top of page

EAA + BCAA

Комплекс амінокислот
eaa bcaa яблуко_edited.png
eaa bcaa яблуко_edited.png
eaa bcaa яблуко_edited.png
3000MG
HIGH-QUALITY L-GLUTAMINE PER SERVING
1560MG
PURE BCAA PER SERVING
#MADEINUKRAINE

Якість.

Надійність упаковки.

Якість є однією з найбільш важливих частин у виробництві EAA + BCAA - комплексу амінокислот,  продукту з найвищою біологічною цінністю серед всіх видів спортивного харчування. Комплекс з 3-ох амінокислот - L-ізолейцин, L-лейцин і L-валін, які є базовою сировиною для даної добавки, вирізняються вкрай високою якістю та доведеною лабораторними випробуваннями високою ефективністю.

Особлива увага сфокусована саме на упаковці EAA + BCAA. Максимальна герметичність, укріплене дно банки, захисна мембрана для герметичного зберігання продукту і використання безпечного харчового пластику HDPE.

5stars.png

Ступінь очистки продутку

Очистка від вуглеводів

Очистка від жирів

Очистка від домішок

5stars.png
5stars.png
eaa bcaa яблуко_edited.png

Захисна мембрана

100% герметичність упакування

Харчовий безпечний

пластик PET-банки

Укріплене дно

SupplementsAthletesFB_edited.jpg
ZERO
SUGAR
FREE
ASPARTAME
FREE
EMULSIFIERS

Очистка продукту.

Нічого зайвого.

EAA + BCAA від бренду POWERFUL PROGRESS - це унікальна посттренувальна харчова добавка, яка збагачує організм необхідними незамінними амінокислотами EAA + BCAA. Продукт є сумішшю високоякісних харчових компонентів і підсолоджувачів, розроблену спеціально для фізично активних людей. Незамінні амінокислоти (EAA) не синтезуються організмом і мають виходити з їжі чи харчових добавок.

 

Амінокислоти, які відносять до незамінних, не синтезуються в організмі людини, тому щодня повинні виходити ззовні. Якщо їх мало в раціоні, рекомендується приймати спеціальні амінокислотні добавки як EAA + BCAA від бренду POWERFUL PROGRESS. Такі амінокислоти не тільки підтримують позитивний баланс азоту, але і приємні на смак. Формула цієї харчової добавки розроблена досвідченими фахівцями та технологами в галузі харчування з більш ніж 30-річним досвідом. Формула продуктупісля тренування заснована на перевіреній та ефективній комбінації незамінних амінокислот EAA+BCAA) у високих дозах. Кожна упаковка містить достатньо порцій для використання до 50 порцій по 10 г на 1 порцію.

 

Цей комплекс амінокислот – дійсно ідеальний варіант для як для новачків спорту, так і для професіоналів, адже організму спортсмена вкрай потрібно отримувати такий комплекс з 11 незамінних амінокислот. Тому EAA + BCAA - це найбільш чисті амінокислоти, які тільки існують на ринку.

11
КОМПЛЕКС АМІНОКИСЛОТ
ВСАА
НА КОЖНУ ПОРЦІЮ
БІОДОБАВКИ
100%
ЗАСВОЮВАНІСТЬ

Підтримка і віднолення м'язів.

Високоефективна формула.

Чим зумовлена ефективність комлпексу амінокислот EAA + BCAA від компанії POWERFUL PROGRESS? Саме амінокислоти EAA та BCAA є важливими компонентами для підтримки та відновлення м'язової тканини. EAA необхідні нашому організму, оскільки він може виробляти їх самостійно. BCAA, включаючи лейцин, валін та ізолейцин, особливо важливі для спортсменів, оскільки вони беруть участь у процесі відновлення м'язів, зменшуючи м'язову втому та прискорюючи відновлення після інтенсивних тренувань.

 

Переваги використання EAA+BCAA від POWERFUL PROGRESS:

  • Поліпшене відновлення. Сприяє швидшому відновленню м'язів після тренувань.

  • Підтримка синтезу білків. Необхідні амінокислоти допомагають у нарощуванні м'язової маси.

  • Поліпшена витривалість. Зменшує втому під час тренувань, дозволяючи тренуватися ефективніше та довше.

  • Підтримка здоров'я. Впливає на імунітет, здоров'я шкіри та волосся.

Німецькі смакові добавки /

Важливим елементом комплексу амінокислот AMINO BCAA 2:1:1 + GLUTAMINE - це смакові компоненти, які так чудово доповнюють амінокислотний напійнасиченими фруктовими смаками.

Ми використовуємо виключно натуральні смакові добавки та ароматизатори німецького бренду "CONDETTA" - всесвітньо відомого виробника, який знаходиться в м. Галле, Вестфалія, Німеччина. Ці компоненти натуральні та повністю безпечні для здоров'я, без алергенів, роблячи амінокислотний коктейль справді неймовірно смачним.

IMAGE 2023-03-17 00_05_37.jpg
6_zu_3_header_amino_4.jpeg

Амінокислоти для AMINO BCAA /

Завдяки високотехнологічній виробничій лінії наших постачальників сировини, AMINO BCAA 2:1:1 бренду POWERFUL PROGRESS є очищеною на 99,8%. Амінокислоти, які ми використовуємо для нашого продукту, виробляються на потужностях німецької компанії "AMINO GmbH" - сучасного заводу, що знаходиться в м. Фрельдштедт, центральна Німеччина.

Саме з цього сучасного високотехнологічного заводу і виробляється такі інгредієнти як L-ізолейцин, L-лейцин, L-валін та L-глютамін - основні компоненти для AMINO BCAA 2:1:1.

Освіжаючі та смачні.

Як і всі інші продукти бренду POWERFUL PROGRESS, смаки нового комплексу амінокислот EAA + BCAA просто неймовірні. Насолоджуйтесь чудовим смаком зеленого соковитого яблука, свіжого апельсинового соку або тропічного фруктового міксу - ідеальні смаки для освіжаючого амінокислотного коктейлю.

А для любителів чогось особливого, з добавкою EAA + BCAA можна приготувати освіжаюче амінокислотний коктейль з соковитими смаками нашої спортивної добавки.

Смаки амінокислот

малина  тропічні фрукти  кавун  

 зелене яблуко  тропічний мікс 

eaa bcaa яблуко_edited.png

Обирай свій. Найкращий.

eaa bcaa яблуко_edited.png

New

EAA+ BCAA 

POWERFUL PROGRESS

Фасовка: 500 грам

Порцій: 50

Смак: малина

eaa bcaa яблуко_edited.png

New

EAA+ BCAA 

POWERFUL PROGRESS

Фасовка: 500 грам

Порцій: 50

Смак: тропічний мікс

eaa bcaa яблуко_edited.png

New

EAA+ BCAA 

POWERFUL PROGRESS

Фасовка: 500 грам

Порцій: 50

Смак: яблуко

Інгредієнти, амінокислотний профіль, харчова цінність

Заряджайся потужною енергією.

Як правильно вживати?

1. Змішайте в шейкері 2 мірні ложки (10g) EAA + ВСАА з 200 мл води або холодного соку.

2. Ретельно розмішайте суміш у шейкері.

3. Приймайте тільки в тренувальні дні 2-3 рази в день: 1 раз за 30 хв до тренування і одразу після фізичних навантажень.

Універсальність.

Для якого спорту підходить?

Новий комплекс амінокислот ЕАА + BCAA - це універсальний продукт, який чудово підходить як для професійних атлетів, так і новачків спорту. Теніс, футбол, бодібілдинг, біг, велоспорт, фітнес та навіть плавання, та ще й інші види спорту - для всіх цих видів активностей даний комплекс амінокислот є чудовим доповненням до правильного раціону спортсмена, особливо в періоди так званої "сушки".

IMAGE 2023-03-17 00_05_37.jpg

ФІТНЕС-РЕЦЕПТИ, ПРОГРАМИ ТРЕНУВАНЬ, НОВИНКИ БРЕНДУ, ЦІКАВІ ФАКТИ - ОФІЦІЙНИЙ TELEGRAM-КАНАЛ.

+ 15% знижки на перше замовлення

bottom of page