HEALTH & WELLNESS

TRIBU-X

MICRONIZED
200MESH
ASPARTAME
FREE
TRIBULUS PER PORTION
1000MG

Смаки: без смаку.

Вага: 60 капсул, 90 капсул.

Підходить для видів спорту: бодібілдинг, фітнес, біг, велоспорт, плавання, теніс, футбол, волейбол, кросфіт.

Як приймати?

1. Дістаньте з банки 2 капсули.

2. Прийміть капсули, запивши великою кількістю води або соку.

3. Приймайте зранку або перед прийомом їжі.

Перед застосуванням проконсультуйтеся зі своїм тренером або кваліфікованим лікарем.

Про TRIBU-Х

TRIBU-X від POWERFUL PROGRESS - це дуже потужний тестостероновий бустер, є останньою розробкою компанії. Цей продукт був розроблений для професійних спортсменів, які поставили собі за мету наростити серйозну м'язову масу. Ефект від його використання схожий на дію анаболічних стероїдів. Це стало можливим завдяки вченим, які створили надзвичайно сильний склад із взаємодоповнюючих елементів. Тут поєднуються чотири комплекси, які збільшують секрецію гормонів анаболіків в чотири рази, а естроген знижується майже на чверть, вони беруть активну участь в зростанні м'язової тканини.

Використання добавки підвищує тестостерон, комплекс сприяє підвищенню обміну речовин (анаболізму), а також забезпечує налаштування всіх систем організму на правильну роботу. TRIBU-X складається з речовин природного походження і може використовуватися абсолютно усіма спортсменами і навіть звичайними людьми для нормалізації балансу гормонів. Поліпшення білкового середовища в організмі теж є наслідком прийому анаболічного препарату і дозволяє стимулювати м'язовий ріст досить тривалий час. Для спортсменів, які дотримуються низьковуглеводної дієти, цей комплекс стане просто незамінним, тому як підтримка належного рівня гормонів забезпечує зростання в цей час і стає критично важливою. До того ж високий рівень анаболізму допомагає прискорити втрату жирового прошарку і надати неймовірний рельєф тіла.

 

Цікавий факт: Каліфорнійський університет проводив вивчення дії трібулусу на організм. У підсумках було відзначено збільшення концентрації тестостерону більш ніж на 29% на 5-му дні прийому препарату.

 

Ключові переваги тестостерону TRIBU-X:

  • 1000 мг натурального трібулус терестісу на порцію

  • Підвищує секрецію гормону росту

  • Збільшує витривалість

  • Стимулює синтез білка

  • Попереджує перетворення тестостерона в естроген

  • Збільшення стійкості до захворювань і стресів

​Якщо у Вас є власний інтернет-магазин чи сторінка магазину у соцмережах, Ви можете безкоштовно завантажити наші матеріали - фото та описи продукції, опис компанії та логотипи.

ЦІКАВИЙ ФАКТ

Рослина Трибулус Террестріс протягом багатьох століть застосовувалася в народній медицині різних країн для лікування безлічі захворювань різного ступеня тяжкості. Його використовували для підвищення рівня енергії, лікування депресії, імпотенції, чоловічого і жіночого безпліддя, а також для підвищення сили і витривалості.

Грунтуючись на багатовіковому досвіді вживання даної рослини, його безпеки і відомої користі від застосування, спортсмени намагалися додавати екстракт Трибулус в їжу з метою підвищення рівня тестостерону, прискорення процесу спалювання жирів і набору м'язової маси, підвищення витривалості і сили, підняти м'язовий тонус і поліпшити спортивні показники в цілому.

ПРОДУКТИ

НАВІГАЦІЯ

ІНФОРМАЦІЯ

VITAMIN С

© 2014-2020.

POWERFUL PROGRESS. INC

ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ

+38(097)-281-60-44

+38(063)-215-47-87

+38(066)-570-21-01

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАС

  • YouTube - черный круг
  • Facebook - черный круг
  • Instagram - черный круг