top of page

MELATONIN

Біодобавка
MELATONIN мокап_edited.png
MELATONIN мокап_edited.png
MELATONIN мокап_edited.png
5MG
MELATONIN PER SERVING
10MG
WITHANOLIDES PER SERVING
#MADEINUKRAINE

Якість.

Надійність упаковки.

Якість є однією з найважливіших частин у виробництві нової біодобавки MELATONIN від бренду POWERFUL PROGRESS – високоефективного продукту з дієвою формулою, яку створили технологи нашої компанії. Преміальна якість компонентів, дійсно максимальна натуральність та засвоюваність - це все втілено в новому MELATONIN.

Особлива увага приділяється упаковці інноваційної біодобавки MELATONIN. Максимальна герметичність, укріплене дно банки, наявна захисна мембрана для 100% герметичного зберігання, і звісно ж використання виключно безпечного харчового пластику HDPE.

5stars.png

Ступінь очистки продукту

Очистка від вуглеводів

Очистка від цукрів

Очистка від домішок

5stars.png
5stars.png

Укріплене дно

MELATONIN мокап_edited.png

Захисна мембрана

100% герметичність упакування

Харчовий безпечний

пластик PET-банки

This New Vitamin Promises Less Anxiety and Healthier, Shinier Hair, But Does It Work__edit
ZERO
SUGAR
FREE
ASPARTAME
FREE
EMULSIFIERS

Чистота продукту.

Натуральність.

MELATONIN 5 mg від бренду POWERFUL PROGRESS – харчова добавка на основі мелатоніну, прийом якої чудово запобігає порушенням сну внаслідок зміни часових поясів або високих навантажень. Добавка служить як профілактичний засіб від безсоння, допомагає боротися зі стресом, підвищує фізичну та розумову працездатність. Проста формула MELATONIN 5 mg покращують засинання, нормалізують циркадні ритми, забезпечують спокійний та глибокий сон уночі. Завдяки гарному відпочинку в нічний час прийом капсул покращує загальний стан вдень, прискорює відновлення після тренувань, підвищує працездатність мозку та стійкість до несприятливих впливів.

 

У MELATONIN 5 mg повністю відсутні сторонні хімічні домішки, консерванти та емульгатори, а отже: добавка повністю натуральна та безпечна. Без цукру, смакових добавок, ароматизаторів та підсолоджувачів. Тільки 1 натуральний компонент мелатонін у розумній концентрації, поміщеній в одну вегетаріанську капсулу.

depositphotos_175548612_l-2015_edited.jpg
20-30 хв
ПРИСКОРЕННЯ ПЕРІОДУ ЗАСИПАННЯ
100%
НАТУРАЛЬНІ ТА БЕЗПЕЧНІ ІНГРЕДІЄНТИ
FULL
ЗАСВОЮВАНІСТЬ ОРГАНІЗМОМ

Біологічно цінні природні компоненти.

Спокійний сон. Міцний імунітет.

Біологічна роль MELATONIN 5 mg бренду POWERFUL PROGRESS має 2 головні пункти:

  • регулювання циркадного ритму

  • вплив на вироблення інших гормонів (інсулін, кортизол, тестостерон, гормон росту тощо).


Проте на цьому його роль не закінчується. Екстрапінеальні джерела мелатоніну виявляються у сітківці ока, клітинах кісткового мозку, тромбоцитах, шкірі, лімфоцитах, гардеровій залозі, мозочку, у шлунково-кишковому тракті, а також у клітинах імунної системи. Таким чином, можна сказати, що практично всі наші органи та тканини залежать від мелатоніну.

Які ще фізіологічні ефекти дає біодобавка MELATONIN 5 mg?

  • Детоксикація вільних радикалів та антиоксидантна дія. Мелатонін захищає ДНК, білки та ліпіди від руйнування внаслідок окислювального стресу. Низка досліджень показала, що мелатонін діє активніше щодо гідроксильних радикалів, ніж такі антиоксиданти, як глутатіон і манітол, і вдвічі сильніше щодо пероксильних радикалів, ніж вітамін E.

  • Захист від психічних розладів. Доведено, що мелатонін має нейропротекторні властивості, запобігаючи розвитку нейродегенеративних захворювань та захищає від виникнення психічних розладів, наприклад, депресії.

  • Антивікова дія. Антиоксидантна дія гормону сну визначає також його антивіковий ефект. Нейтралізуючи вільні радикали, він попереджає загибель клітин та уповільнює процеси старіння.

  • Терапевтичні ефекти. З низьким рівнем мелатоніну виникають деякі вікові захворювання.

  • Імунний захист. Мелатонін діє як імунний буфер і стимулятор при імуносупресивних станах, а також як протизапальна сполука при загостренні імунних реакцій, таких як гостре запалення.

  • Захист від онкології. Простежується зв'язок між мелатоніном та гормонозалежними формами раку. За статистикою, у медсестер, які працюють у нічну зміну, вищі ризики розвитку раку грудної залози, а у чоловіків, які мають позмінну роботу, — пухлин передміхурової залози.

  • Формування та регенерація кісток. За допомогою специфічних рецепторів мелатонін контролює обмін у кістковій тканині та бере участь у походженні кісткової патології. Він стимулює утворення кісткової тканини, оптимізує її регенерацію.

  • Регулювання маси тіла. Як показують дослідження люди з ожирінням частіше страждають на різні порушення сну і мають нижчі показники мелатоніну в слині та 6-сульфатоксимелатоніну в сечі.

Цікаві факти про мелатонін /

Мелатонін (формула 5 methoxy-N-acetyltryptamine) - гормон, секретований епіфізом або шишковидною залозою з амінокислоти триптофан, яка бере участь у синтезі нейромедіатора серотоніну. Він був відкритий в 1958 професором дерматології Єльського університету Аароном Лерненом.

Мелатонін називають гормоном фотоперіодичності чи сну, оскільки його секреція суворо підпорядкована добовому ритму. Він синтезується в організмі протягом дня, з піковими нічними значеннями. Мелатонін існує й у синтетичній формі. Практично в усьому світі, зокрема й в Україні, препарати мелатоніну схвалені як натуральні продукти для здоров'я.

Білі таблетки
20170821-Pharmavit-73-LR.jpeg

Сировина для MELATONIN

"PHARMAVIT" - це незалежна сімейна фармацевтична компанія родом з Нідерландів, що працює в своїй галузі з 1999 року та спеціалізується, зокрема, на виробництві амінокислот, вітамінів, мінералів та різних корисних речовин, яких потребує організм людини. Саме ця інноваційна компанія і є постачальником сировини для  MELATONIN 5mg.

 

Натуральні компоненти, що входять у склад даного продукту, підтверджена міжнародними сертифікатами HACCP і API / GMP. Саме тому вибір сировини є очевидним - натуральні і високоякісні компоненти від компанії "PHARMAVIT" стали основою для нашого продукту.

Збалансуй себе

MELATONIN мокап_edited.png

MELATONIN

Фасовка: 90 капсул

К-сть порцій: 90

Термін придатності: 24 міс

Інгредієнти,  харчова цінність

Збільшуй рівень спокою та рівноваги.

Як правильно вживати?

1. Дістаньте 1 капсулу з банки.

2. Приймайте по 1 капсулу на день бажано за 30 хв перед сном, запивши водою або соком.

 

Даний продукт не є лікарським засобом. Перед застосуванням добавки обовʼязково проконсультуйтесь зі своїм тренером або кваліфікованим лікарем.

Універсальність.

Для кого підходить?

Нова біодобавка MELATONIN розроблена для всіх людей, що мають на меті позитивно вплинути на процеси травлення, простимулювати імунний захист, уповільнити старіння клітин, покращити обмінні процеси в організмі та стан м'язової тканини. Її використання особливо важливе для активних людей, які хочуть підтримувати оптимальну вагу тіла, не допускаючи перевтоми та безсоння.

 

MELATONIN – це єдиний надійний спосіб підтримки здорового сну та загального самопочуття.

sleep-position-1200x675_edited.jpg

ФІТНЕС-РЕЦЕПТИ, ПРОГРАМИ ТРЕНУВАНЬ, НОВИНКИ БРЕНДУ, ЦІКАВІ ФАКТИ - ОФІЦІЙНИЙ TELEGRAM-КАНАЛ.

+ 15% знижки на перше замовлення

bottom of page