top of page

ПРО НАС В ЦИФРАХ

>6 років
НА РИНКУ СПОРТИВНОГО ХАРЧУВАННЯ
+19%
ПРИРІСТ ЧАСТКИ НАШОГО БРЕНДУ НА РИНКУ СПОРТИВНОГО ХАРЧУВАННЯ ЗА 2021 РІК
130
НАЙМЕНУВАНЬ ПРОДУКЦІЇ ПЕРШОКЛАСНОЇ ЯКОСТІ
>24%
ЗАВОЙОВАНОЇ ДОЛІ УКРАЇНСЬКОГО РИНКУ СПОРТИВНОГО ХАРЧУВАННЯ У 2021-ОМУ РОЦІ
~453
ПАРТНЕРІВ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
43
МІСТАХ І МІСТЕЧКАХ НАЛАГОДЖЕНА ДИСТРИБУЦІЯ СПОРТИВНИХ ДОБАВОК

#POWERFUL МІСІЯ

Місія #1 - прискорити популяризацію і культуру правильного збалансованого харчування людини та здорового способу життя сучасного та майбутнього молодого покоління українців.

Місія #2 - активно розвивати індустрію українського спортивного харчування як першокласного високоякісного продукту та довести світу, що в Україні можливо виробляти якісні продутки. які можна гідно представляти на світовому ринку.

І ми це зробимо!

Місія #3 - виробляти спортивне харчування першокласної якості і робити дані продукти справді доступним по ціні кожному: професійним атлетам, починаючим спортсменам та навіть людям, які проводять активний спосіб життя.

POWERFUL PROGRESS - компанія з виробництва преміального українського бренду спортивного харчування, заснована двома молодими амбіційними підприємцями в 2015 році в м. Івано-Франківськ, Україна.

 

Стартап, що складався з двох чоловік та маленького приміщення виріс у велике підприємство з виробничими потужностями близько 1500 м2, складськими приміщеннями площею 3000 м2, з цілою командою харчових технологів, спеціалістів у галузі харчової промисловості, професійним менеджментом та дистрибуцією спортивного харчування по всій території України.

 

Компанія слідує своїм цінностям від дня свого заснування: преміальна якість, доступність продукції кожному українцю, висока ефективність та результативність своїх спортивних добавок.

REPLACE THIS SCREEN11112111711111111121.jpg
IMG_0805_edited.jpg

ЗБЕРІГАННЯ ПРОДУКЦІЇ

Правильне зберігання готової продукції - це одна з найважливіших частин в ланці доставки якісного продукту до кінцевого споживача. На площі близько 3000 м2 ми зберігаємо щойно випущені добавки під температурним режимом +17°C. Термін зберігання - не більше 1-ого місяця - наші склади постійно поповнюються свіжими партіями спортивного харчування.

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

Перевага нашого бренду спортивного харчування перед багатьма іншими - наявність власних виробничих потужностей на випуск 35.000 одиниць продукції / місяць та сучасного високоточного обладнання. Це дає змогу контролювати якість продукції, яку ми випускаємо, а також значно знизити її кінцеву вартість, що робить спортивне харчування нашого бренду ще більш доступним для кожного.

heavy-duty-racking.jpeg

КРАЇНИ-ПАРТНЕРИ

КРАЇНИ ПОХОДЖЕННЯ СИРОВИНИ ДЛЯ ПРОДУКТІВ POWERFUL PROGRESS
ICELAND GREY.png

ICELAND

ВИСОКОЯКІСНИЙ РИБ'ЯЧИЙ ЖИР ДЛЯ ATLANTIC OMEGA-3

Снимок экрана 2021-06-19 в 19.25.47.png

GERMANY

СИРОВАТКОВІ КОНЦЕНТРАТИ БІЛКІВ, СМАКОВІ ДОБАВКИ, КРЕАТИНИ, АМІНОКИСЛОТИ

POLAND GREY.png

POLAND

ПЛАСТИКОВА ТАРА І УПАКОВКА

Нідерланди.jpg

NETHERLANDS

ЯЄЧНИЙ АЛЬБУМІН ДЛЯ ПРОТЕЇНУ 100% EGG PROTEIN

СЛОВО СПІВЗАСНОВНИКА

"Створюючи POWERFUL PROGRESS в далекому 2015 році, я і мій партнер щиро повірили в успішність нашої майбутньої компанії. Було справді тяжко, інколи до неможливого. Ми зосередились на одній справі і приділяли їй максимум часу. Працювали зранку до ночі. І думали про свою роботу навіть увісні. Сім днів на тиждень. Без відпочинку. Колосальна праця - ось з чого починається дійсно велика компанія.

Ми чудово розуміли, що старт і ріст бізнесу більше залежить від інновацій, драйву і самовіддачі людей, які його створюють, ніж від продукту, який вони пропонують.

Саме тому POWERFUL PROGRESS став тим, чим є зараз."

Роман Єжак

CEO & Co-founder POWERFUL PROGRESS

22.png

ДОЛУЧАЙСЯ ДО #POWERFUL МІСІЇ 

Бажаєш стати частиною революційного перетворення в індустрії спортивних добавок та збалансованого харчування майбутнього? Поділись своїми ідеями щодо інноваційних продуктів, які можуть змінити майбутнє збалансованого харчування людства.

Ура, Вашу ідею отримано! Наші спеціалісти оцінять розглянуть ідею в найближчі дні!

Україна, м. Івано-Франківськ, вул. Бельведерська 32 А, бізнес-центр "Легенда-Лофт", 12-ий поверх, офіс №6.

Ми відкриті з 10:00 до 17:00, з ПН по ПТ.

ГОЛОВНИЙ ОФІС

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

097 281 60 44
066 570 21 01

063 215 47 87

info@powerful-progress@.com

bottom of page