STRENGTH & RECOVERY

CREA-TOR MICRONIZED

СREATINE PER SERVING
5000MG
ASPARTAME
FREE
CALORIES
0G

Смаки: без смаку.

Вага: 300 г, 500 г.

Підходить для видів спорту: бодібілдинг, фітнес, біг, пауерліфтинг, велоспорт, плавання, кардіотренінг, кросфіт.

Як приймати?

Рекомендуємо приймати за такою схемою:

1. Фаза завантаження (20g / день): перші 7 днів приймайте креатин 4 рази на день по 5 г.

2. Фаза підтримки (10g / день): наступні 5 тижнів приймайте 2 рази на день по 5 г.

3. Фаза відпочинку: після шести тижнів прийому зробіть перерву на 3 тижні.

Після фази відпочинку можна застосовувати креатин повторно.

Про CREA-TOR MICRONIZED

На ринку спортивного харчування можна нарахувати близько 20 різних форм креатину, але в даний час немає більш оптимальної форми креатину, ніж моногідрат. Мрієте наростити якісну м’язеву масу? Хочете збыльшити силу та витривалість на  тренуваннях? Цей продукт ідеально підійде для таких цілей!

 

CREA-TOR MICRONIZED від бренду POWERFUL PROGRESS – повністю очищений креатин моногідрат. Креатин - це натуральний компонент, який знаходиться в невеликих кількостях в харчових джерелах, таких як м'ясні продукти або риба. CREA-TOR чудово комбінується з іншим спортивним харчуванням, що допомагає значно підвищити ефективність добавки та результативність. CREA-TOR MICRONIZED підвищує рівень затримки води в м'язових тканинах. Це забезпечує всі необхідні умови для синтезу білків після фізичних вправ.

 

Кожна порція креатину - це 5 грам (5000 мг) 99,9% чистого моногідрату від бренду POWERFUL PROGRESS. Особлива технологія виробництва дозволяє отримати добавки без запаху і кольору, який дуже легко змішується з водою або соком. Креатин фасується в зручні герметичні пластикові банки, що дозволяє зберігати якість продукту на досить тривалий час.

 

Які ще корисні функції виконує CREA-TOR  MCIRONIZED? Доповнення харчування креатином сприяє зниженню загальної кількості холестерину в плазмі крові, тобто захищає серцево-судинну систему, надає протизапальну дію при гострому запаленні, локальному роздратуванні і хронічних станах запалення. Варто додати,  що  CREA-TOR MICRONIZED надає захисний ефект на центральну нервову систему при ішемії і в гіпоксичних умовах (при нестачі кисню).

 

CREA-TOR MICRONIZED як було сказано вище, допомагає значно підвищити витривалість, затримати втому, збільшити м'язові об'єми, а також значно підвищити силові показники.

 

Отже, ключові переваги креатину CREA-TOR MICRONIZED:

  • 5000 міліграм чистого мікронізованого креатину на порцію

  • Без ароматизаторів та інших добавок

  • Засвоюваність на рівні 99,8% організмом

  • Значне збільшення сили та витривалості

  • Швидке розмішування та ефективне комбінування з іншими добавками 

​Якщо у Вас є власний інтернет-магазин чи сторінка магазину у соцмережах, Ви можете безкоштовно завантажити наші матеріали - фото та описи продукції, опис компанії та логотипи.

ЦІКАВИЙ ФАКТ

Креатин - найпопулярніша спортивна добавка: щорічно її продають більше, ніж на 400 мільйонів доларів. Існує безліч видів креатину: рідкий, в капсулах, в жувальних таблетках, в складі складних транспортних комплексів. Але найпопулярнішим (і найбільш - додамо -дієвим) залишається старий добрий креатину моногідрат в порошковому вигляді. Креатин може синтезуватися самим організмом, а також надходити з таких джерел, як червоне м'ясо та риба.

ПРОДУКТИ

НАВІГАЦІЯ

ІНФОРМАЦІЯ

VITAMIN С

© 2014-2020.

POWERFUL PROGRESS. INC

ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ

+38(097)-281-60-44

+38(063)-215-47-87

+38(066)-570-21-01

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАС

  • YouTube - черный круг
  • Facebook - черный круг
  • Instagram - черный круг