top of page
21475099.jpg

#POWERFUL ЯКІСТЬ

ДІЗНАЙТЕСЯ, ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ СТВОРЕННЯ ВИСОКОЯКІСНОГО СПОРТИВНОГО ХАРЧУВАННЯ

"Ми віримо, що першокласна якість - це інвестиція, яку Ви вкладаєте в себе сьогодні, щоб стати кращим і сильнішим завтра. Саме тому продукти бренду POWERFUL PROGRESS виготовляються згідно найвищих міжнародних стандартів якості і з компонентів від виробників світового рівня."

СТРАТЕГІЧНІ ПАРТНЕРИ

ПОСТАЧАЛЬНИКИ СИРОВИНИ СВІТОВОГО РІВНЯ ДЛЯ НАШИХ ПРОДУКТІВ

СИРОВАТКОВИЙ БІЛОК

 

"Sachsenmilch Leppersdorf" GmbH - відома німецька компанія з переробки молочної продукції, що входить в міжнародний молочний концерн "MÜLLER". Саме на цьому високотехнологічному  заводі, що розташований у м. Лепперсдорф, Східна Німеччина, виробляється основна сировина для наших продуктів - концентрат сироваткових білків.

 

Концентрат білка WPC 80 INSTANT* - основна сировина для наших протеїнів 100% WHEY PROTEIN INSTANT, та білковий компонент у гейнерах SUPER MASS GAINER i CARBO MASS GAINER та протеїнових баточниках X-BAR.

3kb3daorofbtnu83iwt2yw86x5f9rvxu.jpeg
Lysi_factory-scaled.jpeg

РИБ'ЯЧИЙ ЖИР ОМЕГА-3

 

Високотехнологічна компанія-виробник "LISY" - заснована ще у 1938 році випускає свою продукцію,  світовий лідер з виробництва  жирних кислот. Риб'ячий жир видобувають тільки у вибраних регіонах з глибокодних холодних вод Атлантичного океану поблизу берегів Норвегії та Ісландії.

Саме ця ісландська компанія і є постачальником високоякісного і очищеного риб'ячого жиру для нашого продукту - ATLANTIC OMEGA-3. 

АМІНОКИСЛОТИ, КРЕАТИНИ

Німецька біотехнологічна компанія "AMINO GmbH" - сучасний завод, що розташований в м. Фрельдштедт, центральна Німеччина і випускає дійсно великий асортимент харчових інгредієнтів, які ми використовуємо у наших продуктах.

Амінокислоти, креатин моногідрат, бета-аланін, цитрулін малат та інші компоненти - основні інгредієнти для таких продуктів, як комплекс амінокислот AMINO BCAA 2:1:1, глютамін GLUTA-X, жироспалювач CARNI-X, високоочищений креатин моногідрат CREA-TOR MICRONIZED, бустер тестостерону TRIBU-X та передтренувальний комплекс N.O.BOMB.

6_zu_3_header_amino_4.jpeg
69763_006.jpg

ЯЄЧНИЙ ПРОТЕЇН

 

Завдяки використанню новітньої технології очистки білків, 100% EGG PROTEIN є знежиреним на цілих 99,3%. Основна сировина, а саме яєчний альбумін для нашого протеїну, використовується від відомої нідерландської компанії "DEPS - Dutch Egg Powder Solutions" - сучасного заводу, що знаходиться в графстві Хорнелан, Нідерланди.

Саме з цього сучасного високотехнологічного заводу і виробляється EGG ALBUMEN POWDER 90 - головний компонент для наших яєчних протеїнів 100% EGG PROTEIN.

ВІТАМІНИ І МІНЕРАЛИ

 

Корпорація "DVA HEALTH & NUTRITION GMBH" - німецька міжнародна компанія, що працює в харчовій галузі з 2007 року та спеціалізується, зокрема, на виробництві амінокислот, вітамінів та мінералів. Саме ця компанія і є постачальником комплексу вітамінів та амінокислот для нашого MULTI-X.

 

Якість вітамінно-мінерального комплексу підтверджена міжнародними сертифікатами HACCP і API / GMP. Саме тому вибір сировини для MULTI-X є очевидним - дорогі, натуральні і високоякісні компоненти від компанії "DVA" стали основою для нашого продукту.

Farmacevtska-industrija_edited.jpg
storck-gebaeude.jpg

СМАКОВІ ДОБАВКИ

 

"CONDETTA GmbH" - німецький виробник харчових інгредієнтів, ароматизаторів, підсолоджувачів та інших добавок, що базується в Галлі / Вестфалії в північно-західній Німеччині та входить до міжнародної групи "STORCK". Саме завдяки цим німецьким високоякісним смаковим добавкам наші продукти мають чудові збалансовані смаки і аромати, а безпечність цих компонентів підтверджена незалежними європейськими лабораторіями.

СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ

ОФІЦІЙНА СЕРТИФІКАЦІЯ ВСІХ ПРОДУКТІВ НАШОГО БРЕНДУ.
IMG_4276.JPG
photo_2021-09-23_15-52-13.jpg

Розробка сертифікації ISO 22000 HACCP.

HACCP - це система контролю якості на харчовому підприємстві, впровадження якої здійснюється відповідно до міжнародного стандарту ISO 22000 HACCP. Незабаром компанія POWERFUL PROGRESS отримає такий сертифікат.

ЯК СТАТИ НАШИМ ПОСТАЧАЛЬНИКОМ?

Наша компанія відкрита до нових взаємовигідних угод та контрактів на постачання необхідної нам сировини, упаковки та багато іншого. Заповніть заявку, вказану нижче, і ми оперативно розглянемо Вашу пропозицію.

Вашу пропозицію отримано! Наш комерційний директор оцінить Вашу пропозицію в найближчі дні!

ГОЛОВНИЙ ОФІС

Україна, м. Івано-Франківськ, вул. Бельведерська 32 А, бізнес-центр "Легенда-Лофт", 12-ий поверх, офіс №6.

Ми відкриті з 10:00 до 17:00, з ПН по ПТ.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

097 281 60 44
066 570 21 01

063 215 47 87

powerful_progress@pm.me

bottom of page