top of page

VITAMIN C

Вітаміни
Вітамін - VITAMIN C - 90 tabs.png
Вітамін - VITAMIN C - 90 tabs.png
Вітамін - VITAMIN C - 90 tabs.png
ZERO
SUGAR PER PORTION
1000MG
VITAMIN C PER SERVING

Якість.

Надійність упаковки.

Якість є найважливішою частиною у виробництві VITAMIN C від бренду POWERFUL PROGRESS - перший продукт у вітамінній категорії наших продуктів, всім відомої вітамінної добавки, яку споживають як дорослі, так і діти. Потреба організму людини у вітаміні С є надзвичайно високою, його достатня кількість забезпечує нормальну роботу безлічі функцій організму.  Висока якість та 100% безпечність VITAMIN C - голов

Особлива увага приділяється й упаковці вітаміну VITAMIN C. Максимальна герметичність, укріплене дно банки, захисна мембрана для герметичного  зберігання продукту, а також використання безпечного харчового пластику.

5stars.png

Ступінь очистки продутку

Очистка від вуглеводів

Очистка від жирів

Очистка від домішок

5stars.png
5stars.png
Вітамін - VITAMIN C - 90 tabs.png

Захисна мембрана

100% герметичність упакування

Харчовий безпечний

пластик PET-банки

Укріплене дно

gbт-5012.jpg
ZERO
SUGAR
FREE
ASPARTAME
FREE
EMULSIFIERS

Чистота продукту

Унікальні властивості

Глютамінова амінокислота VITAMIN C бренду POWERFUL PROGRESS серед інших амінокислот вирізняється високим ступенем натуральності та  очистки продукту від цукру, жирів та інших хімічних домішків. Завдяки сучасному обладнанню та новітнім технологіям очистки сировини VITAMIN C став високоефективним і повністю безпечним для споживання.

 

VITAMIN C має цілий ряд переваг: бере активну участь у регулюванні окислювально-відновних процесів, вуглеводного обміну, згортання крові, регенерації тканин, підвищує стійкість організму до інфекцій, зменшує судинну проникність, знижує потребу у вітамінах B1, B2, А, Е, фолієвої та пантотенової кислот. Ще одна вкрай важлива перевага вітаміну С – це регуляція імунологічної реакції (активує синтез антитіл, С3-компонента комплементу, інтерферону) та значно підвищує здатність організму боротися з інфекціями.

100%
БЕЗПЕЧНІСТЬ І НАТУРАЛЬНІСТЬ
1000MG
ЧИСТОГО ВІТАМІНУ С НА ПОРЦІЮ
100%
ЗАСВОЮВАНІСТЬ

Повна підтримка організму

Користь та захист

ДЕТАЛЬНІШЕ

На цьому позитивні властивості VITAMIN C не закінчуються. Забезпечує доставку вітаміну D до клітин, запобігаючи розвитку рахіту. При дефіциті вітаміну С, вітамін D є малоефективним. Знижує ризик утворення тромбів у судинах за рахунок зменшення агрегації (злипання) тромбоцитів (клітин крові). Ще одна вкрай важлива перевага вітаміну С – це регуляція імунологічної реакції (активує синтез антитіл, С3-компонента комплементу, інтерферону) та значно підвищує здатність організму боротися з інфекціями.

Вітамінна добавка VITAMIN C захищає організм від шкідливого впливу екології: посилює детоксикаційну функцію печінки та сприяє очищенню від токсичних речовин, радіонуклідів, важких металів, нітратів. Доведено, що вже через 2 дні після виключення вітаміну С із раціону на 20 % зменшується вміст ферментів у клітинах печінки, які очищують організм від токсинів.

IMG_5020.jpg
6_zu_3_header_amino_4.jpeg

Сировина для нашого VITAMIN C

Завдяки високотехнологічній виробничій лінії наших постачальників сировини, VITAMIN C бренду POWERFUL PROGRESS є очищеною на 99.8%. Вітамін С, які ми використовуємо для нашого продукту, виробляється на потужностях німецької компанії "AMINO GmbH" - сучасного заводу, що знаходиться в м. Фрельдштедт, центральна Німеччина.

 

Першокласна якість згідно європейських стандартів якості, постійні незалежні лабораторні випробування, високоточне обладнання, яке видає максимально якісну сировину для нашого VITAMIN C.

Цікавий факт про вітамін С

Лідер за вмістом вітаміну С зовсім не апельсин або інший фрукт з категорії цитрусових, а барбадоська вишня: в 100 г ягід - майже 1677,6 мг цього вітаміну, що на 2796% компенсує добову потребу в ньому. На другому і третьому місці - спеції і плоди шипшини: в 100 г спецій в середньому близько 566,7 мг вітаміну С або 945% добової потреби, а в плодах шипшини - 426 мг або 710% добової потреби.

Лідери за вмістом вітаміну С серед цитрусових не кислі лимони, а саме апельсини. У 100 г м'якоті зрілого фрукта міститься близько 60 мг цього вітаміну. У тій же кількості м'якоті лимона - всього 40 мг, грейпфрута - 45 мг, а мандарина - тільки 38 мг!

Зміцни свій організм.

Вітамін - VITAMIN C - 90 tabs.png

VITAMIN C

whey.png

Фасовка

90 таблеток

scoop-washing-cleaning-laundry-512.png

Порцій

45

clipart-clock-time-travel-4.png

Термін придатності

24 місяці

Інгредієнти, харчова цінність

Зміцнюй своє здоров'я.

Як правильно вживати?

1. Дістаньте з банки 2 таблетки.

2. Прийміть капсули, запивши водою, або розжувавши.

3. Приймайте 1 порцію на день (2 таблетки по 500 мг) перед першим прийомом їжі.

​​

Перед застосуванням проконсультуйтеся зі своїм тренером або кваліфікованим лікарем.

Універсальність.

Для якого спорту підходить?

Вітамінна добавка VITAMIN C - це універсальний продукт, який чудово підходить як для професійних атлетів, так і новачків спорту, та навіть для дітей! Теніс, футбол, бодібілдинг, біг, велоспорт, фітнес та навіть плавання та всі інші види спорту - для всіх цих видів активностей даний глютамін є ідеальним необхідним доповненням до правильного раціону людини, яка активно займається спортом.

917A8148.jpg

ФІТНЕС-РЕЦЕПТИ, ПРОГРАМИ ТРЕНУВАНЬ, НОВИНКИ БРЕНДУ, ЦІКАВІ ФАКТИ - ОФІЦІЙНИЙ TELEGRAM-КАНАЛ.

+ 15% знижки на перше замовлення

bottom of page