top of page

ATLANTIC OMEGA-3

Риб'ячий жир
omega-3.png
omega-3.png
omega-3.png
1000MG
ICELANDIC FISH OIL PER SERVING
300MG
PURE OMEGA-3 PER SERVING
#MADEINUKRAINE

Якість.

Надійність упаковки.

Якість є найважливішою частиною у виробництві риб'ячого жиру ATLANTIC OMEGA-3 від бренду POWERFUL PROGRESS – продукт на основі риб’ячого жиру, що видобувається з глибоководних риб, які живуть у холодних водах Норвегії та Ісландії. Потреба організму людини в ОМЕГА-3 жирних кислотах надзвичайно висока, їх достатня кількість забезпечує нормальну роботу безлічі функцій організму.

Особлива увага приділяється й упаковці рибячого жиру ATLANTIC OMEGA-3. Максимальна герметичність, укріплене дно банки, захисна мембрана для герметичного  зберігання продукту, а також використання безпечного харчового пластику HDPE.

5stars.png

Ступінь очистки продутку

Очистка від вуглеводів

Очистка від жирів

Очистка від домішок

5stars.png
5stars.png
omega-3.png

Захисна мембрана

100% герметичність упакування

Харчовий безпечний

пластик PET-банки

Укріплене дно

ZERO
SUGAR
FREE
ASPARTAME
FREE
EMULSIFIERS

Чистота продукту.

Натуральність.

Джерелом у виробництві ATLANTIC OMEGA-3 служить риб'ячий жир з риб північних районів Норвегії та Ісландії, оскільки саме з цих районів риби мають найбільший вміст DHA / EPA. Риб'ячий жир корисний не тільки для спортсменів, а й для всіх людей без обмеження, що піклуються про своє здоров'я. Адже добавка підтримує роботу мозку та суглобів і захищає від серцево-судинних захворювань.

 

У риб'ячому жирі ATLANTIC OMEGA-3 повністю відсутні сторонні хімічні домішки, консерванти та емульгатори, а вода, яка використовується у желатиновій капсулі,  проходить цілих 5 ступенів фільтрації повно циклу та повторної дистиляції.

29FISHOIL-videoSixteenByNineJumbo1600_edited.jpg
1000MG
ВИСОКОЯКІСНОГО РИБ'ЯЧОГО ЖИРУ
6.7MG
ЧИСТОГО ВІТАМІНУ Е НА ПОРЦІЮ
100%
ЗАСВОЮВАНІСТЬ

Повна підтримка організму.

Корисність та захист.

Прийом риб'ячого жиру ATLANTIC OMEGA-3 має профілактичну дію на органи зору, перешкоджає виникненню запальних процесів, покращує стан шкіри, волосся, нігтів, необхідний для роботи мозку і нервової системи, його прийом знижує рівень холестерину  і що важливо покращує анаболізм, який так необхідний для набору м'язової маси в бодібілдингу.

І ще один цікавий факт: щоденний прийом ATLANTIC OMEGA-3 нормалізує в'язкість крові, а також перешкоджає розвитку тромбозів. Омега-3 виявилися особливо ефективні для зниження рівня атерогенних тригліцеридів в крові, а також "поганого" холестерину - ліпопротеїдів низької щільності.

Цікаві факти про OMEGA-3 /

Вчені з Гарвардського університету, Школи громадського здоров'я Чана та лікарні ім. Бригама проаналізували 13 досліджень, в яких брали участь майже 128 000 людей. Вони хотіли виявити будь-який зв'язок між добавками ОМЕГА-3 та ризиком серцевих нападів, інсультів, ішемічної хвороби серця та від інших серцево-судинних захворювань.

Дослідники виявили, що в порівнянні з людьми, які приймали плацебо, у тих, хто приймав щоденні добавки ОМЕГА-3, ризик серцевих нападів та смерті від ішемічної хвороби серця на 8% нижчий.

917A3558 (2).jpg
Lysi_factory-scaled.jpeg

Сировина для ATLANTIC OMEGA-3 /

Високотехнологічна компанія-виробник "LISY" - світовий лідер з виробництва риб'ячого жиру та Омеги, заснований ще у 1938 році випускає свою продукцію. Саме ця компанія і є постачальником риб'ячого жиру для нашого ATLANTIC OMEGA-3, який видобувають з глибокодних холодних вод Атлантичного океану біля берегів Норвегії та Ісландії.

 

Якість Омеги-3 підтверджена сертифікатами HACCP і API / GMP. Саме тому вибір сировини для ATLANTIC OMEGA-3 є очевидним - дорогий і високоякійсний риб'ячий жир, так звана ОМЕГА-3, від ісландської компанії став основою для нашого продукту.

Зміцни своє здоров'я

omega-3.png

ATLANTIC OMEGA-3

Фасовка: 90 капсул

К-сть порцій: 90

Термін придатності: 24 міс

Інгредієнти,  харчова цінність

Універсальність.

Для якого спорту підходить?

Рибячий жир ATLANTIC OMEGA-3 - це універсальна корисна добавка, яка чудово підходить як для професійних атлетів, так і новачків спорту, та навіть для дітей! Теніс, футбол, бодібілдинг, біг, велоспорт, фітнес та навіть плавання та всі інші види спорту - для всіх цих видів активностей ОМЕГА-3 є ідеальним необхідним доповненням до правильного раціону людини, яка активно займається спортом.

Зміцнюй своє здоров'я.

Як правильно вживати?

1. Дістаньте з банки 1-2 капсули.

2. Приймайте один раз на добу, запивши великою кількістю води або соку.

3. Приймайте кожного дня разом з прийомом їжі.

​​

Перед застосуванням проконсультуйтеся зі своїм тренером або кваліфікованим лікарем.

IMAGE 2023-03-17 10_25_24.jpg

ФІТНЕС-РЕЦЕПТИ, ПРОГРАМИ ТРЕНУВАНЬ, НОВИНКИ БРЕНДУ, ЦІКАВІ ФАКТИ - ОФІЦІЙНИЙ TELEGRAM-КАНАЛ.

+ 15% знижки на перше замовлення

bottom of page