top of page
21475099.jpg

#POWERFUL ЯКІСТЬ

ДІЗНАЙТЕСЯ, ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ СТВОРЕННЯ ВИСОКОЯКІСНОГО СПОРТИВНОГО ХАРЧУВАННЯ

Ми віримо, що першокласна якість - це інвестиція, яку Ви вкладаєте в себе сьогодні, щоб стати кращим і сильнішим завтра. Саме тому продукти бренду POWERFUL PROGRESS виготовляються згідно найвищих міжнародних стандартів якості і з компонентів від виробників світового рівня.

СТРАТЕГІЧНІ ПАРТНЕРИ

ПОСТАЧАЛЬНИКИ СИРОВИНИ СВІТОВОГО РІВНЯ ДЛЯ НАШИХ ПРОДУКТІВ

СИРОВАТКОВИЙ БІЛОК

 

"Sachsenmilch Leppersdorf" GmbH - відома німецька компанія з переробки молочної продукції, що входить в міжнародний молочний концерн "MÜLLER". Саме на цьому високотехнологічному  заводі, що розташований у м. Лепперсдорф, Східна Німеччина, виробляється основна сировина для наших продуктів - концентрат сироваткових білків.

 

Концентрат білка WPC 80 INSTANT* - основна сировина для наших протеїнів 100% WHEY PROTEIN INSTANT, та білковий компонент у гейнерах SUPER MASS GAINER i CARBO MASS GAINER та протеїнових баточниках X-BAR.

3kb3daorofbtnu83iwt2yw86x5f9rvxu.jpeg
Lysi_factory-scaled.jpeg

РИБ'ЯЧИЙ ЖИР ОМЕГА-3

 

Високотехнологічна компанія-виробник "LISY" - заснована ще у 1938 році випускає свою продукцію,  світовий лідер з виробництва  жирних кислот. Риб'ячий жир видобувають тільки у вибраних регіонах з глибокодних холодних вод Атлантичного океану поблизу берегів Норвегії та Ісландії.

Саме ця ісландська компанія і є постачальником високоякісного і очищеного риб'ячого жиру для нашого продукту - ATLANTIC OMEGA-3. 

АМІНОКИСЛОТИ, КРЕАТИНИ

Німецька біотехнологічна компанія "AMINO GmbH" - сучасний завод, що розташований в м. Фрельдштедт, центральна Німеччина і випускає дійсно великий асортимент харчових інгредієнтів, які ми використовуємо у наших продуктах.

Амінокислоти, креатин моногідрат, бета-аланін, цитрулін малат та інші компоненти - основні інгредієнти для таких продуктів, як комплекс амінокислот AMINO BCAA 2:1:1, глютамін GLUTA-X, жироспалювач CARNI-X, високоочищений креатин моногідрат CREA-TOR MICRONIZED, бустер тестостерону TRIBU-X та передтренувальний комплекс N.O.BOMB.

6_zu_3_header_amino_4.jpeg
69763_006.jpg

ЯЄЧНИЙ ПРОТЕЇН

 

Завдяки використанню новітньої технології очистки білків, 100% EGG PROTEIN є знежиреним на цілих 99,3%. Основна сировина, а саме яєчний альбумін для нашого протеїну, використовується від відомої нідерландської компанії "DEPS - Dutch Egg Powder Solutions" - сучасного заводу, що знаходиться в графстві Хорнелан, Нідерланди.

Саме з цього сучасного високотехнологічного заводу і виробляється EGG ALBUMEN POWDER 90 - головний компонент для наших яєчних протеїнів 100% EGG PROTEIN.

ВІТАМІНИ І МІНЕРАЛИ

 

Корпорація "DVA HEALTH & NUTRITION GMBH" - німецька міжнародна компанія, що працює в харчовій галузі з 2007 року та спеціалізується, зокрема, на виробництві амінокислот, вітамінів та мінералів. Саме ця компанія і є постачальником комплексу вітамінів та амінокислот для нашого MULTI-X.

 

Якість вітамінно-мінерального комплексу підтверджена міжнародними сертифікатами HACCP і API / GMP. Саме тому вибір сировини для MULTI-X є очевидним - дорогі, натуральні і високоякісні компоненти від компанії "DVA" стали основою для нашого продукту.

Farmacevtska-industrija_edited.jpg
storck-gebaeude.jpg

СМАКОВІ ДОБАВКИ

 

"CONDETTA GmbH" - німецький виробник харчових інгредієнтів, ароматизаторів, підсолоджувачів та інших добавок, що базується в Галлі / Вестфалії в північно-західній Німеччині та входить до міжнародної групи "STORCK". Саме завдяки цим німецьким високоякісним смаковим добавкам наші продукти мають чудові збалансовані смаки і аромати, а безпечність цих компонентів підтверджена незалежними європейськими лабораторіями.

СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ

ОФІЦІЙНА СЕРТИФІКАЦІЯ ВСІХ ПРОДУКТІВ НАШОГО БРЕНДУ.
IMG_4276.JPG
photo_2021-09-23_15-52-13.jpg
Знімок екрана 2023-06-20 о 02.59.38.png

ЯК СТАТИ НАШИМ ПОСТАЧАЛЬНИКОМ?

Наша компанія відкрита до нових взаємовигідних угод та контрактів на постачання необхідної нам сировини, упаковки та багато іншого. Заповніть заявку, вказану нижче, і ми оперативно розглянемо Вашу пропозицію.

Вашу пропозицію отримано! Наш комерційний директор оцінить Вашу пропозицію в найближчі дні!

ГОЛОВНИЙ ОФІС

Україна, м. Івано-Франківськ, вул. Бельведерська 32 А, бізнес-центр "Легенда-Лофт", 12-ий поверх, офіс №10.

Ми відкриті з 10:00 до 17:00, з ПН по ПТ.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

097 281 60 44
066 570 21 01

063 215 47 87

info@powerful-progress.com

bottom of page