top of page

FLEX

Хондропротекторний комплекс
FLEX - 400 g.jpg
FLEX - 400 g.jpg
FLEX - 400 g.jpg
1500MG
GLUCOSAMINE PER SERVING
10G
COLLAGEN PER SERVING
#MADEINUKRAINE

Якість.

Надійність упаковки.

Якість є найважливішою частиною у виробництві  добавки FLEX від бренду POWERFUL PROGRESS – високоефективного продукту з революційною формулою, яку розробили технологи компанії. Преміальна якість компонентів, максимальна натуральність та засвоюваність організмом - це все втілено в FLEX.

Особлива увага приділяється звісно й упаковці ефективного хондропротекторного комплексу FLEX. Максимальна герметичність, укріплене дно банки, захисна мембрана для герметичного зберігання продукту, а також використання безпечного харчового пластику HDPE.

5stars.png

Ступінь очистки продутку

Очистка від вуглеводів

Очистка від цукрів

Очистка від домішок

5stars.png
5stars.png
FLEX - 400 g.jpg

Захисна мембрана

100% герметичність упакування

Харчовий безпечний

пластик PET-банки

Укріплене дно

ZERO
SUGAR
FREE
ASPARTAME
FREE
EMULSIFIERS

Чистота продукту.

Натуральність.

FLEX - це новітній комплекс із 9 активних компонентів, які захищають, відновлюють і зміцнюють опорно-руховий апарат, розроблена для підтримки здоров'я суглобів та зв'язок у тих, хто веде активний спосіб життя. Спеціально створена команда експертів POWERFUL PROGRESS розробила цей продукт із високоякісними інгредієнтами, щоб допомогти Вам залишатися рухливими та готовими до нових викликів.

У хондропротекторному комплексі FLEX повністю відсутні сторонні хімічні домішки, консерванти та емульгатори, а отже: добавка повністю натуральна. Без цукру, смакових добавок, ароматизаторів та підсолоджувачів. Саме тому цю добавку можна вживати практично кожному, хто має на меті значно покращити стан cуглобів та опорно-рухової системи.

6
КОМПОНЕНТИ З ВИСОКОЮ БІОЛОГІЧНОЮ ЦІННІСТЮ
100%
НАТУРАЛЬНІСТЬ ПРОДУКТУ
100%
ЗАСВОЮВАНІСТЬ ОРГАНІЗМОМ

Біологічно цінні природні компоненти.

Міцний опорно-руховий апарат

Для будь-якого силового виду спорту фундамент – суглоби та зв'язки. FLEX – комплексний препарат, розроблений спеціально для спортсменів, які серйозно належать до свого здоров'я. Приймаючи цю добавку, ви тим самим запобігаєте процесу руйнування суглобів, а пошкоджені тканини відновлюються набагато швидше. А в ефективній роботі саме цієї добавки сприяють у складі такі компоненти як колаген, глюкозамін, метилсульфонілметан (МСМ), а також вітаміни С і В6.

Як уже говорилося, FLEX – це комплексний продукт, який у свою чергу включає кілька груп елементів для максимально повного захисту опорно-рухового апарату. Кожна порція містить:

  • Комплекс, який покращує виробництво суглобового мастила в організмі. Тим самим знижується ризик травмування під час великих навантажень.

  • Комплекс для відновлення сполучних тканин

  • Комплекс елементів, який зменшує і згодом, ліквідує запальні процеси у зв'язках

  • Комплекс вітамінів і мінералів, які необхідні для нормального функціонування опорно-рухового апарату.

Корисне про хондропротектори

При дефіциті у людини глюкозаміну хрящова тканина не відновлюється, а обмінні процеси в суглобах значно погіршуються. Згодом це призводить до захворювань опорно-рухового апарату – остеохондрозу, артритів, спондильозу, артрозів. Спочатку людина відзначає хрустіння в суглобах, скутість, біль при ходьбі або згинанні кінцівок. Болючі відчуття можуть припинятися після відпочинку, однак деградація суглоба триває. Тканина поступово руйнується, її структура змінюється, після чого хрящ костеніє. Це призводить до постійного, хронічного болю, який істотно погіршує якість життя.

Глюкозамін – головний елемент хрящової тканини. Він впливає на фосфорно-кальцієвий обмін, відновлюючи хрящ і нейтралізує запальні процеси. Саме цей компонент значно підвищує еластичність суглобів, зменшує подальше руйнування хряща, розширює діапазон рухливості і знімає больові симптоми. Достатня кількість глюкозаміну в організмі сприяє відновним процесам і утворенню нової хрящової тканини.

розтяжка
20170821-Pharmavit-73-LR.jpeg

Сировина для FLEX /

"PHARMAVIT" - незалежна сімейна фармацевтична компанія родом з Нідерландів, що працює в своїй галузі з 1999 року та спеціалізується, зокрема, на виробництві амінокислот, вітамінів, мінералів та різних корисних речовин, яких потребує організм людини. Саме ця компанія і є постачальником сировини для FLEX.

 

Якість колаген, глюкозамін, вітаміну С і B6, що входять у склад продукту, підтверджена міжнародними сертифікатами HACCP і API / GMP. Саме тому вибір сировини є очевидним - натуральні і високоякісні компоненти від компанії "PHARMAVIT" стали основою для нашого продукту.

Зміцни свої суглоби

FLEX - 400 g.jpg

FLEX

Фасовка: 400 грам

К-сть порцій: 20

Термін придатності: 24 міс

Інгредієнти,  харчова цінність

Зміцнюй своє здоров'я.

Як правильно вживати?

1. Розмішати одну порцію (20 г / 1 мірна ложка) з 200 мл води

2. Приймати 1 раз на день відразу після приготування між прийомами їжі.

​​

Перед застосуванням проконсультуйтеся зі своїм тренером або кваліфікованим лікарем.

Універсальність.

Для кого підходить?

Хондропротекторний комплекс FLEX розроблена для всіх людей, як для професійних атлетів, любителів спорту, людей похилого віку, оскільки в продукті міститься необхідні організму компоненти для оздоровлення та укріплення cуглобів і опорно-рухового апарату. Адже в більшості випадків наш організм не отримує необхідні речовини в повному обсязі, а FLEX допомагає ефективно і швидко компенсувати їх нестачу.

11_edited.jpg

ФІТНЕС-РЕЦЕПТИ, ПРОГРАМИ ТРЕНУВАНЬ, НОВИНКИ БРЕНДУ, ЦІКАВІ ФАКТИ - ОФІЦІЙНИЙ TELEGRAM-КАНАЛ.

+ 15% знижки на перше замовлення

bottom of page