top of page

MULTI-X

Вітамінно-мінеральний комплекс
multi-x.png
multi-x.png
multi-x.png
7.5MG
VITAMIN E PER SERVING
5.05MG
VITAMIN B6 PER SERVING
63.1MG
MAGNEZIUM PER SERVING
#MADEINUKRAINE

Якість.

Надійність упаковки.

Якість є найважливішою частиною у виробництві вітамінно-мінерального комплексу MULTI-X від бренду POWERFUL PROGRESS – високоефективного продукту з революційною формулою, яку розробили технологи компанії. Преміальна якість компонентів, максимальна натуральність та засвоюваність організмом - це все втілено в MULTI-X.

Особлива увага приділяється й упаковці вітамінно-мінерального комплексу MULTI-X. Максимальна герметичність, укріплене дно банки, захисна мембрана для герметичного  зберігання продукту, а також використання безпечного харчового пластику HDPE.

5stars.png

Ступінь очистки продутку

Очистка від вуглеводів

Очистка від цукрів

Очистка від домішок

5stars.png
5stars.png
multi-x.png

Захисна мембрана

100% герметичність упакування

Харчовий безпечний

пластик PET-банки

Укріплене дно

ZERO
SUGAR
FREE
ASPARTAME
FREE
EMULSIFIERS

Чистота продукту.

Натуральність.

MULTI-X - це натуральна сукупність певних мікрочастинок, необхідних для повноцінного розвитку і функціонування організму в цілому, що містить 22 необхідні вітаміни та мінерали: поживні речовини, що значно покращують засвоєння їжі.

 

У вітамінно-мінеральному комплексі MULTI-X повністю відсутні сторонні хімічні домішки, консерванти та емульгатори, а отже: добавка повністю натуральна. Без цукру, смакових добавок, ароматизаторів та підсолоджувачів. Саме тому цю добавку можна вживати практично кожному, хто має на меті укріпити своє здоров'я в цілому.

6
ВИДІВ ВІТАМІНІВ З ВИСОКОЮ БІОЛОГІЧНОЮ ЦІННІСТЮ
100%
НАТУРАЛЬНІСТЬ КОМПОНЕНТІВ
16
КОМПЛЕКС НЕЗАМІННИХ МІНЕРАЛІВ

Безцінні вітаміни та мінерали

Зміцнення здоров'я.

Вітамінно-мінеральний комплекс MULTI-X розроблений спеціально для людей, які ведуть активний спосіб життя, а також для професійних спортсменів. У кожній таблетці міститься цілий комплекс необхідних корисних речовин. До складу MULTI-X входять 6 вітамінів (A, В6, В12, С D3, та Е) і 16 видів таких безцінних мінералів як кальцій, фосфор, магній, цинк, селен, йод, рибофлавін та багато інших.

 

Особливо варто наголосити на тому, що в кожній таблетці MULTI-X міститься 100% добова норма вітамінів B6 і B12, які відіграють важливу структурну та функціональну роль в організмі людини, зокрема забезпечують життєдіяльність клітин, зростання та розвиток тканин.

917A3732.jpg
Снимок экрана 2021-06-08 в 16.25.54.png

Сировина для MULTI-X /

Корпорація "DVA HEALTH & NUTRITION GMBH" - німецька міжнародна компанія, що працює в харчовій галузі з 2007 року та спеціалізується, зокрема, на виробництві амінокислот, вітамінів та мінералів. Саме ця компанія і є постачальником комплексу вітамінів та амінокислот для нашого MULTI-X.

 

Якість вітамінно-мінерального комплексу підтверджена міжнародними сертифікатами HACCP і API / GMP. Саме тому вибір сировини для MULTI-X є очевидним - дорогі, натуральні і високоякісні компоненти від компанії "DVA" стали основою для нашого продукту.

Зміцни своє здоров'я.

multi-x.png

MULTI-X

Фасовка: 100 таблеток

К-сть порцій: 100

Термін придатності: 24 міс

Інгредієнти,  харчова цінність

Зміцнюй своє здоров'я.

Як правильно вживати?

1. Дістаньте з банки 1 таблетку.

2. Приймайте одну таблетку на добу, запивши великою кількістю води або соку.

3. Приймайте кожного дня разом з прийомом їжі, бажано із сніданком.

​​

Перед застосуванням проконсультуйтеся зі своїм тренером або кваліфікованим лікарем.

Універсальність.

Для кого підходить?

Вітамінно-мінеральний комплекс MULTI-X розроблений спеціально для людей, які ведуть активний спосіб життя і професійних спортсменів. Оскільки в MULTI-X міститься повний набір корисних макро- і мікроелементів, то його можуть приймати і люди, які не займаються спортом і не ведуть активний спосіб життя. Адже в більшості випадків наш організм не отримує необхідні речовини в повному обсязі, а цей вітамінно-мінеральний комплекс допомагає компенсувати їх нестачу.

917A3701.jpg

ФІТНЕС-РЕЦЕПТИ, ПРОГРАМИ ТРЕНУВАНЬ, НОВИНКИ БРЕНДУ, ЦІКАВІ ФАКТИ - ОФІЦІЙНИЙ TELEGRAM-КАНАЛ.

+ 15% знижки на перше замовлення

bottom of page