top of page
Деревянная архитектура

the world is changing.
we change too.

CASEINE банан (6).png
CASEINE банан (6).png
CASEINE банан (6)_edited.png
CASEINE банан (6).png
0.5G
TOTAL FATS
24.7G
PROTEIN PER SERVING
1.4G
TOTAL CARBS
#MADEINUKRAINE

Преміум якість.

Надійність упаковки.

Якість є найважливішою частиною у виробництві MICELAR CASEINE PROTEIN - біологічно цінного міцелярного казеїну, доповненого необхідною кількістю білкової фракції саме молочної сироватки,  однієї з популярних спортивної добавки нашого бренду. MICCELAR CASEINE PROTEIN вирізняється найвищим ступенем очистки від жирів, цукрів, вуглеводів та інших зайвих домішок.

Особлива увага приділяється упаковці протеїну. Максимальна герметичність, укріплене дно банки, захисна мембрана для герметичного зберігання продукту, а також використання безпечного харчового пластику HDPE.

5stars.png
5stars.png

Ступінь очистки продукту

Очистка від вуглеводів

Очистка від жирів

Очистка від домішок

5stars.png
CASEINE банан (6).png

Захисна мембрана

100% герметичність упакування

Безпечний харчовий  пластик

Укріплене дно

MINIMAL
SUGAR
FREE
LACTOSE
LOW
FATS

Чистота продукту.

Висока натуральність.

Завдяки надзвичайно високій біологічній цінності білків MICELLAR CASEINE PROTEIN є передовим та унікальним продуктом у оновленій лінії продуктів POWERFUL PROGRESS. Міцелярний казеїн являє собою гігантську колоїдну молекулу, яка завдяки своїй особливій структурі являє собою білок, що повільно поглинається. Складний склад міцелярного казеїну забезпечує довгострокове харчування м'язових тканин. Він чудово підходить для прийому перед сном або під час тривалої поїздки, тому що засвоєння білків на основі казеїну може тривати кілька годин.

Які собливості протеїну MICELLAR CASEINE PROTEIN від POWERFUL PROGRESS? Потрапляючи до травного тракту, MICELLAR CASEINE збивається в міцели. Вони поступово розщеплюються, вивільняючи білкові молекули та підживлюючи м'язи будівельним матеріалом протягом 6-8 годин. За рахунок утворення великих міцел БАД також не пошкоджує слизову оболонку ШКТ. Комплекс пробіотиків та пребіотиків у складі міцелярного казеїну відновлює нормальну мікрофлору кишечника, що благотворно впливає не лише на процеси травлення, а й на імунітет. Ще один аргумент на користь застосування казеїнового протеїну - найвища якість цього фосфопротеїну, що вигідно виділяє його серед інших білків і тваринного, і рослинного походження.

18
КОМПЛЕКС НЕЗАМІННИХ АМІНОКИСЛОТ
87%
МАСОВА ЧАСТКА ІЗОЛЯТУ БІЛКА НА ПОРЦІЮ
4940MG
L-ГЛЮТАМІНУ НА ПОРЦІЮ

Багатий вміст продукту.

Амінокислотний склад.

Окрім висого вмісту білків, міцелярний казеїновий протеїн MICELLAR CASEINE PROTEIN наповнений потужним комплексом з 18-ти незамінних амінокислот, таких як L-глютамін, L-лізин, L-лейцин та іншими, які додатково підсилюють відновлення організму після прийняття даного сироваткового протеїну. Завдяки правильній технології делікатного очищення білка, MICELLAR CASEINE PROTEIN зберігає необхідні організму спортсмена вітаміни, мінерали та біологічну цінність всього амінокислотного профілю.

Ізолят протеїну вирізняється серед інших високим вмістом глютаміну - близько 4940 mg на порцію - амінокислоти, яка вкрай необхідна для відновлення організму після тренування. 

 

Переваги від вживання протеїну MICELLAR CASEINE PROTEIN:

 • 24.7 г білка у кожній порції

 • сприяє набору м'язової маси

 • забезпечує відчуттям ситості на тривалий термін

 • запобігає м'язовому катаболізму

 • сприяє швидкому відновленню після тренування

 • добре засвоюється організмом

 • повільно перетравлюється в шлунку

 • є добрим джерелом кальцію, що підтримує опорно-рухову систему
   

Відмінність MICELLAR CASEINE PROTEIN від інших видів полягає в особливій структурі. У міцелярному казеїні білкові молекули представлені у вигляді дрібних кульок, так званих «міцел», що ускладнює взаємодію травних ферментів з ними і підвищує час постачання організму потрібними амінокислотами. Міцелярний казеїн позбавлений таких недоліків, як зайве піноутворення та густота. Він проводиться без нагрівання та використання кислот, що сприяє збереженню вихідної структури білка. Казеїн відмінно поєднується з іншими видами протеїну, креатином та вітамінно-мінеральними комплексами.

Факти про казеїновий протеїн /

Казеїн є тільки в молоці та молочній продукції. Можна легко прорахувати, у якому відношенні від обсягу заг. маси і в яких продуктах міститься казеїн:

 • 1,9-2,3% - овеча, кобила, осляче молоко

 • 2,8–3,5% — козяче та коров'яче молоко

 • 13-15% - сир, м'які та незрілі сири

 • 18% - тверді витримані сири
   

Окремо уточнимо, що % питомої ваги казеїну в кисломолочних продуктах збігається з % молока, з якого вони виготовлені. Наприклад, у кефірі, який зробили з коров'ячого молока 2,5% жирності, вміст казеїну дорівнюватиме 3%. Виділяють 2 види казеїну - технічний та харчовий. Першим виділили технічний казеїн. У 1892 році, у Швейцарії та Німеччині почали виробляти казеїновий клей. Сьогодні технічні види казеїну також використовують в інших будівельних матеріалах та фарбах, при виробництві картону та крейдованого паперу, під час гарту натуральних шкір, для стабілізації каучуку, при виготовленні штучної вовни та шовку. Цей тваринний білок також можна знайти у складі косметики та доглядових засобів за волоссям, мила та засобів для миття посуду.

Filtergehäuse.webp
theo-m-ller-unternehmensgruppe-theo-m-ll

Сировина для MICELLAR CASEINE /

Завдяки використанню новітньої технології очистки білків, MICELLAR CASEINE є знежиреним на цілих 98%. Міцедярний казеїн для нашого протеїну використовується від відомого німецької компанії "SACHSENMILCH" - сучасного заводу, що входить в молочний концерн "MÜLLER", знаходиться в м. Лепперсдорф, Східна Німеччина.

Саме з цього сучасного високотехнологічного заводу і виробляється білок під маркою "GERMAN PROT" - основна сировина для наших інноваційних протеїнів MICELLAR CASEINE.

Неймовірні та смачні.

Смаковий асортимент вражає: для любителів фруктів та екзотики є неймовірні смаки протеїну зі свіжею малиною та полуницею, що нагадують смак свіжого йогурту або ж освіжаюче бананове морозиво, а смак шоколадного протеїнового коктейлю подарують справжню райську насолоду.

Обожнюєш солодке? Тоді смакуй такими оригінальними смаками як солена карамель та неймовірний смак з солодкою кремовою начинкою печива "OREO".

Смаки протеїну

• шоколад    полуниця    банан

CASEINE банан (6).png

Обирай свій. Найкращий.

CASEINE полуниця (6).png

New

MICELLAR CASEINE

Фасовка: 900 грам

Порцій: 17

Смак: полуниця

CASEINE шоколад (6).png

New

MICELLAR CASEINE

Фасовка: 900 грам

Порцій: 17

Смак: шоколад

CASEINE банан (6).png

New

MICELLAR CASEINE

Фасовка: 900 грам

Порцій: 17

Смак: банан

Інгредієнти, амінокислотний профіль, харчова цінність

Універсальність.

Для якого спорту підходить?

Новий казеїновий протеїн MICELLAR CASEINE PROTEIN - це інноваційний та універсальний продукт, який чудово можна приймати всім, не боячись алергічної реакції чи несприйняття організмом. Найкраще цей протеїн підійде тим, що хоче збільшити м'язову масу, для схуднення або сушіння приймається вранці або безпосередньо перед тривалим періодом утримання їжі. Він збиває апетит і покращує самопочуття кишкового мікробіота, навіть у відсутності їжі..

 

Ідеально підходить для людей, які мають непереносимість лактози, дотримуються чіткої низьковуглеводної дієти та намагаються ефективно знизити вагу. У протеїні маленький відсоток вуглеводів, жирів та майже немає цукру.

Насолоджуйся. Смакуй.

Як правильно вживати?

1. Одну порцію (1 мірна ложка – 30 г) розмішайте в шейкері на 250-300 мл води чи молока.
2. Приймати протеїн щоденно, бажано за 30 хв перед сном.

drinking-protein-shake.jpg

ФІТНЕС-РЕЦЕПТИ, ПРОГРАМИ ТРЕНУВАНЬ, НОВИНКИ БРЕНДУ, ЦІКАВІ ФАКТИ - ОФІЦІЙНИЙ TELEGRAM-КАНАЛ.

+ 15% знижки на перше замовлення

bottom of page