STRENGTH & RECOVERY

AMINO BCAA 2:1:1 + GLUTAMINE

PURE BCAA
8000MG
L-GLUTAMINE
1000MG
TOTAL SUGAR
0G

Смаки: апельсин, ананас, полуниця.

Вага: 500 г.

Підходить для видів спорту: бодібілдинг, фітнес, бокс, біг, велоспорт, плавання, теніс, футбол, волейбол, кросфіт, кардіотренінг, аквааеробіка.

Як приймати?

1. Змішайте в шейкері 2 мірні ложки (10g) ВСАА з 150-200 мл води або холодного соку.

2. Ретельно розмішайте шейкері.

3. Приймайте тільки в тренувальні дні 2-3 рази в день: 1 раз за 30 хв до тренування і одразу після фізичних навантажень.

Про AMINO BCAA + GLUTAMINE

AMINO BCAA 2:1:1 + GLUTAMINE від POWERFUL PROGRESS - це високоякісна суміш незамінних амінокислот. У співвідношенні ціна / якість продукт є найбільш оптимальним вибором для спортсменів різних категорій. Не можете набрати якісну м’язову масу? Хочете отримати натуральний продукт без лишніх домішок? Тоді ці амінокислоти створені для Вас!

 

BCAA - основний матеріал для побудови нових м'язів, оскільки ці незамінні амінокислоти становлять 35% всіх амінокислот в м'язах і приймають важливу участь в процесах анаболізму і відновлення, мають антикатаболічну дію. У продукті також міститься невелика кількість L-глютаміну. Ця амінокислота є джерелом енергії, разом з глюкозою зміцнює імунітет, прискорює відновлення після тренувань, а також допомагає уникнути розвитку так званої  "перетренованості".

 

Як і в інших продуктах компанії, в ВСАА використовуються виключно німецькі смакові добавки відомої фірми «CONDETTA» - вони повністю натуральні і безпечні для здоров'я споживача, роблячи смаки амінокислот злегка кислими і насиченими.

 

Амінокислотний напій з AMINO BCAA  2:1:1 + GLUTAMINE надає спортсмену не тільки нарощування м’язової маси та потужне відновлення, а й насичені та свіжі фруктові смаки свіжої полуниці, тропічного апельсинового або ж ананасового соку. А для любителів чогось особливого, з AMINO BCAA можна приготувати освіжаюче  амінокислотне смузі з соковитими смаками цієї  спортивної добавки.

 

Також ВСАА додатково сприяють значному збільшенню силових показників атлета. А для тих, у кого тренування дуже інтенсивні, даний продукт підсилює витривалість та допомагає підтримувати високий рівень працездатності під час високоінтенсивних тренувань (кардіо і TRX).

 

Отже, ключові переваги амінокислот AMINO BCAA 2:1:1 + GLUTAMINE:

  • 8 грам чистих ВСАА на порцію

  • Без цукру та хімічних домішок

  • 1000 міліграм глютаміну на порцію

  • Натуральні смакові добавки та компоненти німецького виробництва

  • Швидке розмішування та 100% засвоюваність

​Якщо у Вас є власний інтернет-магазин чи сторінка магазину у соцмережах, Ви можете безкоштовно завантажити наші матеріали - фото та описи продукції, опис компанії та логотипи.

ЦІКАВИЙ ФАКТ

У дослідженні, проведеним Департаментом охорони здоров'я та діяльності людини в коледжі Чарльстона (США), брали участь 17 чоловіків у віці 21-28 років, з досвідом занять з обтяженням. Протягом 8 тижнів 1-ша група вживала BCAA (14 г до і під час і 14 г після тренування), а 2-а плацебо. За результатами дослідження 1-ша група (BCAA) втратила від 0,05 до 0,08 кг жирової маси і зберегла суху м'язову масу. 2-а група (плацебо) втратила суху м'язову масу на 0,9 кг і масу тіла в середньому близько на 2,3 кг.

Обидві групи збільшили максимальну вагу в присіданні «на раз», але група BCAA збільшила вагу набагато більше, ніж група плацебо. Так само група BCAA збільшила максимальну вагу в жимі лежачи, на відміну від групи плацебо, у якої цей показник зменшився.

ПРОДУКТИ

НАВІГАЦІЯ

ІНФОРМАЦІЯ

VITAMIN С

© 2014-2020.

POWERFUL PROGRESS. INC

ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ

+38(097)-281-60-44

+38(063)-215-47-87

+38(066)-570-21-01

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАС

  • YouTube - черный круг
  • Facebook - черный круг
  • Instagram - черный круг