top of page

AMINO BCAA 2:1:1 + GLUTAMINE

Комплекс амінокислот
bcaa apple juice 500gr.png
bcaa watermelon.png
bcaa apple juice 500gr.png
1000MG
HIGH-QUALITY L-GLUTAMINE PER SERVING
8000MG
PURE BCAA PER SERVING
#MADEINUKRAINE

Якість.

Надійність упаковки.

Якість є найважливішою частиною у виробництві AMINO BCAA 2:1:1 + GLUTAMINE - комплексу амінокислот,  продукту з найвищою біологічною цінністю серед всіх видів спортивного харчування. Комплекс з 3-ох амінокислот - L-ізолейцин, L-лейцин і L-валін, які є базовою сировиною для даної добавки, вирізняються вкрай високою якістю та доведеною лабораторними випробуваннями високою ефективністю.

Особлива увага приділяється й упаковці AMINO BCAA 2:1:1 + GLUTAMINE. Максимальна герметичність, укріплене дно банки, захисна мембрана для герметичного  зберігання продукту, а також використання безпечного харчового пластику HDPE.

5stars.png

Ступінь очистки продутку

Очистка від вуглеводів

Очистка від жирів

Очистка від домішок

5stars.png
5stars.png
bcaa watermelon.png

Захисна мембрана

100% герметичність упакування

Харчовий безпечний

пластик PET-банки

Укріплене дно

SupplementsAthletesFB_edited.jpg
ZERO
SUGAR
FREE
ASPARTAME
FREE
EMULSIFIERS

Очистка продукту.

Нічого зайвого.

Комплекс амінокислот AMINO BCAA 2:1:1 + GLUTAMINE бренду POWERFUL PROGRESS серед інших амінокислот вирізняється високим ступенем натуральності та  очистки продукту від цукру, жирів, глютену та інших хімічних домішків та емульгаторів. Завдяки сучасному обладнанню та новітнім технологіям очистки сировини AMINO BCAA 2:1:1 став високоефективним і повністю безпечним для споживання.

 

Цей комплекс амінокислот – дійсно ідеальний варіант для як для новачків спорту, так і для професіоналів, адже організму спортсмена вкрай потрібно отримувати такий комплекс з 3-ох незамінних амінокислот. Тому AMINO BCAA 2:1:1 + GLUTAMINE - це просто найбільш чисті амінокислоти, які тільки існують на ринку.

3
НЕЗАМІННИХ АМІНОКИСЛОТИ
1000MG
ГЛЮТАМІНУ НА ПОРЦІЮ
100%
ЗАСВОЮВАНІСТЬ

Енергія і засвоюваність.

Високоефективна формула.

Окрім висого вмісту чистого комплексу амінокислот, AMINO BCAA 2:1:1 + GLUTAMINE наповнений такою незамінною амінокислотою, як L-глютамін. Ця амінокислота є джерелом енергії, разом з глюкозою зміцнює імунітет, прискорює відновлення після тренувань, а також допомагає уникнути розвитку так званої  "перетренованості".

Також AMINO BCAA 2:1:1 додатково сприяють значному збільшенню силових показників атлета. А для тих, у кого тренування дуже інтенсивні, даний продукт підсилює витривалість та допомагає підтримувати високий рівень працездатності під час високоінтенсивних тренувань (кардіо і TRX).

Німецькі смакові добавки /

Важливим елементом комплексу амінокислот AMINO BCAA 2:1:1 + GLUTAMINE - це смакові компоненти, які так чудово доповнюють амінокислотний напійнасиченими фруктовими смаками.

Ми використовуємо виключно натуральні смакові добавки та ароматизатори німецького бренду "CONDETTA" - всесвітньо відомого виробника, який знаходиться в м. Галле, Вестфалія, Німеччина. Ці компоненти натуральні та повністю безпечні для здоров'я, без алергенів, роблячи амінокислотний коктейль справді неймовірно смачним.

IMAGE 2023-03-17 00_05_37.jpg
6_zu_3_header_amino_4.jpeg

Амінокислоти для AMINO BCAA /

Завдяки високотехнологічній виробничій лінії наших постачальників сировини, AMINO BCAA 2:1:1 бренду POWERFUL PROGRESS є очищеною на 99,8%. Амінокислоти, які ми використовуємо для нашого продукту, виробляються на потужностях німецької компанії "AMINO GmbH" - сучасного заводу, що знаходиться в м. Фрельдштедт, центральна Німеччина.

Саме з цього сучасного високотехнологічного заводу і виробляється такі інгредієнти як L-ізолейцин, L-лейцин, L-валін та L-глютамін - основні компоненти для AMINO BCAA 2:1:1.

Освіжаючі та смачні.

Як і всі інші продукти бренду POWERFUL PROGRESS, смаки комплексу амінокислот AMINO BCAA 2:1:1 просто неймовірні. Насолоджуйтесь чудовим смаком зеленого соковитого яблука, свіжого апельсинового соку або тропічного фруктового міксу - ідеальні смаки для освіжаючого амінокислотного коктейлю.

А для любителів чогось особливого, з AMINO BCAA 2:1:1 можна приготувати освіжаюче амінокислотне смузі з соковитими смаками нашої спортивної добавки.

Смаки амінокислот

ананас    апельсин    полуниця    лимон-лайм

ананас    зелене яблуко     тропічний мікс

bcaa watermelon.png

Обирай свій. Найкращий.

bcaa mango.png

New

AMINO BCAA 2:1:1 

+ GLUTAMINE

Фасовка: 500 грам

Порцій: 50

Смак: манго

bcaa LEMON & LIME.png

New

AMINO BCAA 2:1:1 

+ GLUTAMINE

Фасовка: 500 грам

Порцій: 50

Смак: лимон-лайм

bcaa apple juice 500gr.png

New

AMINO BCAA 2:1:1 

+ GLUTAMINE

Фасовка: 500 грам

Порцій: 50

Смак: яблучний сік

Інгредієнти, амінокислотний профіль, харчова цінність

Заряджайся потужною енергією.

Як правильно вживати?

1. Змішайте в шейкері 2 мірні ложки (10g) AMINO ВСАА 2:1:1 з 150-200 мл води або холодного соку.

2. Ретельно розмішайте шейкері.

3. Приймайте тільки в тренувальні дні 2-3 рази в день: 1 раз за 30 хв до тренування і одразу після фізичних навантажень.

Універсальність.

Для якого спорту підходить?

Комплекс амінокислот AMINO BCAA 2:1:1 + GLUTAMINE - це універсальний продукт, який чудово підходить як для професійних атлетів, так і новачків спорту. Теніс, футбол, бодібілдинг, біг, велоспорт, фітнес та навіть плавання, та ще й інші види спорту - для всіх цих видів активностей даний комплекс амінокислот є чудовим доповненням до правильного раціону спортсмена, особливо в періоди так званої "сушки".

IMAGE 2023-03-17 00_05_37.jpg

ФІТНЕС-РЕЦЕПТИ, ПРОГРАМИ ТРЕНУВАНЬ, НОВИНКИ БРЕНДУ, ЦІКАВІ ФАКТИ - ОФІЦІЙНИЙ TELEGRAM-КАНАЛ.

+ 15% знижки на перше замовлення

bottom of page