top of page

IMMUNO-X

Вітамінно-мінеральний комплекс
IMMUNO X.png
IMMUNO X.png
IMMUNO X.png
15MG
ZINC PER SERVING
400MG
VITAMIN C PER SERVING
200MG
BITTER ORANGE EXTRACT PER SERVING
#MADEINUKRAINE

Якість.

Надійність упаковки.

Якість є найважливішою частиною у виробництві вітамінно-мінерального комплексу IMMUNO-X від українського бренду POWERFUL PROGRESS – високоефективного продукту з революційною формулою, яку розробили професійні технологи нашої  компанії. Преміальна якість компонентів, максимальна натуральність та засвоюваність організмом - це все втілено в IMMUNO-X.

Особлива увага приділяється й упаковці вітамінно-мінерального комплексу IMMUNO-X. Максимальна герметичність, укріплене дно банки, захисна мембрана для герметичного  зберігання продукту, а також використання безпечного харчового пластику HDPE.

5stars.png

Ступінь очистки продутку

Очистка від вуглеводів

Очистка від цукрів

Очистка від домішок

5stars.png
5stars.png
IMMUNO X.png

Захисна мембрана

100% герметичність упакування

Харчовий безпечний

пластик PET-банки

Укріплене дно

ZERO
SUGAR
FREE
ASPARTAME
FREE
EMULSIFIERS

Чистота продукту.

Натуральність.

IMMUNO-X - це натуральна сукупність певних мікрочастинок, необхідних для повноцінного розвитку і функціонування організму в цілому, що містить 3 необхідні інгредієнти: вітамін С, екстракт гіркого апельсину та цинк.

 

У вітамінно-мінеральному комплексі IMMUNO-X повністю відсутні сторонні хімічні домішки, консерванти та емульгатори, а отже: добавка повністю натуральна. Без цукру, смакових добавок, ароматизаторів та підсолоджувачів. Саме тому цю добавку можна вживати практично кожному, хто має на меті укріпити свою імунну систему в цілому.

1
ВІТАМІН С З ВИСОКОЮ БІОЛОГІЧНОЮ ЦІННІСТЮ
100%
НАТУРАЛЬНІСТЬ КОМПОНЕНТІВ
100%
ЗАСВОЮВАНІСТЬ КОМПОНЕНТІВ ОРГАНІЗМОМ

Безцінні вітаміни та мінерали

Зміцнення здоров'я.

Вітамінно-мінеральний комплекс IMMUNO-X розроблений спеціально для людей, які ведуть активний спосіб життя, а також для професійних спортсменів. У кожній таблетці міститься цілий комплекс необхідних корисних речовин. До складу IMMUNO-X входять 3 компоненти такі безцінні інгредієнти як вітамін С, цинк, а також екстракт гіркого апельсину.

 

Що дають основні компоненти? Особливу увагу варто приділити цинку: він необхідний для виробництва білків і ДНК, для росту і відновлення мишки, важливий для правильного відчуття смаку і запаху, сприяє заживленню ран, допомагає імунній системі боротися з бактеріями і вірусами, покращує харчування, регулює вироблення гормонів.

 

Вітамін С важливий для зростання та відновлення тканин всього організму. За допомогою вітаміну С в організмі синтезується колаген – важливий білок, який бере участь у регенерації клітин шкіри, хрящів, сухожиль, зв'язок, кісток, зубів. Вітамін С зміцнює стінки судин і необхідний загоєння ран і блокує ушкодження, викликані вільними радикалами – речовинами, які ушкоджують ДНК. Недолік його призводить до анемії.

IMMUNO-X — незамінний помічник для багатьох людей, коли приходить час сезонної хвороби чи грипу. Це важливий антиоксидант для підтримки здоров'я та нормальної роботи імунної системи. Він допомагає вашому організму вилікуватися від інфекцій і боротися з ними, а також не дає хворіти в холодні сезони.

Безцінна користь IMMUNO-X /

Регулярний прийом вітамінно-мінерального комплексу зміцнить імунітет і значно стан всього організму. IMMUNO-сприяє загальному зміцненню організму, підвищенню імунітету та опірності організму сезонним вірусним інфекціям, синтезу білків та формуванню сполучних тканин, поліпшенню засвоєння вітамінів групи В та метаболізму вітаміну Е, нормалізації вмісту цукру в , підтримує функцію репродуктивної системи чоловіків у межах фізіологічних норм; має антиоксидантні властивості.

IMMUNO-X також покращує засвоєння поживних речовин, одержуваних з продуктів харчування, забезпечує додатковий заряд сил і енергії, стимулює синтез гормону росту. 

917A3977.jpg
Снимок экрана 2021-06-08 в 16.25.54.png

Сировина для IMMUNO-X /

Корпорація "DVA HEALTH & NUTRITION GMBH" - німецька міжнародна компанія, що працює в харчовій галузі з 2007 року та спеціалізується, зокрема, на виробництві амінокислот, вітамінів та мінералів. Саме ця компанія і є постачальником комплексу вітамінів та мінералів для нашого IMMUNO-X.

 

Якість вітамінно-мінерального комплексу підтверджена міжнародними сертифікатами HACCP і API / GMP. Саме тому вибір сировини для IMMUNO-X є очевидним - дорогі, натуральні і високоякісні компоненти від компанії "DVA" стали основою для нашого продукту.

Зміцни своє здоров'я.

IMMUNO X.png

IMMUNO-X

Фасовка: 90 капсул

К-сть порцій: 90

Термін придатності: 24 міс

Інгредієнти,  харчова цінність

Зміцнюй своє здоров'я.

Як правильно вживати?

1. Дістаньте з банки 1 капсулу.

2. Приймайте одну таблетку на добу, запивши великою кількістю води або соку.

3. Приймайте кожного дня разом з прийомом їжі, бажано із сніданком.

​​

Перед застосуванням проконсультуйтеся зі своїм тренером або кваліфікованим лікарем.

Універсальність.

Для кого підходить?

Вітамінно-мінеральний комплекс IMMUNO-X є універсальною корисною добавкою, яка підходить для всіх людей, які ведуть звичайний та активний спосіб життя, і звісно ж для професійних спортсменів. Оскільки IMMUNO-X міститься повний набір корисних макро- і мікроелементів, які організм будь-якої людини дуже потребує. Тому цю добавку можуть приймати і люди, які зовсім не займаються спортом. Адже в більшості випадків наш організм не отримує необхідні мінерали і вітаміни, такі як от цинк та вітамін С в повному обсязі, а цей вітамінно-мінеральний комплекс допомагає компенсувати їх нестачу.

917A3999.jpg

ФІТНЕС-РЕЦЕПТИ, ПРОГРАМИ ТРЕНУВАНЬ, НОВИНКИ БРЕНДУ, ЦІКАВІ ФАКТИ - ОФІЦІЙНИЙ TELEGRAM-КАНАЛ.

+ 15% знижки на перше замовлення

bottom of page