top of page

CREA-TOR-MICRONIZED

Креатин моногідрат
Crea-tor 300gr RASPBERRY FRUIT.png
Crea-tor 500gr MANGO.png
Crea-tor 300gr RASPBERRY FRUIT.png
200MESH
MICRONIZED CREATINE MONOHYDRATE
10000MG
PURE CREATINE MONOGYDRATE PER SERVING
#MADEINUKRAINE

Якість.

Надійність упаковки.

Якість є найважливішою частиною у виробництві CREA-TOR MICRONIZED - креатину моногідрату першокласної якості,  продукту з потужною результативністю та класом очистки. Чиста креатин моногідрат, який є базовою сировиною для даної добавки, вирізняються вкрай високою якістю та доведеною лабораторними випробуваннями високою ефективністю.

Особлива увага приділяється й упаковці креатину моногідрату CREA-TOR MICRONIZED. Максимальна герметичність, укріплене дно банки, захисна мембрана для герметичного  зберігання продукту, а також використання безпечного харчового пластику HDPE.

5stars.png

Ступінь очистки продутку

Очистка від вуглеводів

Очистка від жирів

Очистка від домішок

5stars.png
5stars.png
Crea-tor 500gr MANGO.png

Захисна мембрана

100% герметичність упакування

Харчовий безпечний

пластик PET-банки

Укріплене дно

917A3957_edited.jpg
ZERO
SUGAR
FREE
ASPARTAME
FREE
EMULSIFIERS

Високоочищений продукт.

Нічого зайвого.

CREA-TOR MICRONIZED від бренду POWERFUL PROGRESS – повністю очищений креатин моногідрат. Креатин - це натуральний компонент, який знаходиться в невеликих кількостях в харчових джерелах, таких як м'ясні продукти або риба. CREA-TOR чудово комбінується з іншим спортивним харчуванням, що допомагає значно підвищити ефективність добавки та результативність. 

 

Креатин моногідрат CREA-TOR MICRONIZED підвищує рівень затримки води в м'язових тканинах. Це забезпечує всі необхідні умови для синтезу білків після фізичних вправ.

0G
ІНШИХ ДОМІШКІВ
10000MG
КРЕАТИНУ НА ПОРЦІЮ
100%
ЗАСВОЮВАНІСТЬ

Сила та витривалість.

Потужний заряд енергії.

Кожна порція креатину CREA-TOR MICRONIZED - це 10000 міліграм 99,9% чистого моногідрату. Особлива технологія виробництва дозволяє отримати добавки без запаху і кольору, який дуже легко змішується з водою або соком. допомагає значно підвищити витривалість, затримати втому, збільшити м'язові об'єми, а також значно підвищити силові показники.

Які ще корисні функції виконує CREA-TOR MICRONIZED? Доповнення харчування креатином сприяє зниженню загальної кількості холестерину в плазмі крові, тобто захищає серцево-судинну систему, надає протизапальну дію при гострому запаленні, локальному роздратуванні і хронічних станах запалення.

Цікавий факт про креатин /

Креатин - найпопулярніша спортивна добавка: щорічно її продають більше, ніж на 400 мільйонів доларів. Існує безліч видів креатину: рідкий, в капсулах, в жувальних таблетках, в складі складних транспортних комплексів.

 

Але найпопулярнішим, і найбільш дієвим, залишається всім відомий креатин моногідрат в порошковому вигляді. Креатин може синтезуватися самим організмом, а також надходити з таких джерел, як червоне м'ясо та риба.

917A6819.jpg
6_zu_3_header_amino_4.jpeg

Сировина для CREA-TOR /

Завдяки високотехнологічній виробничій лінії наших постачальників сировини, CREA-TOR MICRONIZED бренду POWERFUL PROGRESS є очищеним на 99,9%. Креатин, які ми використовуємо для нашого продукту, виробляється на потужностях німецької компанії "AMINO GmbH" - сучасного заводу, що знаходиться в м. Фрельдштедт, центральна Німеччина.

Саме з цього сучасного високотехнологічного заводу і виробляється високоочищений креатин моногідрат - основний компонент для CREA-TOR MICRONIZED.

Освіжаючі та смачні.

Як і всі інші продукти бренду POWERFUL PROGRESS, смаки мікронізованого креатину CREA-TOR MICRONIZED просто неймовірні. Насолоджуйтесь чудовим смаком зеленого соковитого яблука, свіжого апельсинового соку або тропічного фруктового міксу - ідеальні смаки для освіжаючого амінокислотного коктейлю.

А для любителів чогось особливого, з CREA-TOR MICRONIZED можна приготувати освіжаюче креатинове смузі з соковитими смаками цієї спортивної добавки.

Смаки креатину

ананас    апельсин    полуниця    лимон-лайм

ананас    зелене яблуко     тропічний мікс

Crea-tor 500gr MANGO.png

Обирай свій. Найкращий.

Crea-tor 500gr RASPBERRY.png

New

CREA-TOR 

MICRONIZED

Фасовка: 500 грам

Порцій: 50

Смак: малина

Crea-tor 500gr LEMON & LIME.png

New

CREA-TOR 

MICRONIZED

Фасовка: 500 грам

Порцій: 100

Смак: лимон-лайм

Crea-tor 500gr MANGO.png

New

CREA-TOR 

MICRONIZED

Фасовка: 500 грам

Порцій: 100

Смак: манго

Інгредієнти | харчова цінність

Відновлюйся швидко.

Як правильно вживати?

Рекомендуємо приймати за такою схемою:

1. Фаза завантаження (20g / день): перші 7 днів приймайте креатин 4 рази на день по 5 г.

2. Фаза підтримки (10g / день): наступні 5 тижнів приймайте 2 рази на день по 5 г.

3. Фаза відпочинку: після шести тижнів прийому зробіть перерву на 3 тижні.

Після фази відпочинку можна застосовувати креатин повторно.​ Перед застосуванням проконсультуйтеся зі своїм тренером або кваліфікованим лікарем.

Універсальність.

Для якого спорту підходить?

Креатин CREA-TOR MICRONIZED - це потужна спортивна добавка, який чудово підходить як для професійних атлетів, так і новачків спорту. Саме силові види спорту, як тренування в залі з великими навантаженнями, бодібілдинг, кардіотренінг, пауерліфтинг, плавання, біг - для всіх цих видів активностей даний креатин моногідрат є ідеальним доповненням до раціону спортсмена, особливо в періоди інтенсивних тренувань.

917A6681_edited.jpg

ФІТНЕС-РЕЦЕПТИ, ПРОГРАМИ ТРЕНУВАНЬ, НОВИНКИ БРЕНДУ, ЦІКАВІ ФАКТИ - ОФІЦІЙНИЙ TELEGRAM-КАНАЛ.

+ 15% знижки на перше замовлення

bottom of page