top of page

MILK THISTLE

Біодобавки
MILK THISTLE.png
MILK THISTLE.png
MILK THISTLE.png
500MG
MILK THISTLE PER SERVING
100%
NATURAL SILYMARINE IN PRODUCT
#MADEINUKRAINE

Якість.

Надійність упаковки.

Якість є однією з найважливіших складових у виробництві інноваційної біодобавки MILK THISTLE від POWERFUL PROGRESS – високоефективного продукту з дієвою формулою. Тільки першокласна ефективність компонентів, дійсно максимальна натуральність та засвоюваність - все це втілено в новому MILK THISTLE.

Увага приділяється пакуванню біодобавки MILK THISTLE. Максимальна герметичність, укріплене дно банки, захисна мембрана для герметичного зберігання продукту, а також, використання безпечного харчового пластику HDPE.

5stars.png

Ступінь очистки продукту

Очистка від вуглеводів

Очистка від цукрів

Очистка від домішок

5stars.png
5stars.png

Укріплене дно

MILK THISTLE.png

Захисна мембрана

100% герметичність упакування

Харчовий безпечний

пластик PET-банки

ZERO
SUGAR
FREE
ASPARTAME
FREE
EMULSIFIERS

Чистота продукту.

Натуральність.

MILK THISTLE від POWERFUL PROGRESS – це високоефективна добавка, заснована на екстракті насіння розторопші, відомої своїм високим вмістом силімарину. Цей активний компонент визнаний за свою здатність підтримувати регенерацію печінки, пошкоджену впливом алкоголю та наркотичних речовин, а також за запобігання розвитку жовчнокам'яної хвороби. Прийом добавки MILK THISTLE допомагає підтримувати здорову функцію травної системи, забезпечуючи природний захист та відновлення. Ця добавка є ідеальним вибором для тих, хто піклується про своє здоров'я та хоче підтримувати нормальне функціонування свого організму.

 

У MILK THISTLE повністю відсутні сторонні хімічні домішки, консерванти та емульгатори, а отже: добавка повністю натуральна та безпечна. Без цукру, смакових добавок, ароматизаторів та підсолоджувачів. Саме тому цю добавку можна вживати практично кожному, хто має на меті значно укріпити стан організму як жінкам, так і чоловікам.

Pills on Spoons_edited.jpg
> 10
ПОЗИТИВНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ ДЛЯ ОРГАНІЗМУ
MAX
НАТУРАЛЬНІСТЬ КОМПОНЕНТІВ
100%
ЗАСВОЮВАНІСТЬ ОРГАНІЗМОМ

Біологічно цінні природні компоненти.

Потужний антиоксидант.

MILK THISTLE - це ідеальний високоефективний засіб для нормалізації функцій печінки, нирок, шлунково-кишкового тракту, покращення виділення жовчі, хороший антиоксидант, що перешкоджає передчасному старінню, нормалізує обмін речовин (зокрема пропадають прищі та вугри), покращує загальний стан.

MILK THISTLE ефективно виводить токсичні речовини, нормалізує рівень цукру на крові, тому є потужним профілактичним компонентом для цукрового діабету. Розторопша має величезну кількість різних макро-і мікроелементів, вітамінів A, E, F, K та вітаміни групи В. Свою фармакологічну популярність розторопша набула через речовину силімарин. Він вважається одним із найсильніших гепатопротекторів (від латинських слів hepar – «печінка» та protecto – «захищати»). Розторопша для печінки – завдяки своїм антиоксидантним властивостям, силімарин допомагає при різних інтоксикаціях, гострих та хронічних станах, постгепатитних станах та цирозі печінки.

Взагалі, ця добавка має ще ряд позитивних і корисних властивостей для організму людини:

  • допомагає позбутися від акне і запобігти появі прищів

  • підвищує ефективність антиракової терапії та має високу протиракову активність

  • може захистити кісткову систему організму та запобігає розвитку остеопорозу

  • допомагає запобігти віковому зниженню функцій мозку

  • збільшує кількість молока у годуючих матерів

має високу антиоксидантну дію - сприяє підвищенню вироблення глутатіону

Силімарін – це головний біологічно активний компонент рослини, який є не окремою речовиною, а складною сумішшю рослинних сполук, таких як флавонолігнани, флавоноїди та поліфенольні молекули. Саме цей компонент є у потрібному і безпечному дозуванні в MILK THISTLE від POWERFUL PROGRESS.

Наукові факти про розторопшу /

Основними компонентами силімарину, плоду рослини розторопші, формують близько 83% його природного складу, прийнято вважати: силібін А, силібін В, ізосилибін А, ізосилибін В, а також силікристин, ізосиликристин, силідіанін, таксифолін. Є однією з найдосліджуваніших природних субстанцій ХХІ століття — існує понад 3 900 опублікованих наукових праць.

 

У монографії ВООЗ представлено інформацію про два спостережних дослідженнях, у яких безпеку та ефективність силімарину оцінювали у понад 3 500 пацієнтів. В одному з них 2637 пацієнтів з різною патологією печінки приймали стандартизований препарат силімарину (у дозі 560 мг/добу, розділеній на 4 прийоми) протягом 8-ми тижнів.

 

В результаті лікування відзначали зменшення вираженості суб'єктивних симптомів (на 63%) та покращення клінічної картини захворювання, а також зниження підвищеного рівня печінкових ферментів у плазмі крові. Ефективність лікування була оцінена як «дуже хороша» та «хороша або задовільна» 88-ми % лікарів. Легкі побічні ефекти з боку шлунково-кишкового тракту відмічені всього у 1% піддослідних пацієнтів.

bigstock-Closeup-Of-Sporty-Muscular-Man-277273807-1-e1578590126742-1280x720_edited.jpg
20170821-Pharmavit-73-LR.jpeg

Сировина для MILK THISTLE /

"PHARMAVIT" - незалежна сімейна фармацевтична компанія родом з Нідерландів, що працює в своїй галузі з 1999 року та спеціалізується, зокрема, на виробництві амінокислот, вітамінів, мінералів та різних корисних речовин, яких потребує організм людини. Саме ця компанія і є постачальником сировини для  MILK THISTLE.

 

Компонент, який входить у склад біодобавки MILK THISTLE , підтверджений міжнародними сертифікатами HACCP і API / GMP. Саме тому вибір сировини є, звісно, очевидним - перевірений компонент від компанії "PHARMAVIT" став основою для високоякісного продукту.

Трансформуй себе

MILK THISTLE.png

MILK THISTLE

Фасовка: 90 капсул

К-сть порцій: 90

Термін придатності: 24 міс

Інгредієнти,  харчова цінність

Покращуй загальний стан свого організму.

Як правильно вживати?

1. Дістаньте 1 капсули з банки.

2. Приймайте по 1 капсулі на день зранку або в обід разом зі прийомом їжі, запивши достатньою кількістю води або соку.

​​

Попередження. Продукт тільки для дорослих людей. Перед початком застосування в період вагітності, грудного вигодовування, за наявності захворювань або під час прийому препаратів слід проконсультуватися з лікарем. Зберігати в недоступному для дітей місці. Після відкриття упаковки зберігати в сухому прохолодному місці.

Універсальність.

Для кого підходить?

MILK THISTLE доволі специфічна та унікальна добавка, що має унікальні властивості і призначена виключно для того, щоб вирішувати окремі проблемні питання по здоровʼю, а саме: здоровʼя печінка, захист від акне, для посилення анти-оксидантної дії, значне покращення чутливості до інсуліну та сприяння у зниженні рівні цукру в крові.

 

MILK THISTLE можна використовувати виключно при розумному дозуванні під наглядом лікарів. Проте, цей продукт не заборонений і є повністю безпечним.

pexels-ready-made-3850727.jpg

ФІТНЕС-РЕЦЕПТИ, ПРОГРАМИ ТРЕНУВАНЬ, НОВИНКИ БРЕНДУ, ЦІКАВІ ФАКТИ - ОФІЦІЙНИЙ TELEGRAM-КАНАЛ.

+ 15% знижки на перше замовлення

bottom of page