ЧАСТІ ПИТАННЯ - FAQ

Де виробляється Ваш бренд спортивного харчування?


Бренд спортивного харчування POWERFUL PROGRESS випускається на базі молочного заводу "Мілкіленд" в Польщі. Туди постачається вся сировина, необхідна для виробництва високоякісної продукції.
Чому я маю вибрати саме Ваш бренд?


Завдяки правильній організації виробнитва і чудовим навикам наших технологів, продукція нашого бренду має найвищу якість і ефективність, а цінова політика розрахована на широке коло споживачів - від студентів до професійних спортсменів.
Чи шкідливо вживати спортивне харчування?


Ні, оскільки в наших продуктах використовуєтся тільки натуральна сировина. Підсолоджувачі та ароматизатори німецького виробництва також натуральні та абсолютно безпечні. В складі немає емульгаторів та іншиих шкідливих хімічних добавок (аспартам і т.д). А ще наша продукція пройшла сертифікацію в Інституті екогігієни і токсикології ім. Л.Л.Медведя в Києві, а також отримала висновок санепідемстанції на безпечність продукції.
Чому мені вигідно купити Ваш продукт?


Ми створили ланцюг: виробник-магазин-споживач. Тому, купляючи продукцію нашого бренду, Ви економите багато грошей, оскільки не переплачуєте за дорогий бренд, націнку оптовиків і посередників, а також дорогу упаковку. Приведемо простий приклад: банка протеїна 908 грам із США коштує в Україні приблизно 750 грн.. Середня ціна одної пачки нашого протеїна в фасовці 1000 грам - 375 грн. Висновок: за 750 грн. Ви зможете купити в два раза більше, або зекономити половину своїх грошей!
Які у мене гарантії при покупці Вашої продукції?


Якщо Ви отримаєте пошкоджену упаковку, прострочений товар або Вам не сподобається сам продукт, ми безкоштовно зробимо заміну або повернемо Ваші гроші.

ДЛЯ ПОКУПЦІВ

Як замовити спортивне харчування оптом?


Ви можете замовити нашу продукцію в оптових партіях, заповнивши форму на нашому сайті в розділі "Співпраця", написати на пошту opt.powerful.progress@gmail.com або позвонити по номерам, вказаним на кожній сторінці нашого сайту.
Чому Ваші ціни нижче, ніж у інших виробників?


Завдяки максимальній автоматизації виробництва, налагодженій логістиці і оптимізації витрат, нашій компанії вдається втримати доступні та демократичні ціни на спортивне харчування, зберігаючи найвищу якість нашої продукції.
У мене є магазин/фітнес-клуб. Чому мені вигідно спіпрацювати з Вами?


Крім вигідних цін та знижок, ми надаємо:
- бонусну програму лояльності, де з кожною закупкою Ви накопичуєте бали і можете їх обміняти на безкоштовне спортивне харчування;
- безкоштовні пробники продукції і промоматеріали; - безкоштовну доставку першої партії; - сертифікати якості продукції; - гарантію заміну товара у разі пошкодження упаковки / виходу терміну придатності; - безкоштовний набір продукції на початку співпраці; - рекламуємо Ваш магазин у соцмережах як нашого партнера на початку співпраці; - надаємо безкоштовний доступ в "Архів" - онлайн-журнал, де Ви можете отримати практичні рекомендації по розвитку Вашого бізнесу на продажі спортивного харчування: збільшення продаж магазину, прибутковості, фішки маркетингу і т.д. Також ми проводимо спільні акції і дегустації продукції за наш рахунок. Додаткові умови співпраці завжди раді розглянути!

ДЛЯ МАГАЗИНІВ І ФІТНЕС-КЛУБІВ