top of page

BIOTIN-X

Вітамінно-мінеральний комплекс
BIOTIN-X.png
BIOTIN-X.png
BIOTIN-X.png
2500µG
BIOTIN PER SERVING
10MG
ZINK PER SERVING
50MG
FIELD HORSETAIL EXTRACT PER SERVING
#MADEINUKRAINE

Якість.

Надійність упаковки.

Якість є найважливішою частиною у виробництві вітамінно-мінерального комплексу BIOTIN-X від POWERFUL PROGRESS – високоефективного продукту з революційною формулою, яку розробили технологи компанії. Преміальна якість компонентів, максимальна натуральність та 100% засвоюваність організмом - це все втілено в BIOTIN-X.

Особлива увага приділяється й упаковці вітамінно-мінерального комплексу BIOTIN-X. Максимальна герметичність, укріплене дно, захисна мембрана для повністю герметичного  зберігання продукту, а також використання харчового пластику HDPE.

5stars.png

Ступінь очистки продутку

Очистка від вуглеводів

Очистка від цукрів

Очистка від домішок

5stars.png
5stars.png
BIOTIN-X.png

Захисна мембрана

100% герметичність упакування

Харчовий безпечний

пластик PET-банки

Укріплене дно

ZERO
SUGAR
FREE
ASPARTAME
FREE
EMULSIFIERS

Чистота продукту.

Натуральність.

BIOTIN-X від POWERFUL PROGRESS – створена для підтримки здоров'я волосся, шкіри та нігтів. Цей продукт містить високоякісний комплекс інгредієнтів, у тому числі біотин, який відомий своїми позитивними властивостями для зміцнення волосся та нігтів. BIOTIN-X може допомогти зменшити випадання волосся, зміцнити нігті та сприяти зниженню проявів акне та інших шкірних проблем.

 

У вітамінно-мінеральному комплексі BIOTIN-X повністю відсутні сторонні хімічні домішки, консерванти та емульгатори, а отже: добавка повністю натуральна. Без цукру, смакових добавок, ароматизаторів та підсолоджувачів. Саме тому цю добавку можна вживати практично кожному.

3
ВАЖЛИВІ КОМПОНЕНТИ - БІОТИН, ЦИНК, ЕКСТРАКТ ХВОЩА ПОЛЬОВОГО
100%
НАТУРАЛЬНІСТЬ КОМПОНЕНТІВ
MAX
ЕФЕКТ ДЛЯ ВОЛОССЯ, ШКІРИ ТА НІГТІВ

Покращення стану шкіри.

Здоров'я нігтів і волосся.

Добавка BIOTIN-X бере участь у регуляції всіх видів обміну – білкового, вуглеводного та жирового. Найголовніша функція – підтримання здоров'я шкіри, волосся та нігтів, тому його називають «вітаміном краси». Як відомо, шкіра потребує сірки, яка необхідна для синтезу колагену – білка, який відповідає за структуру та еластичність шкіри, а біотин є її джерелом. Причому він доставляє сірку безпосередньо до шкіри та її придатків (волоссям та нігтям). Таким чином, біотин підтримує здоров'я шкіри та її придатків, а також уповільнює процеси старіння в організмі.

З додактових функцій BIOTIN-X:

  • Біотин необхідний для нормальної роботи органів травлення, позитивно впливає на роботу шлунка і кишечника, підтримуючи здорову мікрофлору.

  • Біотин допомагає засвоювати білок

  • Біотин нормалізує обмін жирних кислот, надаючи ліпотропну дію. Він сприяє розкладанню жирних кислот та спалюванню жиру, мобілізуючи ліпіди з жирових депо.

 

Особливо варто наголосити на тому, що в кожній таблетці FOCUS-X міститься добова норма цинку,  високоочищеного біотичну та екстракту хвоща польового, що містить в собі сполуки кремнію 7%): ці компоненти відіграють вкрай важливу функціональну роль для вище згаданих функцій добавки.

Цікавий факт про біотин

Ноотропи тДеякі дослідження свідчать про те, що біотин як допоміжна терапія при інсулінотерапії дає можливість взяти під контроль рівень цукру та ліпідів у крові у людей, які страждають від діабету 1-го типу. Також, працюючи спільно з піколінатом хрому та антидіабетичними препаратами, біотин здатний покращити глікемічний контроль у осіб із надмірною вагою та діабетом 2-го типу.  Додатковий прийом біотину в обох випадках не викликав жодних алергічних реакцій, що свідчить про безпеку його прийому.

 

Окрім цього, у Швейцарії було проведено ще одне дослідження, яке показало, що прийом біодобавок з біотином дозволяє на 25% збільшити товщину нігтьової пластини. Але незважаючи на позитивний вплив вітаміну, потрібні додаткові дослідження, що свідчать про доцільність прийому біотину людьми, у яких немає вираженого дефіциту та патологічних станів.

Лабораторія
Снимок экрана 2021-06-08 в 16.25.54.png

Сировина для BIOTIN-X /

Корпорація "DVA HEALTH & NUTRITION GMBH" - німецька міжнародна компанія, що працює в харчовій галузі з 2007 року та спеціалізується, зокрема, на виробництві амінокислот, вітамінів та мінералів. Саме ця компанія і є постачальником комплексу вітамінів та амінокислот для нашого BIOTIN-X.

 

Якість вітамінно-мінерального комплексу підтверджена міжнародними сертифікатами HACCP і API / GMP. Саме тому вибір сировини для BIOTIN-X є очевидним - дорогі, натуральні і високоякісні компоненти від компанії "DVA" стали основою для нашого продукту.

Зміцни здоровʼя 

свого волосся і шкіри.

BIOTIN-X.png

BIOTIN-X

Фасовка: 90 капсул

К-сть порцій: 90

Термін придатності: 24 міс

Інгредієнти,  харчова цінність

Покращуй своє здоров'я.

Як правильно вживати?

1. Дістаньте з банки 1 капсулу.

2. Приймайте одну капсулу на добу, запивши великою кількістю води або соку.

3. Приймайте 1 раз / день разом з прийомами їжі.

​​

Перед застосуванням проконсультуйтеся зі своїм тренером або кваліфікованим лікарем.

Універсальність.

Для кого підходить?

Вітамінно-мінеральний комплекс BIOTIN-X - це універсальна добавка, яка підходить кожній людині, яка турбується за нормальний стан свого волосся, шкіри та нігтів. Оскільки в добавці BIOTIN-X міститься повний набір необхідних компонентів, то його можуть приймати люди які бажають зміцнити стан волосяних фолікулів, перешкодити передчасному випаданню свого волосся та нормалізувати гідроліпідний баланс шкіри голови. Одним словом, BIOTIN-X - це багатофункціональна і дійсно корисна біологічна добавка.

2024-03-08 14.30.47.jpg

ФІТНЕС-РЕЦЕПТИ, ПРОГРАМИ ТРЕНУВАНЬ, НОВИНКИ БРЕНДУ, ЦІКАВІ ФАКТИ - ОФІЦІЙНИЙ TELEGRAM-КАНАЛ.

+ 15% знижки на перше замовлення

bottom of page