НОВИНКИ

Оновлений 100% WHEY PROTEIN

 

Відтепер наші покупці можуть насолодитись новим смаком нашого високобілкового сивороточного протеїну - це смак свіжих лісових ягід. Новий смак випускається у двох фасовках протеїну - 1 кг і 2 кг. Новинка вже поступила у продаж по всій Україні. Також змінений дизайн упаковки, додано український переклад складу, інструкції по прийому та іншої інформації.

Ребрендинг L-CARNITINE

 

Робота над вдосконаленням наших продуктів не припиняється. Наші маркетологи розробили новий дизайн високоефективного жироспалювача L-CARNITINE. Також ми істотно змінили упаковку: відтепер баночка буде більш компактною для носіння в спортзал та захищена герметичною мембраною. Змінено також назву самого продукту - відтепер наш жироспалювач можна знайти дуже швидко завдяки новій яскравій назві - CARNI-X.

N.O. BOMB - вибуховий заряд для тебе

 

Остання розробка нашої компанії - високоефективний передтренувальний комплекс N.O. BOMB. Добавка розроблена в трьох смакових варіантах як і амінокислоти. Новинка уже поступила на полиці магазинів та зарекомендувала себе на випробовуваннях як ефективний засіб для отримання потужного заряду енергії перед інтенсивними тренуваннями та силовими вправами. Як завжди, стильна упаковка, зручна банка та висока якість та натуральність усіх компонентів.

"Кому рибки?" - риб'ячий жир ATLANTIC OMEGA-3

 

Так, саме таку добавку випустила наша компанія - риб'ячий жир ATLANTIC OMEGA-3. Що особливого саме в нашій добавці? Це джерело походження самого риб'ячого жиру - його видобвувають з печінки глибоководних риб у північній частині Атлантичного океану, неподалік берегів Норвегії та Ісландії. Саме у цих видів риб жир має найвищу цінність. Зручна, стильна та компактна упаковка для носіння в зал чи на роботу. Чудвоо підійде як для дітей, так і для спортсменів, а особливо для людей літнього віку.

ПРОДУКТИ

НАВІГАЦІЯ

ІНФОРМАЦІЯ

VITAMIN С

© 2014-2020.

POWERFUL PROGRESS. INC

ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ

+38(097)-281-60-44

+38(063)-215-47-87

+38(066)-570-21-01

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАС

  • YouTube - черный круг
  • Facebook - черный круг
  • Instagram - черный круг