HEALTH & WELLNESS

ATLANTIC-OMEGA-3

VITAMIN E
6.7MG
OMEGA-3
300MG
FISH OIL
1000MG

Смаки: без смаку.

Упаковка: 90 капсул.

Підходить для видів спорту: фітнес, біг, велоспорт, плавання, теніс, футбол, волейбол, кросфіт, кардіотренінг, аквааеробіка.

Як приймати?

1. Дістаньте з банки 1-2 капсули.

2. Приймайте один раз на добу, запивши великою кількістю води або соку.

3. Приймайте кожного дня разом з прийомом їжі.

Перед застосуванням проконсультуйтеся зі своїм тренером або кваліфікованим лікарем.

Про ATLANTIC OMEGA-3

ATLANTIC OMEGA-3 від POWERFUL PROGRESS – продукт на основі риб’ячого жиру, що видобувається з глибоководних риб, які живуть у холодних водах Норвегії та Ісландії. Компанія використовує сировину від відомого ісландського бренду «Lisy» - найбільшого виробника Омеги-3 в світі. Потреба організму людини в ОМЕГА-3 жирних кислотах надзвичайно висока, їх достатня кількість забезпечує нормальну роботу безлічі функцій організму. Для спортсменів, які займаються бодібілдингом достатня кількість омеги-3 просто необхідна, оскільки їх потреба в даному виді спорту надзвичайно важлива.

Джерелом у виробництві ATLANTIC OMEGA-3 служить риб'ячий жир з риб північних районів, оскільки саме з цих районів риби мають найбільший вміст DHA / EPA. Риб'ячий жир корисний не тільки для спортсменів, а й для всіх людей без обмеження, що піклуються про своє здоров'я. Адже добавка підтримує роботу мозку та суглобів і захищає від серцево-судинних захворювань.

Зокрема прийом риб'ячого жиру має профілактичну дію на органи зору, перешкоджає виникненню запальних процесів, покращує стан шкіри, волосся, нігтів, необхідний для роботи мозку і нервової системи, його прийом знижує рівень холестерину  і що важливо покращує анаболізм, який так необхідний для набору м'язової маси в бодібілдингу.

І ще один цікавий факт: щоденний прийом ATLANTIC OMEGA-3 нормалізує в'язкість крові, а також перешкоджає розвитку тромбозів. Омега-3 жирні кислоти виявилися особливо ефективні для зниження рівня атерогенних тригліцеридів в крові, а також "поганого" холестерину - ліпопротеїдів низької щільності.

 

Ключові переваги ATLANTIC OMEGA-3:

  • 1000 мг Омега-3 в одній капсулі (EPA 18% / DHA 12%)

  • Покращує стан серцево-судинної системи

  • Прискорює відновні процеси після фізичних навантажень

  • Покращує анаболізм для набору м’язової маси

  • Є необхідним для активної роботи кори головного мозку і сітківки ока

  • Підтримує здоров’я суглобів і захищає від утворення тромбів у крові

​Якщо у Вас є власний інтернет-магазин чи сторінка магазину у соцмережах, Ви можете безкоштовно завантажити наші матеріали - фото та описи продукції, опис компанії та логотипи.

ЦІКАВИЙ ФАКТ

8 вересня 2004 року, U. S. Food and Drug Administration офіційно визнала ефективність Омега-3 жирних кислот, і заявила, що «не остаточні, але цілком обгрунтовані дослідження показують, що споживання EPA і DHA жирних кислот зменшує ризик коронарної хвороби серця». В даний час, практично всі офіційні установи охорони здоров'я згодні з корисними властивостями Омега-3 жирних кислот, і не тільки пов'язані з кардіоваскулярних захворювань, але і багатьма іншими.

ПРОДУКТИ

НАВІГАЦІЯ

ІНФОРМАЦІЯ

VITAMIN С

© 2014-2020.

POWERFUL PROGRESS. INC

ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ

+38(097)-281-60-44

+38(063)-215-47-87

+38(066)-570-21-01

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАС

  • YouTube - черный круг
  • Facebook - черный круг
  • Instagram - черный круг