top of page

BALANCE-X

Вітамінно-мінеральний комплекс
BALANCE-X.png
BALANCE-X.png
BALANCE-X.png
240.5MG
MAGNESIUM CITRATE PER SERVING
100MG
GABA PER SERVING
#MADEINUKRAINE

Якість.

Надійність упаковки.

Якість є однією з найважливіших частин у виробництві нової добавки BALANCE-X від POWERFUL PROGRESS – високоефективного продукту з дієвою формулою, яку створили технологи нашої компанії. Преміальна якість компонентів, дійсно максимальна натуральність та засвоюваність - це втілено в новому BALANCE-X.

Особлива увага приділяється і упаковці комплексу біодобавки BALANCE-X. Максимальна герметичність, укріплене дно банки, наявна захисна мембрана для 100% герметичного зберігання, а також використання виключно безпечного харчового пластику HDPE.

5stars.png

Ступінь очистки продукту

Очистка від вуглеводів

Очистка від цукрів

Очистка від домішок

5stars.png
5stars.png

Укріплене дно

BALANCE-X.png

Захисна мембрана

100% герметичність упакування

Харчовий безпечний

пластик PET-банки

ZERO
SUGAR
FREE
ASPARTAME
FREE
EMULSIFIERS

Чистота продукту.

Натуральність.

BALANCE-X від PROGRESS PROGRESS – це добавка, створена підтримки нервової системи та емоційного рівноваги. Цей продукт допомагає знизити стрес і покращити якість сну, поєднуючи потужні адаптогени та важливі поживні речовини. Добавка ще активно допомагає відновити природний баланс енергії, підвищуючи витривалість та знижуючи втому. 

 

У BALANCE-X повністю відсутні сторонні хімічні домішки, консерванти та емульгатори, а отже: добавка повністю натуральна та безпечна. Без цукру, смакових добавок, ароматизаторів та підсолоджувачів. Натуральні компоненти продукту сприяють зняттю напруги та стресу, покращуючи загальний емоційний стан.

1.4 mg
ВМІСТ ВІТАМІНУ В6
НА ОДНУ ПОРЦІЮ
100 mg
ЕКСТРАКТ КОРЕНЯ АШВАГАНДИ
100 mg
ВІТАМІНУ ІНОЗИТОЛУ В ОДНІЙ КАПСУЛІ

Біологічно цінні природні компоненти.

Збаласнований стан організму.

Вітамінний комплекс BALANCE-X розроблений спеціально в першу чергу для тих, хто хоче збалансувати стан своєї нервової системи та загального емоційного стану. Що ж ще дає даний комплекс? 

 

Одна капсула високоефективної добавки BALANCE-X містить цілий перелік цінних компонентів:

  • ашваганда – відома своїми потужними адаптогенними властивостями

  • магній - ідеально підходить для нормалізації роботи нервової системи

  • гамма-аміномасляна кислота - компонент, що сприяє релаксації організму

  • інозитол - безцінний вітамін, що ефективно підтримує мозкову активність

  • вітамін В6 – важливий компонент для покращення емоційного здоров'я

Наукові дослідження /

Ашваганда, один з основних важливих компонентів BALANCE-X, є цінним доповненням для всіх спортсменів та фізично активних людей. Доведено, що ашваганда має чудові адаптогенні властивості, що допомагають знизити рівень стресу і підвищити стійкість організму до фізичного навантаження.

В одному із досліджень на людях, які приймали добавку та плацебо, стало відомо, що у суб’єктів дослідження, які приймали ашваганду  у кількості 300 мг високонцентрованої добавки два рази на день на протязі 60-ти днів спостерігалося значне зниження рівня гормону стресу у порівнянні з піддослідними, які вживали плацебо. Дослідження було проведене на 64-х добровольцях та було опубліковане у авторитетному журналі Індійської психологічної медицини.

Ще один цікавий експеримент був серед 64 пацієнтів із хронічним стресом продемонстрував: прийом добавки із ашвагандою допомагає знизити рівень тривожності та безсоння на ~67-69%. Інше шеститижневе випробування дало аналогічні результати: у 88% учасників тривожність знизилася на цілих 50%.

Image by Akshay Chauhan
20170821-Pharmavit-73-LR.jpeg

Сировина для BALANCE-X /

"PHARMAVIT" - це незалежна сімейна фармацевтична компанія родом з Нідерландів, що працює в своїй галузі з 1999 року та спеціалізується, зокрема, на виробництві амінокислот, вітамінів, мінералів та різних корисних речовин, яких потребує організм людини. Саме ця інноваційна компанія і є постачальником сировини для  BALANCE-X.

 

Всі компоненти, що входять у склад продукту, підтверджена міжнародними сертифікатами HACCP і API / GMP. Саме тому вибір сировини є очевидним - натуральні і високоякісні компоненти від компанії "PHARMAVIT" стали основою для нашого продукту.

Збалансуй себе

BALANCE-X.png

BALANCE-X

Фасовка: 90 капсул

К-сть порцій: 45

Термін придатності: 24 міс

Інгредієнти,  харчова цінність

Збільшуй рівень спокою та рівноваги.

Як правильно вживати?

1. Дістаньте 1 капсулу з банки.

2. Приймайте по 1 капсулі на день разом із прийомом їжі, запивши достатньою кількістю води або соку.

​​

Перед застосуванням добавки проконсультуйтесь зі своїм тренером або кваліфікованим лікарем.

Універсальність.

Для кого підходить?

Нова біодобавка BALANCE-X розроблена для всіх людей, що мають на меті забезпечити комплексну підтримку організму, допомагаючи залишатись спокійним та сфокусованим навіть за умов високого стресу.

 

BALANCE-X – це ключ до гармонії внутрішніх процесів, які підтримують ваш організм на шляху здоров'я. Ексклюзивна формула сприяє нормалізації обміну речовин, що є важливим для підтримки здоров'я в цілому.

pexels-karolina-grabowska-4047109.jpg

ФІТНЕС-РЕЦЕПТИ, ПРОГРАМИ ТРЕНУВАНЬ, НОВИНКИ БРЕНДУ, ЦІКАВІ ФАКТИ - ОФІЦІЙНИЙ TELEGRAM-КАНАЛ.

+ 15% знижки на перше замовлення

bottom of page