HEALTH & WELLNESS

VITAMIN-C

VITAMIN C PER PORTION
1000MG
ASPARTAME
FREE
ASCORBIC ACID
PURE

Смаки: без смаку.

Вага: 90 таблеток.

Підходить для видів спорту: бодібілдинг, фітнес, біг, велоспорт, плавання, теніс, футбол, волейбол, кросфіт.

Як приймати?

1. Дістаньте з банки 2 таблетки.

2. Прийміть капсули, запивши водою, або розжувавши.

3. Приймайте 1 порцію на день

(2 таблетки по 500 мг) перед першим прийомом їжі.

Перед застосуванням проконсультуйтеся зі своїм тренером або кваліфікованим лікарем.

Про VITAMIN C

VITAMIN C від POWERFUL PROGRESS – новинка в асортименті бренду, перший продукт в категорії вітамінів. Потреба організму людини у вітаміні є надзвичайно високою, його достатня кількість забезпечує нормальну роботу безлічі функцій організму. Для спортсменів, які займаються бодібілдингом достатня кількість вітаміну С просто необхідна, оскільки їх потреба в даному виді спорту справді важлива.

VITAMIN C має цілий ряд переваг: бере активну участь у регулюванні окислювально-відновних процесів, вуглеводного обміну, згортання крові, регенерації тканин, підвищує стійкість організму до інфекцій, зменшує судинну проникність, знижує потребу у вітамінах B1, B2, А, Е, фолієвої та пантотенової кислот. Вітамінна добавка також бере участь у метаболізмі фенілаланіну, тирозину, фолієвої кислоти, норадреналіну, гістаміну, заліза. VITAMIN C сприяє засвоєнню вуглеводів, синтезу ліпідів, білків, карнітину, імунних реакціях, підсилює абсорбцію негемового заліза.

Ще одна вкрай важлива перевага вітаміну С – це регуляція імунологічної реакції (активує синтез антитіл, С3-компонента комплементу, інтерферону) та значно підвищує здатність організму боротися з інфекціями.

 

На цьому позитивні властивості VITAMIN C не закінчуються. Забезпечує доставку вітаміну D до клітин, запобігаючи розвитку рахіту. При дефіциті вітаміну С, вітамін D є малоефективним. Знижує ризик утворення тромбів у судинах за рахунок зменшення агрегації (злипання) тромбоцитів (клітин крові). Захищає організм від шкідливого впливу екології: посилює детоксикаційну функцію печінки та сприяє очищенню від токсичних речовин, радіонуклідів, важких металів, нітратів. Доведено, що вже через 2 дні після виключення вітаміну С із раціону на 20 % зменшується вміст ферментів у клітинах печінки, які очищують організм від токсинів.

Ключові переваги VITAMIN C:

  • 1000 мг високоочищеного вітаміну С на порцію

  • Підвищує стійкість організму до інфекцій та зміцнює імунітет

  • Підтримує організм в період активних фізичних навантажень

  • Укріплює кістки, зуби та капіляри

  • Є необхідним для профілактики організму в час підвищеного ризику ГРВІ

  • Підтримує здоровий синтез колагену та сприяє засвоєнню заліза з їжі

​Якщо у Вас є власний інтернет-магазин чи сторінка магазину у соцмережах, Ви можете безкоштовно завантажити наші матеріали - фото та описи продукції, опис компанії та логотипи.

ЦІКАВИЙ ФАКТ

Лідер за вмістом вітаміну С зовсім не апельсин або інший фрукт з категорії цитрусових, а барбадоська вишня: в 100 г ягід - майже 1677,6 мг цього вітаміну, що на 2796% компенсує добову потребу в ньому. На другому і третьому місці - спеції і плоди шипшини: в 100 г спецій в середньому близько 566,7 мг вітаміну С або 945% добової потреби, а в плодах шипшини - 426 мг або 710% добової потреби.

Лідери за вмістом вітаміну С серед цитрусових не кислі лимони, а саме апельсини. У 100 г м'якоті зрілого фрукта міститься близько 60 мг цього вітаміну. У тій же кількості м'якоті лимона - всього 40 мг, грейпфрута - 45 мг, а мандарина - тільки 38 мг!

ПРОДУКТИ

НАВІГАЦІЯ

ІНФОРМАЦІЯ

VITAMIN С

© 2014-2020.

POWERFUL PROGRESS. INC

ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ

+38(097)-281-60-44

+38(063)-215-47-87

+38(066)-570-21-01

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАС

  • YouTube - черный круг
  • Facebook - черный круг
  • Instagram - черный круг