top of page

COLLAGEN-X

Біодобавка | хондропротектор
COLLAGEN-X (3).png
COLLAGEN-X (3).png
COLLAGEN-X (3).png
1200MG
COLLAGEN HYDROLYZATE PER SERVING
90MG
GLUCOSAMINE PER CONTAINER
#MADEINUKRAINE

Якість.

Надійність упаковки.

Якість є однією з найважливіших частин у виробництві нового хондропротектора високоякісного COLLAGEN-X від POWERFUL PROGRESS – високоефективного продукту з дієвою формулою, яку створили технологи нашої компанії. Преміальна якість компонентів, дійсно максимальна натуральність та засвоюваність - це втілено в новому COLLAGEN-X.

Увага приділяється пакуванню високоефективного нового хондропротектора COLLAGEN-X. Максимальна герметичність, укріплене дно банки, захисна мембрана для герметичного зберігання продукту, а також використання виключно безпечного харчового пластику HDPE.

5stars.png

Ступінь очистки продукту

Очистка від вуглеводів

Очистка від цукрів

Очистка від домішок

5stars.png
5stars.png

Укріплене дно

COLLAGEN-X (3).png

Захисна мембрана

100% герметичність упакування

Харчовий безпечний

пластик PET-банки

ZERO
SUGAR
FREE
ASPARTAME
FREE
EMULSIFIERS

Чистота продукту.

Натуральність.

COLLAGEN-X від POWERFUL PROGRESS є інноваційною добавкою з гідролізатом колагену, спеціально розробленою для підтримки здоров'я шкіри та суглобів. Колаген, основний білок сполучних тканин, відіграє критично важливу роль у підтримці еластичності та міцності шкіри, а також забезпечує рухливість суглобів. У формі капсул для зручності вживання, COLLAGEN-X збагачений спеціально ретельно підібраними інгредієнтами, які посилюють його дію, сприяючи покращенню рухливості та зовнішньому вигляду шкіри.

 

У COLLAGEN-X повністю відсутні сторонні хімічні домішки, консерванти та емульгатори, а отже: добавка повністю натуральна та безпечна. Без цукру, смакових добавок, ароматизаторів та підсолоджувачів. Саме тому цю добавку можна вживати практично кожному, хто має на меті укріпити стан здоров'я свого організму.

Pills on Spoons_edited.jpg
50 mg
ВИСОКИЙ ВМІСТ ГІАЛУРОНОВОЇ КИСЛОТИ
40 mg
ВІТАМІНУ С НА ОДНУ ПОРЦІЮ
100%
ЗАСВОЮВАНІСТЬ ОРГАНІЗМОМ

Біологічно цінні природні компоненти.

Здоров'я суглобів та шкіри.

Колаген є специфічним різновидом білка, що містить у своєму складі водень, цінні амінокислоти, вуглець, а також кисень. Людський організм приблизно на 30% складається з даного білка. Однак з віком або при впливі деяких несприятливих факторів його кількість знижується, що спричиняє небажані наслідки, зокрема веде до передчасного старіння. 

 

Саме тому добавка COLLAGEN-X містить у собі компоненти, що вирішує ряд проблем організму людини і характеризується наявністю наступних переваг та корисних якостей, а саме:

  • омолоджуючу дію

  • уповільнення настання клімактеричного періоду у представниць жіночої статі

  • зміцнення опорно-рухової системи

  • підвищення результативності спортивних тренінгів, фізичних навантажень, силових вправ;

  • запобігання утворенню розтяжок та целюліту

  • забезпечення тривалого відчуття ситості, стабілізація апетиту, харчової поведінки та, як наслідок, – схуднення, усунення зайвих кілограмів та підшкірних жирових відкладень

  • покращення зорової функції


Що цікаво: COLLAGEN-X також позитивно впливає на серцево-судинну систему, активізує природні захисні механізми, позитивно впливає на психоемоційний стан.

Наукові дослідження колагену /

Щоденний прийом біологічно активної добавки колагену збільшує ріст нігтів та знижує частоту поломки нігтів. Це переконливо довела група вчених медиків на чолі з Доріс Хексель ще у 2017 році. Лікування біоактивними колагеновими пептидами збільшило швидкість росту нігтів на 12% та знизило частоту ламання нігтів на 42%. Крім того, 64% учасників досягли глобального клінічного покращення стану ламких нігтів, а 88% учасників відзначили покращення через 4 тижні після 24-тижневого лікування (1 раз на день по 2,5 г).

 

Ще одне дослідження, проведене недавно німецькими вченими між 2021 та 2022 роками виявили і довели, що прийом колагену модулює функцію шкіри і тому може бути корисним для лікування старіння шкіри. 

bigstock-Closeup-Of-Sporty-Muscular-Man-277273807-1-e1578590126742-1280x720_edited.jpg
20170821-Pharmavit-73-LR.jpeg

Сировина для COLLAGEN-X /

"PHARMAVIT" - незалежна сімейна фармацевтична компанія родом з Нідерландів, що працює в своїй галузі з 1999 року та спеціалізується, зокрема, на виробництві амінокислот, вітамінів, мінералів та різних корисних речовин, яких потребує організм людини. Саме ця компанія і є постачальником сировини для  COLLAGEN-X.

 

Компоненти, що входять у склад  COLLAGEN-X, підтверджена міжнародними сертифікатами HACCP і API / GMP. Саме тому вибір сировини є очевидним - натуральні і високоякісні компоненти від компанії "PHARMAVIT" стали основою для нашого продукту.

Зміцни свій організм

COLLAGEN-X (3).png

COLLAGEN-X

Фасовка: 90 капсул

К-сть порцій: 40

Термін придатності: 24 міс

Інгредієнти,  харчова цінність

Відновлюй свою шкіру та суглоби.

Як правильно вживати?

1. Дістаньте 2 капсули з банки.

2. Приймайте по 2 капсули на день зранку разом зі сніданком, запивши достатньою кількістю води або соку.

​​

Перед застосуванням проконсультуйтеся зі своїм тренером або кваліфікованим лікарем.

Універсальність.

Для кого підходить?

Біодобавка COLLAGEN-X розроблена як для всіх людей, так і для професійних атлетів, любителів спорту, людей похилого віку, які хочуть укріпити здоров'я та функції опорно-рухового апарату, шкіри та волосся, 

 

Колаген – це елемент виконує безліч важливих функцій, адже завдяки йому тканини стають міцними, пружними та легко піддаються розтягуванню. Ці функції втілено в COLLAGEN-X швидко компенсує нестачу цього мінералу.

pexels-ready-made-3850727.jpg

ФІТНЕС-РЕЦЕПТИ, ПРОГРАМИ ТРЕНУВАНЬ, НОВИНКИ БРЕНДУ, ЦІКАВІ ФАКТИ - ОФІЦІЙНИЙ TELEGRAM-КАНАЛ.

+ 15% знижки на перше замовлення

bottom of page