top of page

FOCUS-X

Біодобавка
FOCUS-X.png
FOCUS-X.png
FOCUS-X.png
130MG
KOREAN GINSENG EXTRACT PER SERVING
100MG
GUARANA EX
TRACT PER SERVING
50MG
MAGNESIUM PER SERVING
#MADEINUKRAINE

Якість.

Надійність упаковки.

Якість є найважливішою частиною у виробництві вітамінно-мінерального комплексу FOCUS-X від бренду POWERFUL PROGRESS – високоефективного продукту з революційною формулою, яку розробили технологи компанії. Преміальна якість компонентів, максимальна натуральність та засвоюваність організмом - це все втілено в FOCUS-X.

Особлива увага приділяється й упаковці вітамінно-мінерального комплексу FOCUS-X. Максимальна герметичність, укріплене дно банки, захисна мембрана для герметичного  зберігання продукту, а також використання харчового пластику HDPE.

5stars.png

Ступінь очистки продутку

Очистка від вуглеводів

Очистка від цукрів

Очистка від домішок

5stars.png
5stars.png
FOCUS-X.png

Захисна мембрана

100% герметичність упакування

Харчовий безпечний

пластик PET-банки

Укріплене дно

ZERO
SUGAR
FREE
ASPARTAME
FREE
EMULSIFIERS

Чистота продукту.

Натуральність.

FOCUS-X від POWERFUL PROGRESS – це інноваційна добавка, розроблена для покращення концентрації та зміцнення когнітивних функцій. Завдяки унікальному поєднанню вітамінів і рослинних екстрактів, FOCUS-X сприяє стимуляції мозкової активності, поліпшенню кровообігу і підвищенню концентрації уваги. Цей продукт є ідеальним вибором для людей, які прагнуть посилити свої розумові здібності, покращити пам'ять та підтримати здоров'я нервової системи..

 

У вітамінно-мінеральному комплексі FOCUS-X повністю відсутні сторонні хімічні домішки, консерванти та емульгатори, а отже: добавка повністю натуральна. Без цукру, смакових добавок, ароматизаторів та підсолоджувачів. Саме тому цю добавку можна вживати практично кожному, хто має на меті укріпити своє здоров'я в цілому.

4
ВИДИ ВІТАМІНІВ ГРУПИ В та С
З ВИСОКОЮ БІОЛОГІЧНОЮ ЦІННІСТЮ
100%
НАТУРАЛЬНІСТЬ КОМПОНЕНТІВ
MAX
КОНЦЕНТРАЦІЯ ТА ФОКУСУВАННЯ

Стимуляція роботи мозку

Підвищення концентрації.

Добавка FOCUS-X значно покращує концентрацію. Вміст рослинних екстрактів, як екстракт корейського женьшеню, екстракт зеленого чаю, екстракт гуарани, а також залізо і магній допомагають стимулювати організм, підвищити концентрацію і забезпечити кращий кровообіг. Цей продукт є ідеальним рішенням для кожного, яка потребує покращення пам'яті та зміцнення нервової системи.

 

Особливо варто наголосити на тому, що в кожній таблетці FOCUS-X міститься добова норма вітамінів B6, В1, B12, а також вітамін С, які відіграють важливу структурну та функціональну роль в організмі людини, зокрема забезпечують життєдіяльність клітин, зростання та розвиток тканин.

FOCUS-X - це ноотроп?

Ноотропи також відомі як "розумні ліки" або "їжа для мозку." На жаль, їхні ефекти не досягають якості "NZT" в кіно "Області темряви", де при прийому 1-ої таблетки у головного героя різко підвищуєтсья мозкова активність. Вони можуть покращити пам’ять, концентрацію та здатність до навчання.  Ще наші предки, досліджуючи навколишнє середовище, напевно натрапляли на рослини та листя, які, пережовуючи, допомагали їм стимулювати свій розум. Це дозволяло їм не зупинятися на досягнутому та виводило їхні вміння на вищий рівень. Просто вони не називали ці дари природи ноотропами, а, ймовірно, мали для них більш народні назви. Насправді, цей сучасний термін увійшов у вжиток в середині 1960-х років.

 

FOCUS-X - це по суті також вважається частково ноотропною добавкою, адже покращує концентрацію та підсилює короткострокову і довгострокову пам'ять,  сприяє підвищення рівню уважності, і навіть призупиняє процеси старіння мозку. Деякі дослідження довели, що вживання таких добавок дійсно підвищує мозкову діяльність людини при правильному дозуванні та формулі самої добавки.

Скануюча гарнітура
Снимок экрана 2021-06-08 в 16.25.54.png

Сировина для FOCUS-X /

Корпорація "DVA HEALTH & NUTRITION GMBH" - німецька міжнародна компанія, що працює в харчовій галузі з 2007 року та спеціалізується, зокрема, на виробництві амінокислот, вітамінів та мінералів. Саме ця компанія і є постачальником комплексу вітамінів та амінокислот для нашого FOCUS-X.

 

Якість вітамінно-мінерального комплексу підтверджена міжнародними сертифікатами HACCP і API / GMP. Саме тому вибір сировини для FOCUS-X є очевидним - дорогі, натуральні і високоякісні компоненти від компанії "DVA" стали основою для нашого продукту.

Підвищуй потужність

свого мозку.

FOCUS-X.png

FOCUS-X

Фасовка: 90 таблеток

К-сть порцій: 90

Термін придатності: 24 міс

Інгредієнти,  харчова цінність

Зміцнюй своє здоров'я.

Як правильно вживати?

1. Дістаньте з банки 1 капсулу.

2. Приймайте одну капсулуна добу, запивши великою кількістю води або соку.

3. Приймайте 1 раз / день разом з прийомами їжі.

​​

Перед застосуванням проконсультуйтеся зі своїм тренером або кваліфікованим лікарем.

Універсальність.

Для кого підходить?

Вітамінно-мінеральний комплекс FOCUS-X розроблений спеціально для людей, які ведуть активний спосіб життя і професійних спортсменів. Оскільки в FOCUS-X міститься повний набір необхідних вітамінів та мінералів, то його можуть приймати і люди, які бажають покращити свій ментальний стан здоров'я, розумову працездатність та значно покращити рівень мозкової діяльності, що в свою чергу позитивно впливає на результативність у роботі та навчанні.

Білі таблетки

ФІТНЕС-РЕЦЕПТИ, ПРОГРАМИ ТРЕНУВАНЬ, НОВИНКИ БРЕНДУ, ЦІКАВІ ФАКТИ - ОФІЦІЙНИЙ TELEGRAM-КАНАЛ.

+ 15% знижки на перше замовлення

bottom of page