top of page

ARGININE-X

Амінокислотний комплекс
ARGININE мокап (3)_edited.png
ARGININE мокап (3)_edited.png
ARGININE мокап (3)_edited.png
4.45G
L-ARGININE PER SERVING
1.4MG
VITAMIN B6 PER SERVING
#MADEINUKRAINE

Якість.

Надійність упаковки.

Якість є однією з найважливіших частин у виробництві нової біодобавки ARGININE-X - амінокислотного комплексу першокласної якості, інноваційного продукту з високою біологічною цінністю серед всіх видів спортивного харчування. Чиста амінокислота L-глютамін, яка є базовою сировиною для даної добавки, вирізняються вкрай високою якістю та доведеною лабораторними випробуваннями високою ефективністю.

Особлива увага приділяється й упаковці ARGININE-X. Максимальна герметичність, укріплене дно банки, захисна мембрана для герметичного  зберігання продукту, а також використання безпечного харчового пластику HDPE.

5stars.png

Ступінь очистки продукту

Очистка від вуглеводів

Очистка від жирів

Очистка від домішок

5stars.png
5stars.png
ARGININE мокап (3)_edited.png

Захисна мембрана

100% герметичність упакування

Харчовий безпечний

пластик PET-банки

Укріплене дно

SupplementsAthletesFB_edited.jpg
ZERO
SUGAR
FREE
ASPARTAME
FREE
EMULSIFIERS

Очистка продукту.

Нічого зайвого.

Амінокислотний комплекс ARGININE-X від бренду POWERFUL PROGRESS серед інших амінокислот вирізняється високим ступенем натуральності та  очистки продукту від цукру, жирів, глютену та інших хімічних домішків та емульгаторів. Завдяки сучасному обладнанню та новітнім технологіям очистки сировини ARGININE-X став високоефективним і повністю безпечним для споживання. Швидке засвоєння і відмінна розчинність у воді.

 

Ця амінокислота – дійсно ідеальний варіант для як для новачків спорту, так і для професіоналів, адже організму спортсменапотрібен потужний прилив енергії. Аргінін, основний компонент продутку – це цінна амінокислота, яка підтримує синтез оксиду азоту. Він необхідний для формування об'ємних м'язів, розвитку м'язової потужності і здорової сексуальної функції.

3
ВИСОКОЕФЕКТИВНИХ КОМПОНЕНТИ
500MG
ГЛЮТАМІНУ НА ПОРЦІЮ
100%
ЗАСВОЮВАНІСТЬ
ОРГАНІЗМОМ

Енергія і засвоюваність.

Швидке відновлення.

З кожною порцією ARGININE-Х спортсмен отримує 5 грам комплексу з високоочищеного аргініну, таурину, вітаміну В6. Основне завдання аргініну – посилити «поставки» крові, кисню і поживних речовин в м'язову тканину. Також ARGININE-Х покращує ріст м'язової маси, зменшує відсоток жирової тканини. Для цього аргінін трансформується в гормон – оксид азоту (NO). Останній посилює циркуляцію крові, кисню, амінокислот, креатину, а також активує силові імпульси і синтез протеїну. Таким чином, аргінін впливає на зростання сили і зростання м'язів.

 

Які ж основні функції першокласного ARGININE-Х:

  • Жироспалювання. У жирових клітинах, аргінін підсилює процеси жироспалювання, трансформуючи жирні кислоти в енергію.

  • Зростання м'язів. Аргінін трансформується в особливі речовини – поліаміни. Вони не тільки допомагають будувати м'язову тканину з протеїнів, але виробляють самі м'язові клітини. Тому аргінін побічно впливає на постійний ріст м'язів.

  • Сила і енергія. Аргінін також трансформується у креатин, який сприяє силі і є джерелом енергії.

Що ще надає ARGININE-Х? Добавка виступає як «санітар організму», виводячи з нього всі шлаки і токсини, активно переробляє ваші жирові відкладення в енергетичні запаси, що збільшує тривалість і якість ваших тренувальних занять, має потужний ефект зміцнення імунітету, Також продукт відповідає за повноцінне і здорове функціонування чоловічої репродуктивної системи.

Наукові дослідження аргініну /

Основний елемент добавки ARGININE-X, а саме аргінін, мав цілий ряд наукових досліджень своєї ефективності та дієвості. У 2016 році було проведено близько 7 досліджень, завдяки яким було встановлено, що аргінін при внутрішньовенному або пероральному застосуванні допомагає знизити діастолічний та систолічний тиск до 3,1 мм рт. ст. та 5,4 мм рт. ст. відповідно. Тому аргінін для судин досить корисний.

При інших проведених дослідженнях було встановлено, що аргінін допомагає в поліпшенні чутливості до інсуліну і сприяє метаболізму глюкози, тому він показаний для вживання людям з діабетом в анамнезі. Завдяки тому, що доступність оксиду азоту збільшується, це сприяє покращенню функції клітин, які здійснюють секрет інсуліну.

 

Надалі це відображається на тому, що людині ефективніше застосовувати цукор у крові. При тривалому вживанні в процесі дослідження було встановлено, що така добавка може сприяти запобіганню розвитку діабету у тих людей, які належать до групи ризику. Відповідно, рівень цукру падає.

917A3849.jpg
6_zu_3_header_amino_4.jpeg

Сировина для ARGININE-X /

Завдяки високотехнологічній виробничій лінії наших постачальників сировини, ARGININE-X бренду POWERFUL PROGRESS є очищеною на 99,8%. Аргінін та інші компоненти, які ми використовуємо для нашого продукту, виробляється на потужностях німецької компанії "AMINO GmbH" - сучасного заводу, що знаходиться в м. Фрельдштедт, центральна Німеччина.

Саме з цього високотехнологічного заводу і виробляється аргінін - основий компонент для інноваційної добавки ARGININE-X.

Освіжаючі та смачні.

Як і всі інші продукти бренду POWERFUL PROGRESS, смаки амінокислотної добавки ARGININE-X просто неймовірні. Насолоджуйтесь чудовим смаком зеленого соковитого яблука, свіжого апельсинового соку або тропічного фруктового міксу - ідеальні смаки для освіжаючого глютамінового коктейлю.

А для любителів чогось особливого, з добавки ARGININE-X можна приготувати смачне та корисне смузі з насиченими смаками нашої спортивної добавки.

Смаки аргініну

ананас    манго   лимон-лайм

    тропічні фрукти   

ARGININE мокап (3)_edited.png

Обирай свій. Найкращий.

ARGININE мокап (3)_edited.png

New

ARGININE-X

Фасовка: 400  грам

Порцій: 80

Смак: лимон-лайм

ARGININE мокап (3)_edited.png

New

ARGININE-X

Фасовка: 400 грам

Порцій: 80

Смак: тропічні фрукти

ARGININE мокап (3)_edited.png

New

ARGININE-X

Фасовка: 400  грам

Порцій: 80

Смак: манго

Інгредієнти, амінокислотний профіль, харчова цінність

Відновлюйся швидко.

Як правильно вживати?

1. Змішайте в шейкері 1 мірну ложку (5 g) ARGININE-X

з 150-200 мл води або прохолодного соку.

2. Ретельно розмішайте шейкері.

3. Приймайте в тренувальні дні - 1 раз перед тренуванням

Перед застосуванням проконсультуйтеся зі своїм тренером або кваліфікованим лікарем.

Універсальність.

Для якого спорту підходить?

Аргінін ARGININE-X - це універсальний продукт, який чудово підходить як для професійних атлетів, так і новачків спорту. Теніс, футбол, бодібілдинг, біг, велоспорт, фітнес та навіть плавання та всі інші види спорту - для всіх цих видів активностей даний глютамін є ідеальним необхідним доповненням до правильного раціону спортсмена, особливо в періоди так званої відновлення після тренувань.

Аргінін має важливу роль у багатьох процесах життєдіяльності, допомагає справлятися із серйозними захворюваннями та потрібен для підвищення результативності фізичних тренувань.

Image by HowToGym

ФІТНЕС-РЕЦЕПТИ, ПРОГРАМИ ТРЕНУВАНЬ, НОВИНКИ БРЕНДУ, ЦІКАВІ ФАКТИ - ОФІЦІЙНИЙ TELEGRAM-КАНАЛ.

+ 15% знижки на перше замовлення

bottom of page