STRENGTH & ENERGY

N.O. BOMB

MICRONIZED
200MESH
VITAMIN
B12
CITRULLINE MALATE PER PORTION
3000MG

Смаки: апельсин, ананас, полуниця, без смаку.

Вага: 300 г.

Підходить для видів спорту: бодібілдинг, фітнес, біг, велоспорт, плавання, теніс, футбол, волейбол, кросфіт.

Як приймати?

1. Змішайте в шейкері 1 мірну ложку  (10 г) продукту з 200 мл води або соку.

2. Ретельно розмішайте в шейкері.

3. Приймайте: в тренувальні дні за 30 хв до початку тренування (бажано не пізніше ніж за 5 годін до сну).

Перед застосуванням проконсультуйтеся зі своїм тренером або кваліфікованим лікарем.

Застереження: не вживати, якщо є алергія на один з компонентів. Не перевищувати добову дозу. Не вживати вагітним жінкам. Зберігати в недоступному для дітей місці. Не являється медичним препаратом. Вживати можна від 18+ років.

Про N.O. BOMB

N.O. BOMB - революційна новинка від бренду POWERFUL PROGRESS. Високоефективний перед тренувальний комплекс, який спеціально розроблений для спортсменів, яким вкрай необхідний потужний заряд енергії перед тренуваннями. Передтренувальний комплекс N.O. BOMB містить тільки найкращі і перевірені інгредієнти, які допоможуть атлету розкрити весь потенціал свого організму і відчути максимальну силу та витривалість на кожному тренуванні.

 

З кожною порцією N.O. BOMB спортсмен отримує цілий комплекс вибухових компонентів, зокрема 3000 міліграм високо очищеного цитрулін-малату, в тому числі 1680 міліграм L-Цитруліну, що допомагає покращити свою фізичну форму і спортивні показники завдяки підвищеній витривалості під час аеробних тренувань і змагань, а також завдяки прискореному відновленню під час відпочинку між інтенсивними підходами, які властиві інтервальному тренінгу та ігровим видам спорту, наприклад, футболу. А ще у вмісті перед тренувального комплексу N.O. BOMB є цілих 1370 міліграм L-аргінін альфа-кетоглутарату, в тому числі 890 міліграм AAKG, що значно підвищує продуктивність тренувань. Ідеальна комбінація L-аргініну і альфакетоглютарата є ключовою в метаболізмі амінокислот і бере участь в синтезі білка, сильно підвищуючи рівень азоту, що важливо для росту м'язів.

 

Як і в інших продуктах компанії, в N.O. BOMB використовуються виключно німецькі смакові добавки відомої фірми «CONDETTA» - вони повністю натуральні і безпечні для здоров'я споживача, роблячи смак самого перед тренувального комплексу злегка солодким та насиченим. Передтренувальний комплекс N.O. BOMB надає спортсмену не тільки вибухову енергію на тренуванні, а й насичені та чудові фруктові смаки свіжої полуниці, тропічного апельсинового або ж ананасового соку.

 

Що ще надає N.O. BOMB? Наявність у складі бета-аланіну допоможе не тільки підвищити продуктивність, але і побороти м'язову втому. Крім того, бета-аланін зміцнює імунну систему. А комплекс з таких амінокислот як L-тирозин і L-лізин сприяє подоланню фізичної розумової і втоми, допомагає підтримувати концентрацію, а також укріпить імунітет, підвищує працездатність і регулює рівень холестерину в крові.

 

Ключові переваги перед тренувального комплексу N.O. BOMB:

  • значно підвищує силу і витривалість під час інтенсивних тренувань

  • сприяє швидкому відновленню м'язових тканин

  • підвищує продуктивність і працездатність

  • укріплює імунну систему і регулює рівень холестерину в крові

​Якщо у Вас є власний інтернет-магазин чи сторінка магазину у соцмережах, Ви можете безкоштовно завантажити наші матеріали - фото та описи продукції, опис компанії та логотипи.

ЦІКАВИЙ ФАКТ

В результаті дослідження, опублікованого в журналі «The Journal of the International Society of Sports Nutrition», у бойових солдат, які споживають добавки з бета-аланіном, було продемонстровано поліпшення не тільки в максимальній потужності, а й у влучності і швидкості ураження цілі у порівнянні з випробуваними групи, що приймали плацебо-речовини. В ході подальшого дослідження Університету Центральної Флориди, США, було виявлено, що добавки з бета-аланіном сприяють поліпшенню когнітивних функцій, тактичного мислення і фізичної продуктивності при моделюванні ліквідації наслідків аварій і нещасних випадків.

ПРОДУКТИ

НАВІГАЦІЯ

ІНФОРМАЦІЯ

VITAMIN С

© 2014-2020.

POWERFUL PROGRESS. INC

ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ

+38(097)-281-60-44

+38(063)-215-47-87

+38(066)-570-21-01

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАС

  • YouTube - черный круг
  • Facebook - черный круг
  • Instagram - черный круг