top of page

COENZYME Q10

Антиоксидант
Q10.png
Q10.png
Q10.png
100MG
COENZYME Q10 PER SERVING
80MG
INULIN PER SERVING
#MADEINUKRAINE

Якість.

Надійність упаковки.

Якість є найважливішою частиною у виробництві добавки COENZYME Q10 від бренду POWERFUL PROGRESS – високоефективного продукту з високоефективною формулою, яку розробили технологи компанії. Преміальна якість компонентів, максимальна натуральність та 100% засвоюваність організмом - це все втілено в  COENZYME Q10.

Особлива увага приділяється й упаковці ефективної нової біодобавки COENZYME Q10. Максимальна герметичність, укріплене дно, захисна мембрана для повністю герметичного  зберігання продукту, а також використання харчового пластику HDPE.

5stars.png

Ступінь очистки продукту

Очистка від вуглеводів

Очистка від цукрів

Очистка від домішок

5stars.png
5stars.png
Q10.png

Захисна мембрана

100% герметичність упакування

Харчовий безпечний

пластик PET-банки

Укріплене дно

ZERO
SUGAR
FREE
ASPARTAME
FREE
EMULSIFIERS

Чистота продукту.

Натуральність.

COENZYME Q10 від POWERFUL PROGRESS – інноваційна біодобавка, створена спеціально для людей, що активно займаються спортом і стежать за своїм здоров'ям. Ця вітаміноподібна речовина виробляється в організмі кожної людини і є потужним антиоксидантом, що регулює безліч життєво важливих процесів. Проте з віком концентрація ензиму Q10 значно знижується, тому важливо подбати про його надходження ззовні. Харчова добавка COENZYME Q10 відмінно впорається з цим завданням. Регулярний прийом препарату дозволить підтримати роботу імунної та серцево-судинної систем, знизить негативний вплив вільних радикалів на організм, стане відмінним джерелом енергії і не тільки.
 

У добавці COENZYME Q10 повністю відсутні сторонні хімічні домішки, консерванти та емульгатори, а отже: добавка повністю натуральна. Без цукру, смакових добавок, ароматизаторів та підсолоджувачів.У складі харчової добавки Coenzyme Q10 присутні ензими з Q10 в чистому вигляді без будь-яких додаткових компонентів.

Q 10
ЯКІСНЕ ДЖЕРЕЛО КОЕНЗИМУ
100%
НАТУРАЛЬНІСТЬ КОМПОНЕНТІВ
MAX
ЕФЕКТ ДЛЯ ВОЛОССЯ, ШКІРИ ТА НІГТІВ

Покращення роботи серця.

Антиоксидантні властивості.

Отже, які позитивні властивості добавки COENZYME Q10? За останні 40 років CoQ10 став бестселером дієтичних добавок на підставі великої кількості наукових досліджень, які підкреслюють його значні переваги для здоров’я. Більшість цих переваг CoQ10 для здоров’я пов’язані з його здатністю покращувати виробництво енергії та діяти як антиоксидант.

 

Ось лише неповний перелік функцій організму або випадків, коли був продемонстрований корисний вплив коензиму Q10:

  • антиоксиданті властивості та контроль рівню цукру в крові

  • покращує здоров'я мозку та поліпшує роботу зорового органу, а саме сітківки та макули

  • знижує відчуття втоми

  • позитивно впливає на репродуктивну функцію (як для чоловіків, так і для жінок)

  • зміцнює здоров'я серця та судин, а також підтримка імунітету

  • підтримує рівень здоров’я пародонту та ясен

 

Особливо варто наголосити на тому, що в кожній капсулі COENZYME Q10 міститься коензим Q10 та інсулін: ці компоненти відіграють вкрай важливу функціональну роль для зміцнення здоров'я серцево-судинної системи,  і сприяють уповільненню процесів старіння.

Цікавий факт про коензим Q10

Вперше Коензим Q10 (убіхінон) був ідентифікований у 1940 році та виділений з мітохондрій телячого серця  в 1957 році Фредеріком Креном в університеті Пердью, штаті Індіана. Через чотири роки Пітер Мітчелл з Едінбурзького університету з'ясував, що Co Q10 здатен виробляти енергію на клітинному рівні (за це відкриття в 1978 році отримав Нобелівську премію з хімії).

 

До середини 1960-х років японські дослідники виявили, що коензим Q10 міститься у міокарді. Від цього моменту розпочалися широкі дослідження стосовно впливу даного компоненту на серцеву-судинну систему. На початку 1980-х років було проведено перше лабораторне дослідження даного вітаміну при лікуванні кардіоміопатії.

 

На даний момент проводяться досліди з метою доцільного використання цих добавок  при нейродегенеративних розладах. Хоча він ще не схвалений FDA, продукт доступний у багатьох магазинах здорового і спортивного харчування.

COENZYME Q 10.jpg
Снимок экрана 2021-06-08 в 16.25.54.png

Сировина для COENZYME-Q10 /

Корпорація "DVA HEALTH & NUTRITION GMBH" - німецька міжнародна компанія, що працює в харчовій галузі з 2007 року та спеціалізується, зокрема, на виробництві амінокислот, вітамінів та мінералів. Саме ця компанія і є постачальником комплексу вітамінів та амінокислот для нашого BIOTIN-X.

 

Якість вітамінно-мінерального комплексу підтверджена міжнародними сертифікатами HACCP і API / GMP. Саме тому вибір сировини для BIOTIN-X є очевидним - дорогі, натуральні і високоякісні компоненти від компанії "DVA" стали основою для нашого продукту.

Зміцни здоровʼя 

свого волосся і шкіри.

Q10.png

COENZYME Q10

Фасовка: 90 капсул

К-сть порцій: 90

Термін придатності: 24 міс

Інгредієнти,  харчова цінність

Зміцни своє серце і судини.

Як правильно вживати?

1. Дістаньте з банки 1 капсулу.

2. Приймайте одну капсулу на добу, запивши великою кількістю води або соку.

3. Приймайте 1 раз / день разом з прийомами їжі.

​​

Перед застосуванням проконсультуйтеся зі своїм тренером або кваліфікованим лікарем.

Універсальність.

Для кого підходить?

COENZYME Q10 - це специфічний за типом антиоксидант, який має ключове значення для правильної роботи клітин та органів.  Добавка ідеально підходить  для людей похилого віку, які відчувають втому і падіння рівня енергії, для спорстменів, що прагнуть підтримувати енергетичний рівень та покращує відновлення після фізичних навантажень та людей з серцево-судинними проблемами, особливо ефективний для людей із серцевими захворюваннями.

COENZYME Q 10.jpg

ФІТНЕС-РЕЦЕПТИ, ПРОГРАМИ ТРЕНУВАНЬ, НОВИНКИ БРЕНДУ, ЦІКАВІ ФАКТИ - ОФІЦІЙНИЙ TELEGRAM-КАНАЛ.

+ 15% знижки на перше замовлення

bottom of page