top of page
Деревянная архитектура

the world is changing.
we change too.

115 копія (2).png
115 копія (2).png
115 копія (2).png
115 копія (2).png
0.3G
TOTAL FATS
26G
PROTEIN PER SERVING
0.27G
TOTAL CARBS
#MADEINUKRAINE

Преміум якість.

Надійність упаковки.

Якість є найважливішою частиною у виробництві WHEY ISOLATE PURE - біолонічноцінного ізоляту сироваткового білка,  найпопулярнішої спортивної добавки нашого бренду. Білок, який є базовою сировиною для даного протеїну - ISOLATE INSTANT - вирізняється найвищим ступенем очистки від жирів, цукрів, вуглеводів та інших зайвих домішок.

Особлива увага приділяється упаковці протеїну. Максимальна герметичність, укріплене дно банки, захисна мембрана для герметичного зберігання продукту, а також використання безпечного харчового пластику HDPE.

5stars.png
5stars.png

Ступінь очистки продукту

Очистка від вуглеводів

Очистка від жирів

Очистка від домішок

5stars.png
115 копія (2).png

Захисна мембрана

100% герметичність упакування

Безпечний харчовий  пластик

Укріплене дно

ZERO
SUGAR
FREE
LACTOSE
LOW
FATS

Чистота продукту.

Висока натуральність.

Завдяки надзвичайно високій біологічній цінності білків WHEY ISOLATE PURE є передовим та унікальним продуктом у оновленій лінії продуктів POWERFUL PROGRESS. Він ідеально підходить для спортсменів, які прагнуть наростити суху масу м'язів, т.к. білки, безумовно, сприяють зростанню м'язової маси та підтримці її форми. значить. Дійсно, WHEY ISOLATE PURE не містить ні трансжирів, ні цукру. Жодних зайвих або прихованих нутрієнтів, які можуть відкладатися у вигляді жиру. Тільки 26 г найчистішого протеїну в кожній порції для якісного нарощування м'язової маси.

У процесі виготовлення добавки використовується запатентований метод мікрофільтрації , завдяки якому виходить продукт першокласної якості із високою біологічною цінністю білка. Білкові мікрофракції абсорбуються в м'язах швидше, що дозволяє максимально короткий час забезпечити їх будівельним матеріалом для запобігання катаболічних процесів. У суміші немає цукру, трансжирів та інших нутрієнтів, які відкладалися в організмі у вигляді жиру.

18
КОМПЛЕКС НЕЗАМІННИХ АМІНОКИСЛОТ
87%
МАСОВА ЧАСТКА ІЗОЛЯТУ БІЛКА НА ПОРЦІЮ
4830MG
L-ГЛЮТАМІНУ НА ПОРЦІЮ

Багатий вміст продукту.

Амінокислотний склад.

Окрім висого вмісту білків, ізолят протеїну WHEY ISOLATE PURE наповнений потужним комплексом з 18-ти незамінних амінокислот, таких як L-глютамін, L-лізин, L-лейцин та іншими, які додатково підсилюють відновлення організму після прийняття даного сироваткового протеїну. Завдяки правильній технології делікатного очищення білка, WHEY ISOLATE PURE зберігає необхідні організму спортсмена вітаміни, мінерали та біологічну цінність всього амінокислотного профілю.

Ізолят протеїну вирізняється серед інших високим вмістом глютаміну - близько 4830 mg на порцію - амінокислоти, яка вкрай необхідна для відновлення організму після тренування.

Як виробляють ізолят протеїну? /

При виготовленні ізоляту сироваткового протеїну молочну сироватку зневоднюють, а також видаляються такі компоненти як лактоза, тваринний жир і шкідливий холестерин, що становлять більшу частину маси вихідного молочного продукту.

Широке застосування отримали 2 методи фільтрації. Перший метод ґрунтується на іонному обміні. Суть його у тому, щоб змінити властивості протеїну шляхом впливу високих температур. При цьому не завжди відомий вплив такого способу обробки на властивості білків. Другий спосіб зветься мікрофільтрація. Він базується на інших, більш ощадних технологіях очищення. Використання обох методів значно підвищує протеїновий індекс безбілкових продуктів.

Filtergehäuse.webp
theo-m-ller-unternehmensgruppe-theo-m-ll

Сировина для WHEY ISOLATE /

Завдяки використанню новітньої технології очистки білків, WHEY ISOLATE PURE є знежиреним на цілих 97%. Ізолят сироваткового білка для нашого протеїну використовується від відомого німецької компанії "SACHSENMILCH" - сучасного заводу, що входить в молочний концерн "MÜLLER", знаходиться в м. Лепперсдорф, Східна Німеччина.

Саме з цього сучасного високотехнологічного заводу і виробляється ізолят під маркою "GERMAN PROT" - основна сировина для інноваційних протеїнів WHEY ISOLATE PURE.

Неймовірні та смачні.

Смаковий асортимент вражає: для любителів фруктів та екзотики є неймовірні смаки протеїну зі свіжею малиною та полуницею, що нагадують смак свіжого йогурту або ж освіжаюче бананове морозиво, а смак шоколадного протеїнового коктейлю подарують справжню райську насолоду.

Обожнюєш солодке? Тоді смакуй такими оригінальними смаками як солена карамель та неймовірний смак з солодкою кремовою начинкою печива "OREO".

Смаки протеїну

шоколад    полуниця    банан    

  орео    малина   солена карамель

115 копія (2).png

Обирай свій. Найкращий.

115 копія (2).png

New

WHEY ISOLATE PURE

Фасовка: 500 грам

Порцій: 17

Смак: малина

115 копія (2).png

New

WHEY ISOLATE PURE

Фасовка: 500 грам

Порцій: 17

Смак: солена карамель

115 копія (2).png

New

WHEY ISOLATE PURE

Фасовка: 500 грам

Порцій: 17

Смак: орео

Інгредієнти, амінокислотний профіль, харчова цінність

Універсальність.

Для якого спорту підходить?

Ізолят протеїну ISOLATE WHEY PURE - це інноваційний та універсальний продукт, який чудово підходить як для професійних атлетів, так і новачків спорту. Ізолят містить 90-95% білка, взагалі не містить лактози і глютену. Він отриманий у процесі ултрамікрофільтрації і перевищує сироватковий концентрат, тому він швидко і краще засвоюється.

 

Ідеально підходить для людей, які мають непереносимість лактози, дотримуються чіткої низьковуглеводної дієти та намагаються ефективно знизити вагу. У ньому маленький відсоток вуглеводів, жирів та майже немає цукру.

Насолоджуйся. Смакуй.

Як правильно вживати?

1. Одну порцію (1 мірна ложка – 30 г) розмішайте в шейкері на 250-300 мл води чи молока.

2. Приймати в тренувальні дні: 3 рази на добу між їжею.

  • Прийом №1: вранці під час або після сніданку

  • Прийом №2: за 1 годину до тренування

  • Прийом №3: до 10-15 хв після тренування

IMG_1638.jpg

ФІТНЕС-РЕЦЕПТИ, ПРОГРАМИ ТРЕНУВАНЬ, НОВИНКИ БРЕНДУ, ЦІКАВІ ФАКТИ - ОФІЦІЙНИЙ TELEGRAM-КАНАЛ.

+ 15% знижки на перше замовлення

bottom of page