HEALTH & WELLNESS

CARNI-X

VITAMINS
B5 & B6
CAFFEINE
75MG
L-CARNITINE
1100MG

Смаки: без смаку.

Упаковка: 60 капсул, 90 капсул.

Підходить для видів спорту: фітнес, біг, велоспорт, плавання, теніс, футбол, волейбол, кросфіт, кардіотренінг, аквааеробіка.

Як приймати?

1. Дістаньте з банки 2 капсули.

2. Прийміть капсули, запивши великою кількістю води або соку.

3. Приймайте за 20 хв до тренування.

Перед застосуванням проконсультуйтеся зі своїм тренером або кваліфікованим лікарем.

Про CARNI-X

CARNI-X від POWERFUL PROGRESS - це спеціалізована харчова добавка, яка містить концентровану дозу чистого карнітину в капсулах. Орієнтований на фізично активних людей, які націлені на ефективне спалювання жирової тканини. CARNI-X бере активну участь в транспортуванні жирних кислот, де вони використовуються як джерело енергії.

 

В одній порції вдалося сконцентрувати 1100 міліграмів карнітин тартрату, 100 міліграмів екстракту зеленого чаю і 75 міліграмів кофеїну. Також в л-карнітин додані такі цінні вітаміни як В5 і В6. Така потужна формула значно підсилює ефект на організм після прийняття жироспалювача CARNI-X бренду POWERFUL PROGRESS. Як і в інших продуктах компанії, в добавці використовуються виключно високоякісні компоненти, виготовлені в Німеччині - вони повністю натуральні і безпечні для здоров'я споживача, роблячи CARNI-X легко засвоюваним і максимально ефективними. CARNI-X випускається в зручній герметичній банці, яку можна легко поставити в сумку і взяти з собою на тренування.

Також CARNI-X чудово захищає серцево-судинну систему. Перш за все цей ефект реалізується за рахунок зниження рівня холестерину. Крім того, карнітин покращує метаболізм міокарда і має антиоксидантну дію. Клінічні дослідження показали що, після прийому карнітину люди із захворюваннями серця рідше мали скарги на серце, а функція міокарда покращувалась.

Які ще позитивні функції має CARNI-X? Карнітин здійснює нейропротекторну, антигіпоксичну, антиоксидантну і антитиреоїдну дію, а також стимулює регенерацію тканин. Варто додати, що добавка збільшує стійкість організму до стресів і допомагає підвищити адаптаційні можливості організму людини.

Не повірите, але це дійсно неймовірно унікальна добавка. CARNI-X також нормалізує кровообіг, зміцнює захисні сили організму, допомагає подолати синдром хронічної втоми , знижує рівень молочної кислоти в м'язах, запобігає втраті м'язової маси на етапі сушіння, покращує розумові здібності і концентрацію уваги та сприяє зростанню м'язів.

 

Отже, ключові переваги жироспалювача CARNI-X:

  • 1100 мг L-карнітину, 75 мг кофеїну та 100 мг екстракту листя зеленого чаю

  • Сприяння отриманню енергії з жирних кислот

  • Сприяє редукції жирової тканини та зниженню рівня холестерину

  • Підтримує роботу серцево-судинної системи

  • Підвищення стійкості організму до стресу

​Якщо у Вас є власний інтернет-магазин чи сторінка магазину у соцмережах, Ви можете безкоштовно завантажити наші матеріали - фото та описи продукції, опис компанії та логотипи.

ЦІКАВИЙ ФАКТ

У 2010-му році в Італії під час досліджень, в якому взяли 85 літніх людей, було встановлено, рівень карнітину в організмі здорової людини тримається рівно приблизно до 70 років, а потім спостерігається його різке зниження, що призводить до зниження% сухої м'язової маси і , як наслідок, зниження працездатності м'язів. В цьому випадку рекомендувалося вживати додатково до 2 г карнитина в добу.

 

Більше 87% випробовуваних відчували збільшення тонусу м'язів в своєму тілі і їх працездатність підвищилася на 28%. Хворі різними формами ракових пухлин також відчувають дефіцит карнітину, і їм допомагає додатковий його прийом у високих дозуваннях.

ПРОДУКТИ

НАВІГАЦІЯ

ІНФОРМАЦІЯ

VITAMIN С

© 2014-2020.

POWERFUL PROGRESS. INC

ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ

+38(097)-281-60-44

+38(063)-215-47-87

+38(066)-570-21-01

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАС

  • YouTube - черный круг
  • Facebook - черный круг
  • Instagram - черный круг