top of page

TRIBU-X

Бустер тестостерону
tribu-x 60 капсул.png
tribu-x 90 капсул.png

FREE
ASPARTAME PER SERVING

1000MG
TRIBULUS TERRESTIS PER SERVING
tribu-x 60 капсул.png
#MADEINUKRAINE

Якість.

Надійність упаковки.

Якість є найважливішою частиною у виробництві TRIBU-X від бренду POWERFUL PROGRESS - потужний бустер тестостерону, який значно підвищує рівень тестостерону в організмі спортсмена. TRIBU-X складається з речовин природного походження і може використовуватися абсолютно усіма спортсменами і навіть звичайними людьми для нормалізації гормонального балансу організму. 

Особлива увага приділяється й упаковці бустеру тестостерону TRIBU-X від POWERFUL PROGRESS. Максимальна герметичність, укріплене дно банки, захисна мембрана для герметичного зберігання продукту, а також використання безпечного харчового пластику HDPE.

5stars.png

Ступінь очистки продутку

Очистка від вуглеводів

Очистка від жирів

Очистка від домішок

5stars.png
5stars.png
tribu-x 90 капсул.png

Захисна мембрана

100% герметичність упакування

Харчовий безпечний

пластик PET-банки

Укріплене дно

FREE
ASPARTAME
NATURAL
INGREDIENTS
FREE
EMULSIFIERS

Натуральність продукту.

Витривалість і сила.

Бустер тестостерону TRIBU-X бренду POWERFUL PROGRESS серед інших подібних добавок вирізняється високим ступенем натуральності та очистки продукту. Ніяких синтетичних та хімічних інгредієнтів. Завдяки сучасному обладнанню та новітнім технологіям виробництва сировини, TRIBU-X став високоефективним і повністю безпечним для спортсмена.

 

Основа дії TRIBU-X - сприяння секреції власного тестостерону і як наслідок, збільшення обсягу м'язових тканин. Завдяки дії натуральних компонентів добавки рівень гормону значно збільшується вже в перші п'ять днів прийому, при цьому природний гормональний баланс не порушується.

917A4525_edited.jpg
100%
БЕЗПЕЧНІСТЬ І НАТУРАЛЬНІСТЬ
1000MG
ТРІБУЛУС ТЕРЕСТІСУ НА ПОРЦІЮ
100%
ЗАСВОЮВАНІСТЬ

Повна підтримка організму.

Унікальні властивості.

На цьому позитивні властивості бустера TRIBU-X не закінчуються. Бустер тестостерону збільшує рівень лютеїнізуючого гормону, який дає гіпофізу команду виробляти чоловічий гормон.  Два основних ефекти від прийому: підвищення рівня лібідо і зростання анаболізму в м'язах. Також підтримує правильний баланс азоту.


Які ще особливості TRIBU-X? Нормалізує рівень азоту в організмі, дає швидкий приріст сухої маси мускулатури, допомагає формуванню рельєфу м'язів, дозволяє черпати енергію з розщеплених жирових відкладень, покращує роботу репродуктивної системи чоловіка.

Цікавий факт про трибулус /

Рослина "трибулус террестріс" протягом багатьох століть застосовувалася в народній медицині різних країн для лікування безлічі захворювань різного ступеня тяжкості. Його використовували для підвищення рівня енергії, лікування депресії, імпотенції, чоловічого і жіночого безпліддя, а також для підвищення сили і витривалості..

Грунтуючись на багатовіковому досвіді вживання даної рослини, його безпеки і відомої користі від застосування, спортсмени намагалися додавати екстракт трибулусу в їжу з метою підвищення рівня тестостерону, прискорення процесу спалювання жирів і набору м'язової маси, підвищення витривалості і сили, підняти м'язовий тонус і покращити спортивні показники в цілому.

917A4551.jpg
6_zu_3_header_amino_4.jpeg

Сировина для нашого TRIBU-X /

Завдяки високотехнологічній виробничій лінії наших постачальників сировини, TRIBU-X бренду POWERFUL PROGRESS є очищеною на 99.8%. Трибулус террестіс, які ми використовуємо для нашого продукту, виробляється на потужностях німецької компанії "AMINO GmbH" - сучасного заводу, що знаходиться в м. Фрельдштедт, центральна Німеччина.

 

Першокласна якість згідно європейських стандартів якості, постійні незалежні лабораторні випробування, високоточне обладнання, яке видає максимально натуральну сировину для нашого TRIBU-X.

Зміцни свій організм.

tribu-x 60 капсул.png

TRIBU-X

Фасовка: 60 капсул

Порцій: 30

Термін придатності: 24 місяці

tribu-x 90 капсул.png

TRIBU-X

Фасовка: 90 капсул

Порцій: 45

Термін придатності: 24 місяці

Інгредієнти, амінокислотний профіль, харчова цінність

Зміцнюй своє здоров'я.

Як правильно вживати?

 

1. Дістаньте з банки 2 капсули.

2. Прийміть капсули, запивши великою кількістю води або соку.

3. Приймайте зранку або перед прийомом їжі.

Перед застосуванням проконсультуйтеся зі своїм тренером або кваліфікованим лікарем.

Результативність.

Для якого спорту підходить?

Бустер тестостерону TRIBU-X - це спеціалізований продукт, який чудово підходить як для професійних атлетів, так і чоловіків, які хочуть збалансувати рівень тестостерону в організмі. Бодібілдинг, біг, велоспорт, фітнес та навіть плавання та всі інші види спорту - для всіх цих видів активностей даний бустер тестостерону є ідеальним необхідним доповненням до правильного раціону атлета, яка активно займається спортом.

917A4551.jpg

ФІТНЕС-РЕЦЕПТИ, ПРОГРАМИ ТРЕНУВАНЬ, НОВИНКИ БРЕНДУ, ЦІКАВІ ФАКТИ - ОФІЦІЙНИЙ TELEGRAM-КАНАЛ.

+ 15% знижки на перше замовлення

bottom of page