STRENGTH & RECOVERY

GLUTA-X

MICRONIZED
200MESH
ASPARTAME
FREE
GLUTAMINE PER PORTION
10000MG

Смаки: апельсин, ананас, полуниця, без смаку.

Вага: 300 г, 500 г.

Підходить для видів спорту: бодібілдинг, фітнес, біг, велоспорт, плавання, теніс, футбол, волейбол, кросфіт, аквааеробіка.

Як приймати?

1. Змішайте в шейкері 2 мірні ложки 

(10 г) глютаміну з 50-100 мл води або соку.

2. Ретельно розмішайте в шейкері.

3. Приймайте:

- в тренувальні дні - 1 раз після тренування;

- в дні відпочинку - 1 раз перед сном.

Перед застосуванням проконсультуйтеся зі своїм тренером або кваліфікованим лікарем.

Про GLUTA-Х

GLUTA-Х від POWERFUL PROGRESS - високоефективна харчова добавка, яка розроблена для підтримки росту м'язової маси, для антикатаболічного захисту та для підвищення ефективності підготовки спортсменів до змагань. Ефективність продукту зумовлена ​​здатністю глютаміну збільшувати об’єм м'язових волокон, крім того він бере активну участь в біосинтезі білків у організмі атлета.

 

З кожною порцією GLUTA-Х спортсмен отримує 10 грам високо очищеного глутаміну, що сприяє підтримці процесу відновлення після вправ. GLUTA-Х також можна додавати в білковий коктейль або улюблений напій після тренування. Як і в інших продуктах компанії, в GLUTA-X використовуються виключно німецькі смакові добавки відомої фірми «CONDETTA» - вони повністю натуральні і безпечні для здоров'я споживача, роблячи смак самого амінокислотного напою злегка солодким та насиченим. Амінокислотний напій з GLUTA-X надає спортсмену не тільки ефективне відновлення м’язової маси, а й насичені та чудові фруктові смаки свіжої полуниці, тропічного апельсинового або ж ананасового соку.

Що ще надає GLUTA-X? Добавка дозволяє привести в норму травні механізми, мінімізує стресові фактори, допомагає збільшувати продукування гормону росту. До всього іншого GLUTA-X сприяє детоксикації або, простіше кажучи, очищенню тканин і всього організму в цілому від токсинів і солей важких металів. Ця амінокислота знешкоджує аміак і виводить його. Можливості GLUTA-X від POWERFUL PROGRESS не обмежуються і цими перевагами.

Спортивна добавка відмінно запобігає ефект перетренованості. Вона допомагає забезпечити органи енергією в процесі тренувань. Також амінокислота прекрасно підтримує імунітет, коли фізичні навантаження дуже високі. GLUTA-X сприяє уповільненню осідання жирових відкладень, в тому числі в печінці.

 

На перший погляд, GLUTA-X – звичайна спортивна добавка, але вона більше ніж просто добавка. Цей продукт вкрай необхідний для спортсмена: як новачка, так і для професійного атлета.

 

Отже, ключові переваги амінокислот GLUTA-X:

  • допомагає відновленню організму після інтенсивних тренувань

  • сприяє формуванню і відновленню м'язових тканин

  • позитивно впливає на рівень гормону росту

  • підтримує імунну систему і сприяє виводу токсинів з організму

​Якщо у Вас є власний інтернет-магазин чи сторінка магазину у соцмережах, Ви можете безкоштовно завантажити наші матеріали - фото та описи продукції, опис компанії та логотипи.

ЦІКАВИЙ ФАКТ

У статті, опублікованій в «Журналі парентерального і ентерального харчування», повідомлялося, що у хірургічних пацієнтів в критичному стані, яким внутрішньовенно вводили глютамін, значно скоротився час перебування на стаціонарі і зменшилась кількість інфекційних ускладнень. Глютамін також добре відомий своєю здатністю посилювати імунітет і зменшувати період загоювання опікових ран.

Також було доведено, що глютамін допомагає організму в холодну пору року протистояти різним інфекційним захворюванням. Це потужний стимулятор клітин імунної системи - макрофагів і лімфоцитів.

ПРОДУКТИ

НАВІГАЦІЯ

ІНФОРМАЦІЯ

VITAMIN С

© 2014-2020.

POWERFUL PROGRESS. INC

ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ

+38(097)-281-60-44

+38(063)-215-47-87

+38(066)-570-21-01

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАС

  • YouTube - черный круг
  • Facebook - черный круг
  • Instagram - черный круг