top of page

MSM

Біодобавка
MSM_edited.png
MSM.png
MSM_edited.png
1000MG
MSM (methylsulfonylmethane) PER SERVING
100%
ABSORPTION BY THE BODY
#MADEINUKRAINE

Якість.

Надійність упаковки.

Якість є найважливішою частиною у виробництві  біодобавки MSM від бренду POWERFUL PROGRESS – високоефективного продукту з простою та ефективною формулою, яку розробили технологи компанії. Преміальна якість основного компоненту, повна натуральність та засвоюваність організмом - це все втілено в нову біодобавку MSM.

Особлива увага приділяється й упаковці нової біодобавки MSM. Максимальна герметичність, укріплене дно банки, захисна мембрана для герметичного  зберігання продукту, а також використання безпечного харчового пластику HDPE.

5stars.png

Ступінь очистки продутку

Очистка від вуглеводів

Очистка від цукрів

Очистка від домішок

5stars.png
5stars.png
MSM_edited.png

Захисна мембрана

100% герметичність упакування

Харчовий безпечний

пластик PET-банки

Укріплене дно

917A4602_edited.jpg
ZERO
SUGAR
FREE
ASPARTAME
FREE
EMULSIFIERS

Чистота продукту.

Натуральність.

MSM - це натуральний біологічно активний продукт від POWERFUL PROGRESS, основою якої є метилсульфонілметані (МСМ). МСМ – це органічне з’єднання, що містить сироватку, відіграє важливу роль у підтримці здоров’я сполучних тканин, суглобів, шкіри, волосся та нігтів. Цей компонент має безліч корисних властивостей, включаючи противоспаливі та які антиоксидантні властивості. МСМ сприяє зменшенню запалення і болі в суглобах, покращує рухливість і гнучкість. Він також може допомогти прискорити відновлення після травми та зменшити ризик розвитку хронічного стану, такого як артрит.

Крім того, MSM відіграє важливу роль у формуванні колагену та кератину, що робить його корисним для здоров’я шкіри, волосся та нігтів. . Він також може допомогти поліпшити загальний стан шкіри, зробити її більш пружною та еластичною.

MSM
ПРИРОДНА СПОЛУКА ОРГАНІЧНОЇ СІРКИ
100%
НАТУРАЛЬНІСТЬ ПРОДУКТУ
100%
ЗАСВОЮВАНІСТЬ ОРГАНІЗМОМ

Біологічно цінні природні компоненти.

Здоров'я суглобів.

Приймаючи MSM від POWERFUL PROGRESS, ви можете підтримувати гнучкість суглобів, покращувати здоров'я шкіри, сприяти росту волосся та нігтів, а також знижувати запалення в організмі. Ця добавка стане вашим інструментом у зміцненні здоров'я суглобів та шкіри, дозволяючи вам підтримувати активний спосіб життя.

Переваги прийому добавки MSM від POWERFUL PROGRESS:

  • Підтримує регенеративні процеси всього організму

  • Підтримує кістково-суглобову систему та зменшує руйнування суглобового хряща

  • Допомагає зберегти м'язи та сухожилля сильними

  • Дбає про хороший стан шкіри, волосся та нігтів

  • Бере участь у виробленні колагену та кератину

  • Покращує процеси травлення

  • Допомагає покращити імунітет

  • Підтримує кровоносну систему

  • Впливає на прискорення процесу загоєння ран

Наукові дослідження МСМ /

Дослідження довели, що він зменшує больовий синдром у людей з дегенерацією суглобів, частим болем у колінах, спині, руках та стегнах.

Дегенерація суглобів може негативно вплинути на якість вашого життя, обмежуючи вашу рухливість. МСМ значно зменшує запалення, та прискорює період відновлення після травм. Він також перешкоджає руйнуванню хрящової та сполучної тканини, яка захищає кістки у суглобах від тертя одна об одну.

Дослідження за участю 100 осіб віком від 50 років показало, що лікування добавкою MSM у дозуванні 1200 мг протягом 12 тижнів, зменшило біль, скутість та набряк у суглобах у порівнянні з плацебо. Група, що регулярно отримувала добавку, також повідомила про поліпшення загальної якості життя та зменшення труднощів при ходьбі та вставанні з ліжка.

Протизапальні властивості МСМ підтверджені неодноразовими успішними науковими дослідженнями. Вважається, що MSM інгібує NF-kB, білковий комплекс, що бере участь у запальних реакціях в організмі. Він може підвищувати рівень глутатіону, потужного антиоксиданту, що виробляється вашим організмом. Дослідження за участю 40 фізично активних чоловіків показало, що прийом 3 г МСМ перед виснажливим тренуванням знижує вивільнення запальних цитокінів і запобігає перенапрузі імунних клітин у порівнянні з плацебо.

МСМ вважається умовно безпечною добавкою, яка добре переноситься організмом з мінімальною кількістю побічних ефектів. Краще сірка засвоюється в комплексі хондроїтину мсм, який зазвичай рекомендують великі виробники. Американський відділ контролю якості FDA надали даній добавці статус загальновизнаної безпечної (GRAS). Були проведені численні дослідження для оцінки безпеки прийому МСМ, які підтвердили, що дози до 4,8 грама на день вважаються прийнятними.

Мікроскоп
20170821-Pharmavit-73-LR.jpeg

Сировина для MSM /

"PHARMAVIT" - незалежна сімейна фармацевтична компанія родом з Нідерландів, що працює в своїй галузі з 1999 року та спеціалізується, зокрема, на виробництві амінокислот, вітамінів, мінералів та різних корисних речовин, яких потребує організм людини. Саме ця компанія і є постачальником сировини для MSM.

 

Якість хондроїтину, глюкозаміну там msm підтверджена міжнародними сертифікатами HACCP і API / GMP. Саме тому вибір сировини є очевидним - натуральні і високоякісні компоненти від компанії "PHARMAVIT" стали основою для нашого продукту MSM бренду POWERFUL PROGRESS.

Укріпи своє здоров'я

MSM_edited.png

MSM

Фасовка: 90 капсул

К-сть порцій: 90

Термін придатності: 24 міс

Інгредієнти,  харчова цінність

Зміцнюй своє здоров'я.

Як правильно вживати?

1.  Дістаньте 1 капсулу добавки з банки.

2. Приймайте по 1 таблетці двічі на день бажано під час прийомів їжі, запивши водою або соком.

3. Для досягнення стійкого результату харчову добавку слід приймати курсом 1-2 місяці, за необхідності можна продовжити період прийому.

​​

Перед застосуванням проконсультуйтеся зі своїм тренером або кваліфікованим лікарем.

Універсальність.

Для кого підходить?

Підсумовуючи, можна сказати, що MSM від бренду POWERFUL PROGRESS – це дійсно високоефективна біодобавка з широким спектром застосування. Добавка дозволяє значно зменшити біль у суглобах, зменшує запалення, покращує здоров’я шкіри, зменшує симптоми алергії та прискорює відновлення після тренування. Крім того, багаточисленні дослідження свідчать про те, що МСМ може зміцнити імунну систему, а також являється безпечним і не має побочних ефектів.

917A4602.jpg

ФІТНЕС-РЕЦЕПТИ, ПРОГРАМИ ТРЕНУВАНЬ, НОВИНКИ БРЕНДУ, ЦІКАВІ ФАКТИ - ОФІЦІЙНИЙ TELEGRAM-КАНАЛ.

+ 15% знижки на перше замовлення

bottom of page