X-BAR 30% WHEY PROTEIN BAR MEGA PACK

ПРОТЕЇНОВИЙ БАТОНЧИК
X-BAR BOX 3.png
X-BAR BOX 3.png
X-BAR BOX 3.png
WHEY
PROTEIN INSTANT
31G
PROTEIN PER SERVING
24G
PER ONE PROTEIN BAR
#MADEINUKRAINE

Якість

Надійність упаковки

Якість є найважливішою частиною у виробництві X-BAR 30% WHEY PROTEIN BAR MEGA PACK - високобілкових протеїнових батончиків,  найпопулярнішої спортивної добавки нашого бренду. Білок, який є базовою сировиною для даного батончика - WHEY INSTANT - вирізняється найвищим ступенем очистки від жирів, цукрів, вуглеводів та інших зайвих домішок.

Особлива увага приділяється упаковці батончика. Максимальна герметичність, металізовані внутрішні стінки, надійне запаювання для збереження якомога більшого терміну придатності продукту.

5stars.png
5stars.png

Ступінь очистки продутку

Очистка від вуглеводів

Очистка від консервантів

Очистка від домішок

5stars.png

100% герметичність упакування

X-BAR.png

Міцна упаковка

Металізовані стінки

5b71e35ccff70.image.jpg
LACTOSE
LOW
FREE
FREE
SUGAR
GLUTEN

Чистота

Висока натуральність

X-BAR 30% WHEY PROTEIN BAR MEGA PACK серед інших протеїнових батончиків вирізняється дуже високим ступенем натуральності та  очистки від цукру, глютену та інших непотрібних домішків. Завдяки новітній технології ультрафільтрації білка ми досягли сильного зниження рівня вмісту лактози та глютену в протеїні, фактично до нуля. А вміст цукру на порцію батончика 50 грам - менше 2,8 грами (0.57 г).

 

Самі концентрати білка, так звані WHEY INSTANT, які є основою для протеїнових батончиків X-BAR 30% WHEY PROTEIN BAR MEGA PACK, а особливо сироваткові, за своїм амінокислотним складом можна віднести до найбільш цінних білків тваринного походження серед інших.

0fde8da8afd8--3-168ad2.jpg
100%
ЗАСВОЮВАНІСТЬ
31G
БІЛКА НА ПОРЦІЮ
18
КОМПЛЕКС НЕЗАМІННИХ АМІНОКИСЛОТ

Багатий вміст продукту

Амінокислотний склад

ДЕТАЛЬНІШЕ

Окрім високого вмісту білків, батончик X-BAR 30% WHEY PROTEIN BAR наповнений потужним комплексом з 18-ти незамінних амінокислот, таких як L-глютамін, L-лізин, L-лейцин та іншими, які додатково підсилюють відновлення організму після прийняття високобілкового батончика. Завдяки правильній технології делікатного очищення білка, X-BAR зберігає необхідні організму спортсмена вітаміни, мінерали та повний амінокислотний профіль.

Енергетична цінність

Важливим елементом протеїнового батончика X-BAR 30% WHEY PROTEIN BAR - це висока енергетична цінність, яка чудово доповнює раціон харчування спортсмена.

На одну порцію нашим технологам вдалося створити протеїновий  батончик з дійсно високою енергетичною цінністю в 246 Ккал, або 935 кДж, що надає змогу організму отримувати якісне та цінне джерело енергії під час фізичних навантажень.

Батончики.jpg

Сировина для батончиків X-BAR

Завдяки використанню новітньої технології очистки білків, X-BAR 30% WHEY PROTEIN BAR з низьким рівнем жирів та цукрів. Концентрат білка для протеїнового батончика використовується від відомої німецької компанії "SACHSENMILCH" - сучасного заводу, що входить в молочний концерн "MÜLLER", знаходиться в м. Лепперсдорф, Східна Німеччина.

Саме з цього сучасного високотехнологічної фабрики і виробляється WHEY PROTEIN CONCENTRATE 80 INSTANT під маркою "GERMAN PROT 8000" - основна сировина для наших протеїнових батончиків X-BAR 30% WHEY PROTEIN BAR.

theo-m-ller-unternehmensgruppe-theo-m-ll

Смакуй. Зарядись.

X-BAR BOX 3.png

X-BAR 30% WHEY PROTEIN BAR MEGA PACK

Фасовка

50 грам

3564650-200.png
3564650-200.png
3564650-200.png

Порцій

33

clipart-clock-time-travel-4.png

Термін придатності

24 місяці

Інгредієнти, харчова цінність

Насолоджуйся. Смакуй.

Як правильно вживати?

1. Відкрийте шоу-бокс з батончиками.

2. Споживайте батончик перед, під час або після фізичних навантажень.

3. Рекомендуємо приймати:

  • в тренувальні дні - 2-3 рази в день 1 раз за годину до тренування і 20-30 хвилин після тренування.

  • в дні відпочинку - 2-3 рази в день між прийомами їжі.

Універсальність.

Для якого спорту підходить?

Протеїнові батончики X-BAR 30% WHEY PROTEIN BAR - це універсальний продукт, який чудово підходить як для професійних атлетів, новачків спорту та навіть людей, які не займаються спортом, але хочуть доповнити свій раціон корисним батончиком. Теніс, футбол, бодібілдинг, біг, велоспорт, фітнес та навіть плавання, та ще й інші види спорту - для всіх цих видів активностей даний протеїновий батончик є чудовим доповненням до правильного раціону спортсмена.

917A6383.jpg

ФІТНЕС-РЕЦЕПТИ, ПРОГРАМИ ТРЕНУВАНЬ, НОВИНКИ БРЕНДУ, ЦІКАВІ ФАКТИ - ОФІЦІЙНИЙ TELEGRAM-КАНАЛ.

+ 15% знижки на перше замовлення