top of page

SELEN-X

Біодобавка
SELEN-X.png
SELEN-X.png
SELEN-X.png
200MCG
SELEN PER SERVING
90
PORTIONS PER CONTAINER
#MADEINUKRAINE

Якість.

Надійність упаковки.

Якість є однією з найважливіших частин у виробництві нової добавки SELEN-X від POWERFUL PROGRESS – високоефективного продукту з дієвою формулою, яку створили технологи нашої компанії. Преміальна якість компонентів, дійсно максимальна натуральність та засвоюваність - це втілено в новому SELEN-X.

Особлива увага приділяється і упаковці комплексу біодобавки SELEN-X. Максимальна герметичність, укріплене дно банки, захисна мембрана для герметичного зберігання продукту, а також використання виключно безпечного харчового пластику HDPE.

5stars.png

Ступінь очистки продукту

Очистка від вуглеводів

Очистка від цукрів

Очистка від домішок

5stars.png
5stars.png

Укріплене дно

SELEN-X.png

Захисна мембрана

100% герметичність упакування

Харчовий безпечний

пластик PET-банки

ZERO
SUGAR
FREE
ASPARTAME
FREE
EMULSIFIERS

Чистота продукту.

Натуральність.

SELEN-X від бренду POWERFUL PROGRESS - це ще одна інноваційна біологічно активна добавка, яка збагачує ваш раціон селеном, життєво необхідним мікроелементом для підтримки здоров'я. Селен відіграє ключову роль в антиоксидантному захисті організму, боротьбі з вільними радикалами, підтримуючи таким чином здоров'я клітин та загальний добробут. Крім того, він необхідний для нормальної роботи серцево-судинної системи та ефективного функціонування щитовидної залози.

 

У SELEN-X повністю відсутні сторонні хімічні домішки, консерванти та емульгатори, а отже: добавка повністю натуральна та безпечна. Без цукру, смакових добавок, ароматизаторів та підсолоджувачів. Саме тому цю добавку можна вживати практично кожному, хто має на меті укріпити стан здоров'я свого організму.

Pills on Spoons_edited.jpg
HIGH
ВИСОКИЙ ВМІСТ СЕЛЕНУ
НА 1 ПОРЦІЮ КАПСУЛИ
100%
НАТУРАЛЬНІСТЬ ПРОДУКТУ
100%
ЗАСВОЮВАНІСТЬ ОРГАНІЗМОМ

Біологічно цінні природні компоненти.

Покращений стан здоров'я.

Вітамінний комплекс SELEN-X розроблений спеціально в першу чергу для тих, хто веде активний спосіб життя, займається спортом і витрачає багато сил під час тренувань та роботи. Що ж дає даний комплекс? 

 

Одна капсула добавки SELEN-X містить 200 мікрограм чистого селену, який допоможе ефективно підтримати належний мінеральний баланс в організмі та запобігти негативним проблемам зі здоров'ям, які викликані через дефіцит мінеральних речовин, – м'язова слабкість та постійна втома.

Регулярне вживання селену дасть вам такі чудові переваги для здоров'я:

  • Потужна антиоксидантна підтримка.

  • Посилення імунної функції.

  • Нормальний сперматогенез.

  • Здорове волосся та нігті.

  • Нормальна функція щитовидної залози.

  • Нижчий рівень холестерину.

  • Більш ефективне поглинання та використання білка.

Цікавий факт про селен /

В останні кілька років наука активно почала вивчати сіль селенопротеїнів на організм і виявила безліч невідомих раніше ефектів. Це призвело до того, що більш активно почали застосовувати добавки, що містять селен.

Ще у 2012 році в журналі Lancet було опубліковано статтю про в
плив селенопротеїнів на організм, і у ній увага сконцентрована на двох ключових моментах:

  1. Поповнювати дефіцит важливо і потрібно, оскільки він може призводити до порушення імунітету, підвищувати серцево-судинний ризик, знижувати фертильність та збільшувати ризик розвитку пухлин.

  2. Приймати селен за його достатнього вмісту в організмі не можна, бо надлишок його провокує розвиток цукрового діабету 2-го типу.

bigstock-Closeup-Of-Sporty-Muscular-Man-277273807-1-e1578590126742-1280x720_edited.jpg
20170821-Pharmavit-73-LR.jpeg

Сировина для SELEN-X /

"PHARMAVIT" - незалежна сімейна фармацевтична компанія родом з Нідерландів, що працює в своїй галузі з 1999 року та спеціалізується, зокрема, на виробництві амінокислот, вітамінів, мінералів та різних корисних речовин, яких потребує організм людини. Саме ця компанія і є постачальником сировини для  SELEN-X.

 

Вітаміни групи B, що входять у склад продукту, підтверджена міжнародними сертифікатами HACCP і API / GMP. Саме тому вибір сировини є очевидним - натуральні і високоякісні компоненти від компанії "PHARMAVIT" стали основою для нашого продукту.

Зміцни свій організм

SELEN-X.png

SELEN-X

Фасовка: 90 капсул

К-сть порцій: 90

Термін придатності: 24 міс

Інгредієнти,  харчова цінність

Зміцнюй своє здоров'я.

Як правильно вживати?

1. Дістаньте 1 капсулу з банки.

2. Приймайте по 1 капсулі на день зранку разом зі сніданком, запивши достатньою кількістю води або соку.

​​

Перед застосуванням проконсультуйтеся зі своїм тренером або кваліфікованим лікарем.

Універсальність.

Для кого підходить?

Біодобавка SELEN-X комплекс розроблена для всіх людей, як для професійних атлетів, любителів спорту, людей похилого віку, які хочуть зміцнити імунітет, підвищити стійкість організму до вірусних інфекцій, збільшити виробництво гормонів для щитовидної залози. 

 

Селен – це мікроелемент присутній у кожній клітині людини і є абсолютно необхідним підтримки відмінного здорового організму. SELEN-X швидко компенсує нестачу цього мінералу.

pexels-ready-made-3850727.jpg

ФІТНЕС-РЕЦЕПТИ, ПРОГРАМИ ТРЕНУВАНЬ, НОВИНКИ БРЕНДУ, ЦІКАВІ ФАКТИ - ОФІЦІЙНИЙ TELEGRAM-КАНАЛ.

+ 15% знижки на перше замовлення

bottom of page