичний обмін речовин в організмі. B6 допомагає підтримувати нормальну роботу нервової системи. Разом з фолієвою кислотою і B12, вітамін B6 зміцнює здоров'я серця, підтримуючи нормальний рівень гомоцистеїну. Він також бере участь у виробленні еритроцитів.

Цікавий факт про магній та В6 /

Головним у цьому питанні виступає звичайно діабет. Захворювання має досить широке світове охоплення і далеко не останнім поштовхом до його розвитку є недостатнє споживання Mg. Тут все дуже просто і вам слід знати лише про дві речі:

  • Розвиток діабету 2 типу досить часто пов'язаний із позаклітинним та внутрішньоклітинним недоліком магнію.

  • У людей зі стабільним надходженням Mg в організм ризик розвитку діабету 2 типу знаходиться на низькому рівні.

 

Мінерал впливає на цукор багатьма аспектами. Але головною особливістю є те, що магній підвищує чутливість до інсуліну, який є особливо значущим фактором контролю рівня цукру в крові.

917A4462.jpg
20170821-Pharmavit-73-LR.jpeg

Сировина для Magnesium + B6 /

"PHARMAVIT" - незалежна сімейна фармацевтична компанія родом з Нідерландів, що працює в своїй галузі з 1999 року та спеціалізується, зокрема, на виробництві амінокислот, вітамінів, мінералів та різних корисних речовин, яких потребує організм людини. Саме ця компанія і є постачальником сировини для Magnesium + B6.

 

Якість магнію, вітаміну B6, що входять у склад продукту, підтверджена міжнародними сертифікатами HACCP і API / GMP. Саме тому вибір сировини є очевидним - натуральні і високоякісні компоненти від компанії "PHARMAVIT" стали основою для нашого продукту.

Зміцни свою нервову систему

MG+B6.png

Magnesium

+ Vitamin B6

Фасовка: 100 капсул

К-сть порцій: 50

Термін придатності: 24 міс

Інгредієнти,  харчова цінність

Зміцнюй своє здоров'я.

Як правильно вживати?

1. Приймайте по 2 таблетки зранку разом зі сніданком, запивши достатньою кількістю води або соку.

2. Приймайте кожного дня разом з прийомом їжі, бажано із сніданком або обідом.

3. Для досягнення стійкого результату харчову добавку слід приймати курсом 1-2 місяці, за необхідності можна продовжити період прийому.

​​

Перед застосуванням проконсультуйтеся зі своїм тренером або кваліфікованим лікарем.

Універсальність.

Для кого підходить?

Вітамінно-мінеральний комплекс Magnesium + B6 розроблена для всіх людей, як для професійних атлетів, любителів спорту, людей похилого віку, оскільки в продукті міститься необхідні організму компоненти для оздоровлення та укріплення нервової системи та речовини, що зменшують втому. Адже в більшості випадків наш організм не отримує необхідні речовини в повному обсязі, а Magnesium + B6 допомагає ефективно і швидко компенсувати їх нестачу.

917A4462.jpg

ФІТНЕС-РЕЦЕПТИ, ПРОГРАМИ ТРЕНУВАНЬ, НОВИНКИ БРЕНДУ, ЦІКАВІ ФАКТИ - ОФІЦІЙНИЙ TELEGRAM-КАНАЛ.

+ 15% знижки на перше замовлення

bottom of page