top of page

B-COMPLEX

Вітамінний комплекс
B-COMPLEX.png
B-COMPLEX.png
B-COMPLEX.png
16MG
VITAMIN B3 PER SERVING
6MG
VITAMIN B5 PER SERVING
1.4MG
VITAMIN B2 PER SERVING
#MADEINUKRAINE

Якість.

Надійність упаковки.

Якість є однією з найважливіших частин у виробництві нової B-COMPLEX від POWERFUL PROGRESS – високоефективного продукту з дієвою формулою, яку створили технологи нашої компанії. Преміальна якість компонентів, дійсно максимальна натуральність та засвоюваність - це втілено в новому B-COMPLEX.

Особлива увага приділяється й упаковці  комплексу біоактивних вітамінів B-COMPLEX. Максимальна герметичність, укріплене дно банки, захисна мембрана для герметичного зберігання продукту, а також використання виключно безпечного харчового пластику HDPE.

5stars.png

Ступінь очистки продукту

Очистка від вуглеводів

Очистка від цукрів

Очистка від домішок

5stars.png
5stars.png
B-COMPLEX.png

Захисна мембрана

100% герметичність упакування

Харчовий безпечний

пластик PET-банки

Укріплене дно

ZERO
SUGAR
FREE
ASPARTAME
FREE
EMULSIFIERS

Чистота продукту.

Натуральність.

B-COMPLEX від бренду POWERFUL PROGRESS - це ще одна інноваційна біологічно активна добавка, високоякісна композиція ключових мікроелементів для метаболізму спортсменів і фізично активних осіб. Ретельно підібрані пропорції найважливіших вітамінів групи В і активаторів метаболізму стимулюють засвоєння і ефективне використання всіх харчових компонентів: білків, жирів і вуглеводів. B-COMPLEX містить компоненти, які збільшують виробництво енергії та покращують адаптаційні можливості організму, одночасно сприяючи правильному функціонуванню нервової та імунної систем.

 

У вітамінному комплексі B-COMPLEX повністю відсутні сторонні хімічні домішки, консерванти та емульгатори, а отже: добавка повністю натуральна та безпечна. Без цукру, смакових добавок, ароматизаторів та підсолоджувачів. Саме тому цю добавку можна вживати практично кожному, хто має на меті укріпити стан здоров'я свого організму.

Pills on Spoons_edited.jpg
8
НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ОРГАНІЗМУ ВІТАМІНІВ ГРУПИ В
100%
НАТУРАЛЬНІСТЬ ПРОДУКТУ
100%
ЗАСВОЮВАНІСТЬ ОРГАНІЗМОМ

Біологічно цінні природні компоненти.

Покращений стан здоров'я.

Вітамінний комплекс B-COMPLEX розроблений спеціально в першу чергу для тих, хто веде активний спосіб життя, займається спортом і витрачає багато сил під час тренувань та роботи. Що ж дає даний комплекс? 

 

Отже, В1 підтримує правильне травлення, нормалізує діяльність шлунково-кишкового тракту, бореться з порушеннями всмоктування в прямій і 12-палої кишки. Вітамін В2 сприяє якнайшвидшому організму. Прискорює регенерацію пошкоджених тканин. 

  • В3 відповідає за роботу серцево-судинної системи. А також знижує вміст холестерину в крові. Є одним з найпопулярніших речовин у тих, хто стежить за станом свого організму.

  • В5 називають пантотенової кислотою. Напевно, багато атлетів зустрічали це з'єднань. Зміцнює тіло, відновлює пошкоджені м'язові волокна. Справляється з перетренованістю і м'язової втомою.

  • В6 потрібно для нервової системи. Підвищує розумові здібності, пам'ять. А також мотивацію і настрій. Запобігає гормональні зміни в організмі. Вважається, що він здатний запобігти серцево-судинні захворювання.

  • В7, біотин, впливає на імунітет. Крім того, покращує стан волосся, нігтів і шкірних покривів.

  • В9 знижує кількість клітинних мутацій. Вони, як відомо, накопичуються в травмованих тканинах.

  • В12 нормалізує настрій, регулює склад крові.

Як відкрили вітаміни групи В ?

Ці речовини були відкриті польсько-американським хіміком Казимиром Функом в 1912 році. Під час роботи в лабораторії вчений виявив водорозчинне кристалічне з’єднання і дав йому робочу назву вітаміну В. Це було необхідно, що протиставити його вже добре відомому жиророзчинному вітаміну А.

Подальші дослідження вчених дозволили з’ясувати, що відкрита Функом речовина – не один індивідуальний елемент, а сукупність водорозчинних компонентів різної хімічної природи. Об’єднувала їх лише наявність азоту в структурі молекули.

bigstock-Closeup-Of-Sporty-Muscular-Man-277273807-1-e1578590126742-1280x720_edited.jpg
20170821-Pharmavit-73-LR.jpeg

Сировина для B-COMPLEX /

"PHARMAVIT" - незалежна сімейна фармацевтична компанія родом з Нідерландів, що працює в своїй галузі з 1999 року та спеціалізується, зокрема, на виробництві амінокислот, вітамінів, мінералів та різних корисних речовин, яких потребує організм людини. Саме ця компанія і є постачальником сировини для B - COMPLEX.

 

Вітаміни групи B, що входять у склад продукту, підтверджена міжнародними сертифікатами HACCP і API / GMP. Саме тому вибір сировини є очевидним - натуральні і високоякісні компоненти від компанії "PHARMAVIT" стали основою для нашого продукту.

Зміцни свій організм

B-COMPLEX.png

B-COMPLEX

Фасовка: 90 капсул

К-сть порцій: 90

Термін придатності: 24 міс

Інгредієнти,  харчова цінність

Зміцнюй своє здоров'я.

Як правильно вживати?

1. Дістаньте 1 капсулу з банки.

2. Приймайте по 1 капсулі на день зранку разом зі сніданком, запивши достатньою кількістю води або соку.

3. Для досягнення стійкого результату харчову добавку слід приймати курсом 1-2 місяці, за необхідності можна продовжити період прийому.

​​

Перед застосуванням проконсультуйтеся зі своїм тренером або кваліфікованим лікарем.

Універсальність.

Для кого підходить?

Вітамінний комплекс B-COMPLEX розроблена для всіх людей, як для професійних атлетів, любителів спорту, людей похилого віку, які хочуть заповнити добову потребу в вітамінах В1, В2, В3, В6, В9, В12, биотине, В5, не допустивши вітамінного дизбалансу та дефіциту. Продукт підходить також веганам та вегетаріанцям. Адже в більшості випадків наш організм не отримує необхідні речовини в повному обсязі при звичайному раціоні, а B-COMPLEX допомагає швидко компенсувати їх нестачу.

pexels-ready-made-3850727.jpg

ФІТНЕС-РЕЦЕПТИ, ПРОГРАМИ ТРЕНУВАНЬ, НОВИНКИ БРЕНДУ, ЦІКАВІ ФАКТИ - ОФІЦІЙНИЙ TELEGRAM-КАНАЛ.

+ 15% знижки на перше замовлення

bottom of page