top of page

SPIRULINA-X

Вітамінно-мінеральний комплекс
SPIRULINA-X.png
SPIRULINA-X.png
SPIRULINA-X.png
500MG
SPIRULINA ARTHROSPIRA PLATENSIS PER SERVING
100%
ABSORBILITY BY THE ORGANISM
#MADEINUKRAINE

Якість.

Надійність упаковки.

Якість є одним з найважливіших процесів під час виробництва нового ефективного вітамінно-мінерального комплексу SPIRULINA-X від POWERFUL PROGRESS – високоефективного продукту з дієвою формулою, яку створили технологи нашої компанії. Преміальна якість компонентів, дійсно максимальна 100% натуральність та засвоюваність - це втілено в новому SPIRULINA-X.

Особлива увага приділяється звісно ж і упаковці комплексу біодобавки SPIRULINA-X. Максимальна герметичність, укріплене дно банки, наявна захисна мембрана для 100% герметичного зберігання, а також використання виключно безпечного харчового пластику HDPE.

5stars.png

Ступінь очистки продукту

Очистка від вуглеводів

Очистка від цукрів

Очистка від домішок

5stars.png
5stars.png

Укріплене дно

SPIRULINA-X.png

Захисна мембрана

100% герметичність упакування

Харчовий безпечний

пластик PET-банки

spirulina-tablets-and-powder-in-bowls-1222786635-73e6c3450f7c4f7f8afde79b2759050b_edited.j
ZERO
SUGAR
FREE
ASPARTAME
FREE
EMULSIFIERS

Чистота продукту.

Натуральність.

SPIRULINA-X від PROGRESS PROGRESS – це добавка рослинного походження, цей продукт має органічний склад, виготовляється з синьо-зеленої водорості з однойменною назвою, яка багата білком та незамінними амінокислотами. Головний елемент в складі SPIRULINA-X це мікроводорості, а саме – хлорофіл, який відповідає за їх характерне забарвлення. Саме він обумовлює цілий ряд корисних властивостей спіруліни, підвищує опірність імунітету до інфекцій і бактерій, насичуючи організм мікроелементами та вітамінами.

 

У SPIRULINA-X повністю відсутні сторонні хімічні домішки, консерванти та емульгатори, а отже: добавка повністю натуральна та безпечна. Без цукру, смакових добавок, ароматизаторів та підсолоджувачів. Натуральні компоненти продукту нормалізують роботу систем всіх органів, підвищують опірність захворюванням і стресам, продовжують молодість і збільшують тривалість життя.

1.4 mg
ВМІСТ ВІТАМІНУ В6
НА ОДНУ ПОРЦІЮ
100 mg
ЕКСТРАКТ КОРЕНЯ АШВАГАНДИ
100 mg
ВІТАМІНУ ІНОЗИТОЛУ
В ОДНІЙ КАПСУЛІ

Біологічно цінні природні компоненти.

Збалансований організм.

Спіруліна – один з п’яти головних продуктів для очищення організму. До того ж, володіючи лужним ефектом, вона сприятливо впливає на роботу імунної системи/ Що ж ще дає SPIRULINA-X

 

Одна капсула добавки SPIRULINA-X містить цілий перелік корисних властивостей:

  • Протизапальні та антиоксидантні властивості. Речовини, що входять до складу синьо-зеленої водорості, перешкоджають окислювальному стресу і захищають клітини організму від ушкодження.

  • Протипухлинні властивості. Фікоціанін, що є основним пігментом спіруліниі, помітно знижує ризик онкологічних захворювань. Він має властивість знищувати ракові клітини і зміцнювати імунітет.

  • Чудова профілактика анемії. Спіруліна має великий запас заліза, тому прийом SPIRULINA-X лікує залізодефіцитну анемію, підвищує гемоглобін, а також корисний при хронічній нестачі лейкоцитів.

  • Знижує артеріальний тиск. Зміцнює серцево-судинну систему, бореться з холестериновими відкладеннями і розріджує кров, запобігаючи утворенню тромбів.

  • Нормалізація рівня цукру. Вживання спіруліни знижує рівень глюкози і підвищує рівень інсуліну в крові, що може допомогти людям з діабетом 1-го типу. Також спіруліна показує хороші результати при лікуванні діабетичних уражень тканин.

  • Поліпшення стану шкіри. Позбавляє від запалень і висипань, робить шкіру рівною і гладенькою.

Наука про спірулін /

Згідно з дослідженнями вчених, спіруліна з’явилася на нашій планеті приблизно 3,5 мільярдів років тому і нині є одним з найдавніших мешканців Землі. Ця мікроводорость має синьо-зелене забарвлення і форму спіралі, завдяки якій зобов’язана своєю назвою. На сучасному етапі наука виявила безліч унікальних властивостей спіруліни, здатної нормалізувати мало не всі фізіологічні функції людського тіла.

Спіруліна споживалася ще стародавніми ацтеками, але знову стала популярною, коли аерокосмічне агенство НАСА запропонувало вирощувати її в космосі для використання астронавтами.

 

У деяких дослідженнях результат прийому спіруліни перевершив вплив ліків проти діабету, в тому числі Метформін. Маркер довгострокового рівня цукру в крові, знизився з 9% до 8%, що є суттєвим. Дослідження показують, що зниження маркера на 1% може знизити ризик смерті, пов'язаної з діабетом, на 21%.

spirulina-dlya-shudnennya.jpg
20170821-Pharmavit-73-LR.jpeg

Сировина для SPIRULINA-X /

"PHARMAVIT" - це незалежна сімейна фармацевтична компанія родом з Нідерландів, що працює в своїй галузі з 1999 року та спеціалізується, зокрема, на виробництві амінокислот, вітамінів, мінералів та різних корисних речовин, яких потребує організм людини. Саме ця сучасна технологічна компанія і є постачальником сировини для  SPIRULINA-X.

 

Натуральна спіруліна, що входить у склад інноваційного продукту, підтверджена міжнародними сертифікатами HACCP і API / GMP. Саме тому вибір сировини є очевидним - натуральні і високоякісні компоненти від компанії "PHARMAVIT" стали основою для нашого продукту.

Трасформуй себе

SPIRULINA-X.png

SPIRULINA-X

Фасовка: 90 капсул

К-сть порцій: 90

Термін придатності: 24 міс

Інгредієнти,  харчова цінність

Збільшуй рівень спокою та рівноваги.

Як правильно вживати?

1. Дістаньте 1 капсулу з банки.

2. Приймайте по 1 капсулі на день разом із прийомом їжі, запивши достатньою кількістю води або соку.

​​

Перед застосуванням добавки проконсультуйтесь зі своїм тренером або кваліфікованим лікарем.

Універсальність.

Для кого підходить?

Нова біодобавка SPIRULINA-X розроблена для всіх людей, що мають на меті забезпечити комплексну підтримку організму, допомагаючи покращити обмін речовин та наповнити організм великою кількістю вітамінів та мікроелементів.

 

SPIRULINA-X – це ключ до гармонії внутрішніх процесів, які підтримують ваш організм на шляху здоров'я. Спіруліна рекомендована також вегетаріанцям як джерело білка, який прихильники традиційного харчування отримують з м’ясної, рибної та молочної їжі. Регулярний прийом синьо-зеленої водорості покращує стан ендокринної, травної та серцево-судинної систем.

133.970.jpg

ФІТНЕС-РЕЦЕПТИ, ПРОГРАМИ ТРЕНУВАНЬ, НОВИНКИ БРЕНДУ, ЦІКАВІ ФАКТИ - ОФІЦІЙНИЙ TELEGRAM-КАНАЛ.

+ 15% знижки на перше замовлення

bottom of page