top of page

VITAMIN D3

Вітаміни
Vitamin D3.png
Vitamin D3.png
Vitamin D3.png
100McG
VITAMIN D3 PER ONE CAPSULE
HEALTH
OF HEART, BRAIN AND BLOOD VESSELS
#MADEINUKRAINE

Якість.

Надійність упаковки.

Якість є найважливішою складовою у виробництві вітамінної добавки VITAMIN D3 бренду POWERFUL PROGRESS – високоефективного продукту з простою та робочою формулою, яку ми налагодили для масового споживання. Преміальна якість компоненту, максимальна натуральність та засвоюваність організмом - це все втілено в добавці VITAMIN D3.

Особлива увага приділяється й упаковці вітамінів VITAMIN D3. Максимальна герметичність, укріплене дно банки, захисна мембрана для герметичного зберігання продукту, а також використання безпечного харчового пластику HDPE.

5stars.png

Ступінь очистки продутку

Очистка від вуглеводів

Очистка від цукрів

Очистка від домішок

5stars.png
5stars.png
Vitamin D3.png

Захисна мембрана

100% герметичність упакування

Харчовий безпечний

пластик PET-банки

Укріплене дно

ZERO
SUGAR
FREE
ASPARTAME
FREE
EMULSIFIERS

Користь для організму.

Переваги продукту.

VITAMIN D3 4000 IU від POWERFUL PROGRESS – вітамін D3 у засвоюваній формі холекальциферолу. Забезпечує кращу абсорбцію кальцію, мінералізацію кісток та зубів, бере участь у процесі поділу клітин та синтезі тестостерону.

 

У вітамінній добавці VITAMIN D3 повністю відсутні сторонні хімічні домішки, консерванти та емульгатори, а отже: добавка повністю натуральна. Без цукру, смакових добавок, ароматизаторів та підсолоджувачів. Саме тому цю добавку можна вживати практично кожному, хто має на меті укріпити своє здоров'я в цілому.

D3
НЕЗАМІННИЙ ВІТАМІН З ВИСОКОЮ БІОЛОГІЧНОЮ ЦІННІСТЮ
100%
НАТУРАЛЬНІСТЬ СИРОВИНИ
100
ВИСОКОЕФЕКТИВНИХ ПОРЦІЙ ВІТАМІНУ D3

Безцінні вітаміни.

Зміцнення здоров'я.

Добавка значно підвищує імунітет, підтримує здоров'я серця, мозку та судин, зміцнює зір, стимулює протеїновий синтез. Вітамін здатна вироблятися організмом самостійно під впливом сонячних променів, але для цього необхідно проводити на сонці щонайменше 2 години на день.

 

Особливо важливо забезпечити свій організм холекальцифоролом тим людям, які інтенсивно тренуються або мають зайву вагу, тому що в цьому випадку навантаження на кістки збільшується.

Щоб уникнути гіповітамінозу, приймайте добавки, у складі яких є вітамін D3, наприклад VITAMIN D3 4000 IU від POWERFUL PROGRESS.

Медики та вітамін D3 проти Covid-19 /

На багатьох інтернет порталах і сайтах у середині 2020 року було опубліковано відкритий лист-заклик вчених та медичних експертів, які закликають лікарів, медичних працівників та посадових осіб органів охорони здоров’я переглянути норми, легалізувати та узаконити збільшення використання вітаміну D з метою боротьби з пандемією COVID-19.

 

До 6 лютого 2021 року звернення підписали 220 професорів та докторів медицини з 33 країн, де вказали не тільки рекомендовану на їхню особисту думку нову добову норму споживання вітаміну D, але й вказали яку дозу вони приймають особисто. Збір підписів не зупинено і дотепері.

Заклик до термінового збільшення денної норми споживання вітаміну D всім обгрунтований такими фактами:

  • за наявною статистикою люди з більш високою, ніж прийнята сьогодні норма концентрації в крові вітаміну D, рідко заражаються SARS-CoV-2 і вкрай рідко потрапляють до лікарні, реанімації, помирають;

  • на середину червня 2020 року написано 188 статей, які доводять користь та високу ефективність лікування COVID-19 вітаміном D;

  • більшість робіт та досліджень розкривають, що вітамін D впливає на перебіг ковідної хвороби не одним, а декількома біологічними механізмами.

917A4495.jpg
Снимок экрана 2021-06-08 в 16.25.54.png

Сировина для VITAMIN D3 /

Корпорація "DVA HEALTH & NUTRITION GMBH" - німецька міжнародна компанія, що працює в харчовій галузі з 2007 року та спеціалізується, зокрема, на виробництві амінокислот, вітамінів та мінералів. Саме ця компанія і є постачальником першокласних вітамінів для VITAMIN D3 від POWERFUL.

 

Якість вітамінної добавки, підтверджена міжнародними сертифікатами HACCP і API / GMP. Саме тому вибір сировини для MULTI-X є очевидним - дорогі, натуральні і високоякісні компоненти від компанії "DVA" стали основою для нашого продукту.

Зміцни своє здоров'я.

Vitamin D3.png

VITAMIN D3

Фасовка: 100 капсул

К-сть порцій: 100

Термін придатності: 24 міс

Інгредієнти,  харчова цінність

Зміцнюй своє здоров'я.

Як правильно вживати?

1. Дістаньте з банки 1 капсулу.

2. Приймайте одну капсулу на добу, запивши великою кількістю води або соку.

3. Приймайте кожного дня разом з прийомом їжі, бажано із сніданком.

​​

Перед застосуванням проконсультуйтеся зі своїм тренером або кваліфікованим лікарем.

Універсальність.

Для кого підходить?

Вітамінна добавка VITAMIN D3 розроблений спеціально для людей, які ведуть активний спосіб життя і професійних спортсменів. Оскільки в VITAMIN D3 міститься виключно натуральна сировина, то його можуть приймати і люди, які не займаються спортом і не ведуть активний спосіб життя. Адже в більшості випадків наш організм не отримує необхідний вітамін D3 в повному обсязі, а дана вітамінна добавка допоможе компенсувати їх нестачу.

917A4470.jpg

ФІТНЕС-РЕЦЕПТИ, ПРОГРАМИ ТРЕНУВАНЬ, НОВИНКИ БРЕНДУ, ЦІКАВІ ФАКТИ - ОФІЦІЙНИЙ TELEGRAM-КАНАЛ.

+ 15% знижки на перше замовлення

bottom of page