top of page

ZINC-X

Вітаміни і мінерали
MOCKUP ZINC-X_edited.png
MOCKUP ZINC-X_edited.png
MOCKUP ZINC-X_edited.png
30MG
ZINC CITRATE PER SERVING
MAX
IMMUNE SYSTEM PROTECTION
#MADEINUKRAINE

Якість.

Надійність упаковки.

Якість є однією із найбільш головних процесів у виробництві інноваційної добавки ZINC-X від POWERFUL PROGRESS – високоефективного продукту з простою дієвою формулою, Першокласна ефективність головного компоненту, дійсно максимальна натуральність та засвоюваність - все це втілено в новому ZINC-X.

Увага приділяється звісно ж пакуванню біодобавки ZINC-X. Максимальна герметичність, укріплене дно банки, захисна мембрана для герметичного зберігання продукту, а також, звісно, використання безпечного харчового пластику HDPE.

5stars.png

Ступінь очистки продукту

Очистка від вуглеводів

Очистка від цукрів

Очистка від домішок

5stars.png
5stars.png

Укріплене дно

MOCKUP ZINC-X_edited.png

Захисна мембрана

100% герметичність упакування

Харчовий безпечний

пластик PET-банки

ZERO
SUGAR
FREE
ASPARTAME
FREE
EMULSIFIERS

Чистота продукту.

Натуральність.

ZINC-X від POWERFUL PROGRESS – це біологічно активна добавка, що базується на цитраті цинку в чіткій концентрації 30 мг. Цинк є важливим мікроелементом, що має ключову роль у багатьох біологічних процесах в організмі. Цинк підтримує здоров'я імунної системи, сприяючи ефективнішій боротьбі організму з інфекціями та вірусами. Він також необхідний для синтезу ДНК, білків та клітинного поділу, що робить його важливим для зростання та розвитку тканин.

 

У ZINC-X повністю відсутні сторонні хімічні домішки, консерванти та емульгатори, а отже: добавка повністю натуральна та безпечна. Без цукру, смакових добавок, синтетичних ароматизаторів та підсолоджувачів. Саме тому цю добавку можна вживати практично кожному, хто має на меті значно зміцнити стан здоров'я нервової системи, укріпити імунну систему та зменшити втому.

MAX
АНТИОКСИДАНТНА ДІЯ ТА ПОКРАЩЕННЯ ОБМІНУ РЕЧОВИН
MAX
НАТУРАЛЬНІСТЬ КОМПОНЕНТІВ
100%
ЗАСВОЮВАНІСТЬ ОРГАНІЗМОМ

Біологічно цінний мікроелемент.

Здоров'я імунної системи.

ZINC-X - високоефективна добавка, яка вважається вкрай цінним продуктом при заняттях силовими видами спорту. Атлети використовують у тренувальні дні на 50% більше основних мінералів, зокрема цинку, ніж люди, які не займаються спортом, оскільки у процесі тренування вони втрачають їх разом із потом. Ось чому так важливо вживати збалансовані добавки з оптимальним вмістом цинку, якщо ви займаєтесь видами спорту на силу та витривалість.

Основні функції біодобавки ZINC-X:

  • покращення обміну речовин

  • вироблення інсуліну та гормону росту

  • нормалізація роботи м'язових тканин

  • профілактика здоров'я печінки, передміхурової залози

  • підтримка зростання клітин (будівництво мускулатури)

  • зміцнення імунної системи

  • оптимізація вироблення організмом своїх гормонів

Наукові факти про цинк /

Погане самопочуття зараз модно списувати на забруднену екологію, тотальну завантаженість на роботі та дефіцит часу, однак проблеми зі здоров’ям часто пов’язані саме з дефіцитом одного мікроелемента.

Згідно з даними ВООЗ, понад 2 мільярди чоловік на планеті страждають від хронічного браку цинку – незамінного мінералу, дефіцит якого може викликати незворотні для здоров’я наслідки. Цинк в організмі людини не виробляється, але дуже важливий для стабільної роботи всіх систем органів, сильного імунітету та секреції гормонів. Поширеність дефіциту цинку у світі оцінюється більш ніж 20%.

 

Цинк, який міститься в продуктах, всмоктується на 20-40%, тому найкращим способом уникнути дефіциту є біологічно активні добавки. Синтетичний мікроелемент є життєво необхідним як вегетаріанцям, спортсменам, так і людям, що дотримуються саме низькобілкової дієти, вагітним і годуючим матерям.

bigstock-Closeup-Of-Sporty-Muscular-Man-277273807-1-e1578590126742-1280x720_edited.jpg
20170821-Pharmavit-73-LR.jpeg

Сировина для ZINC-X /

"PHARMAVIT" - незалежна сімейна фармацевтична компанія родом з Нідерландів, що працює в своїй галузі з 1999 року та спеціалізується, зокрема, на виробництві амінокислот, вітамінів, мінералів та різних корисних речовин, яких потребує організм людини. Саме ця компанія і є постачальником сировини для  ZINC-X.

 

Компонент, чистий цинк цитрат, який входить у склад біодобавки  ZINC-X, підтверджена міжнародними сертифікатами HACCP і API / GMP. Саме тому вибір сировини є очевидним - натуральні і високоякісні компоненти від компанії "PHARMAVIT" стали основою для інноваційного продукту.

Зміцни свій організм

MOCKUP ZINC-X.png

ZINC-X

Фасовка: 90 капсул

К-сть порцій: 90

Термін придатності: 24 міс

Інгредієнти,  харчова цінність

Покращуй синтез білка і тестостерону.

Як правильно вживати?

1. Дістаньте 1 капсули з банки.

2. Приймайте по 1 капсулі на день зранку або в обід разом зі прийомом їжі, запивши достатньою кількістю води або соку.

​​

Перед застосуванням проконсультуйтеся зі своїм тренером або кваліфікованим лікарем.

Універсальність.

Для кого підходить?

Біодобавка ZINZ-X дає безцінну допомогу людям, адже саме цинк є важливим мікроелементом, що має ключову роль у багатьох біологічних процесах в організмі.

 

ZINC-X підійде тим людям, хто має бажання посприяти ефективнішій боротьбі свого організму з інфекціями та вірусами, підтримати здоров'я шкіри, волосся та нігтів, а також бере участь у підтримці здоров'я зору.

pexels-ready-made-3850727.jpg

ФІТНЕС-РЕЦЕПТИ, ПРОГРАМИ ТРЕНУВАНЬ, НОВИНКИ БРЕНДУ, ЦІКАВІ ФАКТИ - ОФІЦІЙНИЙ TELEGRAM-КАНАЛ.

+ 15% знижки на перше замовлення

bottom of page