top of page

CITRULLINE-MALATE

Глютамінова амінокислота
Citrullin tropical.png
Citrullin LEMON & LIME.png
Citrullin tropical.png
65.7MG
PURE CITRULLINE PER ONE PORTION
92.6MG
CITRULLINE MALATE PER SERVING
40MG
VITAMIN B6 PER SERVING
#MADEINUKRAINE

Якість.

Надійність упаковки.

Якість є найважливішою частиною у виробництві CITRULLINE-MALATE - спортивна добавка першокласної якості,  продукту, який ідеально підходить як підтримуючий препарат для тренувань у силових, витривалих або силових та витривалих видах спорту. Чиста добавка цитрулін малат раз з вітаміном B6, які є базовою сировиною для CITRULLINE-MALATE, вирізняються вкрай високою якістю та доведеною лабораторними випробуваннями високою ефективністю.

Особлива увага приділяється й упаковці амінокислотної добавки CITRULLINE-MALATE. Максимальна герметичність, укріплене дно банки, захисна мембрана для герметичного  зберігання продукту, а також використання безпечного харчового пластику HDPE.

5stars.png

Ступінь очистки продукту

Очистка від цукру

Очистка від жирів

Очистка від домішок

5stars.png
5stars.png
Citrullin LEMON & LIME.png

Захисна мембрана

100% герметичність упакування

Харчовий безпечний

пластик PET-банки

Укріплене дно

ZERO
SUGAR
FREE
ASPARTAME
FREE
EMULSIFIERS

Очистка продукту.

Нічого зайвого.

Амінокислота добавка CITRULLINE-MALATE від бренду POWERFUL PROGRESS серед добавок інших брендів вирізняється високим ступенем натуральності та  очистки продукту від цукру, жирів, глютену та інших хімічних домішків та емульгаторів. Завдяки сучасному обладнанню та новітнім технологіям очистки сировини CITRULLINE-MALATE став високоефективним і повністю безпечним для споживання.

 

Добавка CITRULLINE-MALATE – дійсно ідеальний варіант для як для новачків спорту, так і для професіоналів, адже організму спортсмена вкрай потрібно отримувати цю незамінну амінокислоту.

917A3849_edited.jpg
1
НЕЗАМІННА АМІНОКИСЛОТА
10000MG
ГЛЮТАМІНУ НА ПОРЦІЮ
100%
ЗАСВОЮВАНІСТЬ

Енергія і засвоюваність.

Швидке відновлення.

CITRULLINE-MALATE від POWERFUL PROGRESS - це спортивна харчова добавка, її основа цитрулін малат, збагачений таурином та вітаміном В6. Цитрулін у поєднанні з яблучною кислотою є найефективнішою формою даної амінокислоти. Яблучна кислота у свою чергу, покращує дію та засвоюваність цитруліну. Безперечно, одним з найважливіших ефектів використання CITRULLINE-MALATE є збільшення продуктивності, прискорення відновлення та поліпшення кровопостачання м'язів. Спортсмен може тренуватися інтенсивніше, а кровонаповнення буде в рази краще. Якщо використовувати цитрулін відразу після тренування, можна значно зменшити втому. Також цитрулін сприяє швидкому виведенню з організму токсинів.

Що ще надає CITRULLINE-MALATE? Вважається, що цитрулін може збільшувати продукцію гормону росту, секрецію інсуліну та продукцію креатину в організмі. Крім того, CITRULLINE бренду POWERFUL PROGRESS дозволяє зробити тренування інтенсивнішими, а також скоротити час відновлення.

Наукові дослідження цитруліну /

 

Наукові дослідження щодо впливу цитруліну малата на людей, хоч їх було не дуже багато, показали деякі позитивні результати. В рамках одного дослідження було з'ясовано, що всього одна доза прийому цитруліну в 8 г підвищує загальну к-сть повторів, виконаних здоровим чоловіком протягом 8 підходів під час жиму штанги лежачи, на 53% - значне збільшення порівняно з групою плацебо.

 

Крім того, було відзначено 40% зниження болі у м'язах після 24-х і 48-ми годин після тренування в порівнянні з групою плацебо. Вчені дійшли висновків, що цитрулін малат має деякі корисні властивості, які були б значущими для спортсменів, які проводять анаеробні тренування з коротким періодом на відпочинок, а також для атлетів, які хотіли б зменшити м'язові болі та прискорити відновлення після тренувань та змагань.

917A3849.jpg
6_zu_3_header_amino_4.jpeg

Сировина для CITRULLINE-MALATE /

Завдяки високотехнологічній виробничій лінії наших постачальників сировини, CITRULLINE-MALATE бренду POWERFUL PROGRESS є очищеною на 99,8%. Цитрулін та вітамін В6, які ми використовуємо для нашого продукту, виробляється на потужностях німецької компанії "AMINO GmbH" - сучасного заводу, що знаходиться в м. Фрельдштедт, центральна Німеччина.

Саме з цього сучасного високотехнологічного заводу і виробляються основні компонтенти для CITRULLINE-MALATE.

Освіжаючі та смачні.

Як і всі інші продукти бренду POWERFUL PROGRESS, смаки амінокислотної добавки CITRULLINE-MALATE просто неймовірні. Насолоджуйтесь чудовим смаком зеленого соковитого яблука, свіжого апельсинового соку або тропічного фруктового міксу - ідеальні смаки для освіжаючого глютамінового коктейлю.

А для любителів чогось особливого, з глютаміну GLUTA-X можна приготувати смачне та корисне смузі з насиченими смаками нашої спортивної добавки.

Смаки цитруліну

ананас    апельсин    полуниця    лимон-лайм

ананас    зелене яблуко     тропічний мікс

Citrullin LEMON & LIME.png

Обирай свій. Найкращий.

Gluta-x apple juice 500gr.png

New

GLUTA-X

Фасовка: 300 / 500 грам

Порцій: 30 / 50

Смак: яблучний сік

Gluta-x tropical fruits 500gr.png

New

GLUTA-X

Фасовка: 300 / 500 грам

Порцій: 30 / 50

Смак: тропічний мікс

Gluta-x watermelon 500gr.png

New

GLUTA-X

Фасовка: 300 / 500 грам

Порцій: 30 / 50

Смак: кавун

Інгредієнти, амінокислотний профіль, харчова цінність

Відновлюйся швидко.

Як правильно вживати?

1. Змішайте в шейкері 2 мірні ложки (10g) GLUTA-X

з 50-100 мл води або прохолодного соку.

2. Ретельно розмішайте шейкері.

3. Приймайте:

- в тренувальні дні - 1 раз після тренування;

- в дні відпочинку - 1 раз перед сном.

Перед застосуванням проконсультуйтеся зі своїм тренером або кваліфікованим лікарем.

Універсальність.

Для якого спорту підходить?

Глютамін GLUTA-X - це універсальний продукт, який чудово підходить як для професійних атлетів, так і новачків спорту. Теніс, футбол, бодібілдинг, біг, велоспорт, фітнес та навіть плавання та всі інші види спорту - для всіх цих видів активностей даний глютамін є ідеальним необхідним доповненням до правильного раціону спортсмена, особливо в періоди так званої відновлення після тренувань.

DSC01756.jpg

ФІТНЕС-РЕЦЕПТИ, ПРОГРАМИ ТРЕНУВАНЬ, НОВИНКИ БРЕНДУ, ЦІКАВІ ФАКТИ - ОФІЦІЙНИЙ TELEGRAM-КАНАЛ.

+ 15% знижки на перше замовлення

bottom of page