top of page

ZMA + B6

Вітаміни і мінерали
ZMA+B6.png
ZMA+B6.png
ZMA+B6.png
800MG
MAGNESIUM PER SERVING
15MG
ZINK PER SERV
ING
#MADEINUKRAINE

Якість.

Надійність упаковки.

Якість є однією з найважливіших складових у виробництві інноваційного вітамінно-мінерального комплексу ZMA+B6 від POWERFUL PROGRESS – високоефективного продукту з дієвою формулою, Першокласна ефективність компонентів, дійсно максимальна натуральність та засвоюваність - все це втілено в новому ZMA+B6.

Увага приділяється пакуванню біодобавки ZMA+B6. Максимальна герметичність, укріплене дно банки, захисна мембрана для герметичного зберігання продукту, а також, звісно, використання безпечного харчового пластику HDPE.

5stars.png

Ступінь очистки продукту

Очистка від вуглеводів

Очистка від цукрів

Очистка від домішок

5stars.png
5stars.png

Укріплене дно

ZMA+B6.png

Захисна мембрана

100% герметичність упакування

Харчовий безпечний

пластик PET-банки

ZERO
SUGAR
FREE
ASPARTAME
FREE
EMULSIFIERS

Чистота продукту.

Натуральність.

Харчова добавка ZMA + B6 від POWERFUL PROGRESS доповнює щоденний раціон магнієм, який допомагає у правильному функціонуванні м'язів, завдяки чому він дбає про правильне скорочення м'язів, у тому числі серцевого м'язу, забезпечуючи правильний серцевий ритм. Крім того, він допомагає у правильному синтезі білка, а додавання вітаміну В6 допомагає підтримувати правильний метаболізм амінокислоти – гомоцистеїну та глікогену. Магній є важливим макроелементом, оскільки він допомагає підтримувати здоров'я кісток та зубів, а також баланс електролітів.

 

У ZMA + B6 повністю відсутні сторонні хімічні домішки, консерванти та емульгатори, а отже: добавка повністю натуральна та безпечна. Без цукру, смакових добавок, ароматизаторів та підсолоджувачів. Саме тому цю добавку можна вживати практично кожному, хто має на меті значно зміцнити стан здоров'я нервової системи, укріпити імунну систему та зменшити втому.

Pills on Spoons_edited.jpg
8.4 mg
ВІТАМІНУ В6 НА ПОРЦІЮ
MAX
НАТУРАЛЬНІСТЬ КОМПОНЕНТІВ
100%
ЗАСВОЮВАНІСТЬ ОРГАНІЗМОМ

Біологічно цінні природні компоненти.

Здоров'я нервової системи.

ZMA + B6 - трикомпонентна добавка, що посилює синтез тестостерону, гормону росту та протеїну. Містить хелат цинку, цитрат магнію та піридоксину гідрохлорид. Продукт зміцнює нервову систему, підтримує кислотно-лужний баланс, бере участь у виробленні АТФ, збільшуючи енергетичний запас організму. Добавка покращує якість сну та когнітивні здібності, допомагає краще сконцентруватися під час тренувань. Вона є бустером тестостерону, стимулюючи його активне вироблення. Тренування стають ефективнішими, м'язова маса зростає швидше, пригнічуються катаболічні процеси. Вітамін В6 запобігає спазмам м'язів, уповільнює старіння, захищає від мікробів. Також добавка захищає організм від вільних радикалів - тобто має антиоксидантний ефект.

Основні функції біодобавки ZMA + B6:

  • стимуляція вироблення анаболічних гормонів

  • підвищення запасів внутрішньоклітинної енергії

  • зміцнення нервової системи

  • протистояння вільним радикалам, вірусам, бактеріям

  • покращення роботи мозку

  • прискорює приріст м'язів та пригнічення катаболізму

  • посилення протеїнового синтезу та прискорення обміну речовин

Наукові факти про ZMA /

За даними недавніх досліджень Західного Вашингтонського Університету, «Група футбольних гравців NCAA, які приймали ZMA щоночі, протягом 8-ти тижневої весняної тренувальної програми, мали в цілих 2,5 рази краще зростання м'язової сили, аніж група спортсменів, які приймали плацебо.

Робилися виміри сили ніг до та вже після тренувань». Сила ZMA групи збільшилася на 11,6 відсотка, у той час як у плацебо групи ця цифра склала всього 4,6 відсотки.

 

Пауерліфтер і колишній тренер NFL Джон Гембл (John Gamble) сказав, що «у гравців, які приймають ZMA, набагато менше судом, а також глибший і тихіший сон, що посилює відновлювальні процеси».

IMG_7811_edited_edited.jpg
20170821-Pharmavit-73-LR.jpeg

Сировина для ZMA + B6 /

"PHARMAVIT" - незалежна сімейна фармацевтична компанія родом з Нідерландів, що працює в своїй галузі з 1999 року та спеціалізується, зокрема, на виробництві амінокислот, вітамінів, мінералів та різних корисних речовин, яких потребує організм людини. Саме ця компанія і є постачальником сировини для  ZMA + B6.

 

Компоненти, які входять у склад біодобавки ZMA + B6, підтверджена міжнародними сертифікатами HACCP і API / GMP. Саме тому вибір сировини є очевидним - натуральні і високоякісні компоненти від компанії "PHARMAVIT" стали основою для інноваційного продукту.

Зміцни свій організм

ZMA+B6.png

ZMA + B6

Фасовка: 90 капсул

К-сть порцій: 45

Термін придатності: 24 міс

Інгредієнти,  харчова цінність

Покращуй синтез білка і тестостерону.

Як правильно вживати?

1. Дістаньте 2 капсули з банки.

2. Приймайте по 2 капсули на день зранку або в обід разом зі прийомом їжі, запивши достатньою кількістю води або соку.

​​

Перед застосуванням проконсультуйтеся зі своїм тренером або кваліфікованим лікарем.

Універсальність.

Для кого підходить?

Біодобавка ZMA + B6 надає безцінну допомогу людям, які виконують інтенсивні фізичні навантаження, а також важку фізичну роботу. Цей препарат також підходить для тих, хто схильний до стресів і живе в забрудненому навколишньому середовищі.

 

ZMA можна використовувати постійною основі. Крім того, ZMA не заборонено жодній зі спортивних організацій.

pexels-ready-made-3850727.jpg

ФІТНЕС-РЕЦЕПТИ, ПРОГРАМИ ТРЕНУВАНЬ, НОВИНКИ БРЕНДУ, ЦІКАВІ ФАКТИ - ОФІЦІЙНИЙ TELEGRAM-КАНАЛ.

+ 15% знижки на перше замовлення

bottom of page